18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
R'ha
TT4 • 2017-03-04, 5:05
Zupełnie przypadkiem natchnąłem się na bardzo ciekawą krótkometrażówkę, którą chciałbym się z Wami podzielić moi co poniektórzy drodzy. Rozbudza wyobraźnię tych, których myśl sięga poza granicę powiatu. Polecam.

Jeżeli trafi do sucharów - przeżyję, bez obaw koleżanki i koledzy bo i tak niczym Feniks ul. Brzezińska 5/15 Łódź powrócę ze zdwojoną siłą materiałów dobrych i lepszych.
Sierżant.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-03-04, 9:04 4
Chyba komuś się pojebał adres sadistic.pl z krotkometrazowki.pl ale chuj tam, dam piwo żebyś choć przez kilka minut miał nadzieje, że wejdzie na główną!
Zgłoś
Avatar
Bootzevau 2017-03-04, 9:21 144
Natchnąć to nie to samo co natknąć, ty, kurwa, durniu.
Zgłoś
Avatar
werther 2017-03-04, 9:44 10
Film ciekawy. Szkoda, że nie można wyłączyć debilnego tłumaczenia.
coordinates of the rendez-vous - idiotka przetłumaczyła na współrzędne Rona Daniela
protocol to nie protokół w tym wypadku a procedura
inappropriate response - niepożądana odpowiedź, powinna być niewłaściwa
i tak dalej, itp.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-04, 9:54 4
Bootzevau napisał/a:

Natchnąć to nie to samo co natknąć, ty, kurwa, durniu.



Możliwe również, że TT4 miał natchnienie, a więc go natchnęło. Dostał natchnienia, czyli sam siebie natchną, nikt mu tego nie zasugerował, ani nie było to spowodowane żadnym bezosobowym bodźcem zewnętrznym. Jako że, nie było to wydarzenie zaplanowane - nie rozważał wcześniej szukania filmu krótkometrażowego o podobnej tematyce, a było to zainicjowane niezamierzonym impulsem, śmiało można uznać przypadkowość tego zdarzenia. Biorąc pod uwagę te okoliczności, oskarżony bezpodstawnie Sierżant, czynu mu zarzucanego się nie dopuścił.



I kto teraz, jest kurwa durniem?
Zgłoś
Avatar
garber 2017-03-04, 10:17 2
TT4 napisał/a:

Zupełnie przypadkiem natchnąłem się na bardzo ciekawą krótkometrażówkę, którą chciałbym się z Wami podzielić moi co poniektórzy drodzy. Rozbudza wyobraźnię tych, których myśl sięga poza granicę powiatu. Polecam.



Fabuła na podstawie Terminatora, ale akcja dzieje się w kosmosie. Tak można skrócić opis tego filmiku.

W każdym wypadku nic nowego nie odkryłeś. Debaty na temat stworzenia AI i ewentualnych konsekwencji nie mają końca.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-04, 11:08
TT4 znowu po nocach odpierdala
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-04, 11:14 1
Te RH fajniejsze

Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-03-04, 11:20 3
@2up
Nie jest tak źle - mi się coraz częściej zdarza bez

werther napisał/a:

Film ciekawy. Szkoda, że nie można wyłączyć debilnego tłumaczenia.
coordinates of the rendez-vous - idiotka przetłumaczyła na współrzędne Rona Daniela
protocol to nie protokół w tym wypadku a procedura
inappropriate response - niepożądana odpowiedź, powinna być niewłaściwa
i tak dalej, itp.


proszę:

[wystarczyło przepisać tytuł ]

Co do filmu.. pamiętam jak daaawno temu go zobaczyłem, podjarałem się jak cholera i chwilę po tym załapałem doła czytając opis - 'short film'. ech.. życie..
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-04, 11:30
Tylko nie durniu bucefał super nik...
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-03-04, 11:48 2
Nuda. Wyobraźnia twórcy nie sięgnęła dalej niż codex w Mass Effect, temat historia Quarran.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-03-04, 11:55 1
Film zły nie jest, ale nowości też nie znalazłeś. Z krótkometrażówek Lechowskiego polecam jeszcze sztukę spadania i katedrę.

Edit: błąd. Nie Lechowski, a Bagiński. Ale i tak uważam za dobre.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2017-03-04, 11:57
MaszAyahuaskę napisał/a:



Możliwe również, że TT4 miał natchnienie, a więc go natchnęło. Dostał natchnienia, czyli sam siebie natchną, nikt mu tego nie zasugerował, ani nie było to spowodowane żadnym bezosobowym bodźcem zewnętrznym. Jako że, nie było to wydarzenie zaplanowane - nie rozważał wcześniej szukania filmu krótkometrażowego o podobnej tematyce, a było to zainicjowane niezamierzonym impulsem, śmiało można uznać przypadkowość tego zdarzenia. Biorąc pod uwagę te okoliczności, oskarżony bezpodstawnie Sierżant, czynu mu zarzucanego się nie dopuścił.

Obrazek

I kto teraz, jest kurwa durniem?


No cóż...
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-04, 12:25 2
maksym_gorki, 7 lat byłem przedstawicielem handlowym, ciągłe gadanie, gadanie i jeszcze raz gadanie... Jak nie w 4 oczy, to kurwa przez telefon, z którym byłem praktycznie sprzężony 24/7. Po skończeniu szkoły, baaardzo mało pisałem, bo od tego miałem ludzi, więc nie dziw się, że czasem jakiś błąd pierdolnę, bo pewne rzeczy po prostu pozapominałem. Poza tym, ja tu nie piszę doktoratu, czy pisma urzędowego, a Ty mi się przypierdalasz...
Zgłoś
Avatar
stefan-dro 2017-03-04, 13:01 2
Wydaje mi się, że też coś na poziomie z tego by było. Póki co cisza w internetach.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie