18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~tip.top 2011-08-19, 14:30 40
Bezczelnie to ujął, ale ma rację.
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-08-19, 14:46 28
Ale z kutasami się urodziliśmy, i nic z tym nie zrobisz, a z bronią nie musimy ryzykować.
Nie ma racji, bo obecne przepisy są w porządku.
Poza tym wydaje mi się, że JK za bardzo wierzy w ludzką inteligencje.
Zgłoś
Avatar
C................l 2011-08-19, 15:24 7
Ogólnie Korwina-Mikke niezbyt lubię ale gościu ma rację naprawdę w wielu sprawach.
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2011-08-19, 15:31 5
Równie bobrze można powiedzieć, że wychodząc z domu ryzykujesz życie. Ktoś stojący koło ciebie na przystanku może cię popchnąć i wpadniesz pod przejeżdżający autobus. Ktoś idący za tobą może ci wsadzić kose w plecy, przejeżdzający samochodem odbić delikatnie w twoją stronę i rozjechać cię na miazgę itp. itd. Praktycznie każdy w sporej ilości sytuacji może kogoś pozbawić życia gdyby tylko chciał, często w prostszy sposób i z lżejszymi konsekwencjami, (wepchnięcie pod autobus to najwyżej pare(naście) lat pierdla, a zastrzelenie z broni palnej z premedytacją nawet dożywocie) a tak czy siak robią to tylko nieliczni.
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2011-08-19, 16:01 2
Swoja drogą to ciekawe co napisał kiedyś w Angorze. On jako kandydat na prezydenta miał 4 wynik ale w mediach bywa od święta a jakieś wirtualne twory jak Ruch Palikota czy PJN z poparciem mierzonym w promilach niemal nie schodzą z anteny.
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-08-19, 16:32 83
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Oto dlaczego nie zagłosuję na Korwina:

Autor tematu zakłąda temat o Korwinie i w avatarze podnieca się miłością do trawy.

Nie chcę się identyfikować z gimnazjalnymi wannabe albo niewannabe wyborcami JKM, ponieważ jest on taki alternatywny.



Kurwa! Świetna analiza! Powinieneś wyjaśniać katastrofę w Smoleńsku! Swoim podpisem pod avatarem pokazujesz jakim kawałkiem gówna jesteś.

JKM ma poglądy takie jakie ma. Można się z nimi zgadzać lub też nie. Wkurwia mnie tylko fakt, że jest gnojony, wyśmiewany przez dziennikarzy (szczególnie TVNu), robi się z niego największego idiotę.
Szanuję go nie za jego poglądy a za to, że nie daje się tym pierdolonym dziennikarskim kurwom, zawsze potrafi się im postawić, nie poddaje się w walce o prezydenturę i nie robi z siebie gównianego błazna jak palikot.
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-08-19, 16:36 9
Broń dla każdego ? Jeszcze tego by brakowało ..... 15nastoletnie dzieciaki "JP" (czyt. jestem pedałem) by chodziły z gnatami po ulicy. Nie no doskonale ;]
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-08-19, 16:38
szwagier9 napisał/a:

15nastoletnie dzieciaki



Chyba będą przyzwoici i dadzą od chociaż 18 lat. Niestety metryka, nie stan umysłu tu zaważy.
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-08-19, 16:39 2
kolejny raz zniszczył imbecyla
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-08-19, 17:03 4
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Oto dlaczego nie zagłosuję na Korwina:

Autor tematu zakłąda temat o Korwinie i w avatarze podnieca się miłością do trawy.

Nie chcę się identyfikować z gimnazjalnymi wannabe albo niewannabe wyborcami JKM, ponieważ jest on taki alternatywny. Przykro mi Panie Korwin, powiedz pan, że nie zalegalizujesz "zielonego" i plwasz na gimbościerwa, dostaniesz mój głos.



Z całym szacunkiem dla twojej wypowiedzi, nie bierz dosłownie tego co znajduje się w moim avatarze. Według ciebie avatar jest wyznacznikiem osoby?? Ktoś kto ma kutasa w avatarze też musi je lubieć?? Dodałem owy temat ze względu na ripostę którą zastosował JKM a nie dlatego że jestem jego gigantycznym zwolennikiem.

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś
Avatar
T................a 2011-08-19, 17:05 8
Głównym przeznaczeniem penisa jest dawanie życia, a broń została stworzona tylko po to, żeby życie odbierać. Debilne porównanie.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-08-19, 17:07 5
korwin i jego obietnice, żeby tylko dostać mandat.
Polska to nie somalia, że po ulicach biegają pojeby z kałaszami. jeśli ktoś czuje się zagrożony, niech kupi sobie nóż albo gaz i zapisze się na jakieś sztuki walki, to wystarczy.
a co będzie gdy broń będzie ogólnodostępna? polskcy "gangsta" będą wozić się po mieście w swoich czarnych (trochę rudawych od rdzy) bmw, golf mkII albo innym super sprzęcie od dziadka z niemiec, strasząc wszystkich dookoła swoimi pistoletem. tylko czekać aż w wielkich dyskotekach zaczną wybuchać strzelaniny. Oczywiste jest że pierwsi o broń będą starać się idioci którym będzie ona służyła do straszenia innych. Potem dopiero będą już musieli ją kupić normalni ludzie. Więc po chuj zmuszać normalnych ludzi do zakupu broni.
Zgłoś
Avatar
D................a 2011-08-19, 17:15 6
@Teodozja

Czasami odbierając życie, można swoje bądź czyjeś życie uratować. Tak jak czasami 'dając życie' na siłę, można je komuś nieodwracalnie spierdolić.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-08-19, 17:27 1
W niedzielę, 21 sierpnia, do Poznania przyjedzie prezes Nowej Prawicy - Janusz Korwin-Mikke. Będzie uczestniczył w spotkaniu z wyborcami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie