18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
KosmatyHui 2023-10-14, 22:04 25
Ale trzeba miec malego wacka by sie z powodu takiej pierdoly tak wkurwic. Kurwa ludzie, jakbysmy wszyscy tak robili, to ja ze zjebami na drogach nie przestawalbym sie tluc. Mjajac czasem dziennie do opierdolenia ponad 1000km z zahaczeniem jakiejs lokalizacji do sprawdzenia, caly dzien niedzielnych baranow musialbym mułucic. Kurwa mac. az mi sie odechcialo.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-10-15, 0:03 1
KosmatyHui napisał/a:

Ale trzeba miec malego wacka by sie z powodu takiej pierdoly tak wkurwic. Kurwa ludzie, jakbysmy wszyscy tak robili, to ja ze zjebami na drogach nie przestawalbym sie tluc. Mjajac czasem dziennie do opierdolenia ponad 1000km z zahaczeniem jakiejs lokalizacji do sprawdzenia, caly dzien niedzielnych baranow musialbym mułucic. Kurwa mac. az mi sie odechcialo.



Hipotetycznie odwracając sytuację jak byś dostawał za każdym razem gdy ty powodujesz taką sytuację ,czy wówczas by ci się odechciało ??
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-15, 2:35 1
Wtedy by robił tylko 10km dziennie.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-10-15, 6:35 3
Uber, Bolt czy inny chu. Musiałem przejść pare razy. Żeby ogarnáć
Zgłoś