18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
amrashs 2010-09-24, 14:44
a ta po lewej to jakas na psychotropach chyba
Zgłoś
Avatar
szfak 2010-09-24, 14:48 1
raczej kobieta migajaca...
jak sie przypatrzycie to zobaczycie jak latwo pokazac hitlera miganiem..
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-09-24, 15:04 5
Dobrze gada, wódki mu dać! (Chociaż to Angol i pewnie by tego nie przeżył)
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-24, 15:06
ciekawe jak pokazuje człowieka słonia, albo człowieka małpe
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-09-24, 16:57 3
Mądry człowiek. Śmierć wszystkim księżulkom i zrypanym psychicznie pingwinom
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-09-24, 19:41 2
muchospray napisał/a:

Mądry człowiek. Śmierć wszystkim księżulkom i zrypanym psychicznie pingwinom


bla bla bla...

Taki ten Dawkins cwaniak a nie widzi że za nie długo jego dobry sąsiad islamista rozpierdoli pół miasta bo mu religia tak każe... Niech se posprzątają angole najpierw u siebie...
Zgłoś
Avatar
meshuggah 2010-09-24, 19:49 28
Sam jestem ateistą, teraz pewnie po tym filmiku wzburzą się wielcy katolicy. I od razu pytanie z góry do was bo znam reakcję: Ilu z was przeczytało Biblię w całości, szukało jej znaczenia, podstaw historycznych w niej zawartych?

Przeczytałem całą, całkowicie do mnie nie przemawia, katechizm i biblia nie mają nic ze sobą wspólnego. Dupna biblia tysiąclecia, kilka wybranych "książeczek" które najbardziej odpowiadały stadu pedofilii, jest tyle zakazanych pism, tyle prawd o których kościół milczy, ale to już jest chyba rozmowa na osobny temat.

ps. Takie małe sprostowanie chciałbym dodać.

Osobiście nie lubię Dawkinsa, nie lubię żadnych liberałów, równie dobrze to Liberalni Ateiści mogą atakować kościoły, meczety, synagogi, jak to teraz robią liberalni muzułmanie, tak jak wojny rozpoczynali liberalni komuniści czy naziści. We wszystkim trzeba znaleźć punkt pośredni, tak jak na równoważni, wszystko ma swoje granice.
Zgłoś
Avatar
cobolt 2010-09-24, 21:26 2
boga nie ma:)
Zgłoś
Avatar
think666 2010-09-24, 21:31 5
cobolt napisał/a:

boga nie ma:)


Nie ma boga, mohammeda, allaha, buddy, zeusa, re, elvisa itd.
Zgłoś
Avatar
skafa2 2010-09-24, 21:39
God is a concept
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-09-24, 21:46 1
co to jest Bog? moja odpowiedz;

kiedy ludzie czegos pragna mocno, zamykaja oczy i prosza o to. Bog to osoba ktora ma ich/Ciebie w dupie
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2010-09-24, 21:53 2
Bla, bla, bla. Wielcy z was wojujący ateiści, jesteście tak przekonani, że Boga nie ma, jakbyście znali odpowiedzi na wszystkie pytania. To jest po prostu śmieszne. Większość wojujących ateistów najeżdża głównie na religię Chrześcijańską. Chociaż są inne, bardziej popierdolone religie - np. Islam.
Zgłoś
Avatar
mjakmozg 2010-09-24, 22:00
Bo to jest najbardziej popierdolona religia. Niezła ściema z tym jezusem, nie ma co
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2010-09-24, 22:18 1
a ja w Jezusa wierze. Choc nie chodze do kosciola nie przeztrzegam wszystkich zasad ale wierze. A Chrzescijanizm nie jest "popierdolona religia" bo nie wysadzamy sie w powietrze. A z bogiem to nie sciema odnaleziono plutno w ktore byl zawiniety. To jest dowod na jego istnienie a wy ateisci nie macie dowodu ze go nie ma. To ze Bog nie wyslochuje prozb nie znaczy ze go nie ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie