18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
syngaja 2020-08-10, 13:09 1
Chemitrails na szosie.
Zgłoś
Avatar
Tunechi 2020-08-10, 13:14 2
wszystko spoko no ale mogł sie rozjebac na sam koniec wtedy było by juz w ogole epic
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2020-08-10, 13:15 2
ja tam tych chujów pedalarzów nienawidzę i mam na nich wyjebane . ostatni byłem w górach i na tych jebanych serpentynach jedziesz kurwa 15km/h pod górkę bo te kurwy ledwo jadą a z przeciwka inne pedalarskie śmiecie a za nimi sznur aut
Zgłoś
Avatar
Konstrukt_społeczny 2020-08-10, 13:35
Pralpunkt napisał/a:

"Nie muszę, mam ponad 2 metry "
Mój profesor na studiach mówił na takich powyżej 2 metrów mutanty, jakiś gen wam się zjebał i zamiast rozum poszło we wzrost



W moim przypadku jest to wynik mechanicznego uszkodzenia mózgu oraz silnego szoku psychicznego, na który byłem wystawiony mając 5 lat. Spowodowało to uszkodzenie przysadki, podpajęczynówki oraz nadczynność tarczycy.
Wszystko się jednak juz uregulowało i po prostu spory ze mnie skurwiel. Nie mam mikrocefali, 21 chromosomu czy innych genetycznych naleciałości.

Doprawdy światłego nauczyciela miałeś. Po samym ego dałoby się go przez ścianę wyczuć.
Zgłoś
Avatar
Elmowsky 2020-08-10, 13:51 6
Wedlug tego portalu nie wolno jezdzic motocyklem rowerem bo to chujowe ? Mam nadzieje ze kiedys powstanie temat z przedstawieniem postaci uzytkownikow tego portalu, pewnie wygladacie jak z wiekszosci memow . Koniobijcy stulejarze hahaha
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-08-10, 13:59 4
Konstrukt_społeczny napisał/a:

W moim przypadku jest to wynik mechanicznego uszkodzenia mózgu oraz silnego szoku psychicznego, na który byłem wystawiony mając 5 lat. Spowodowało to uszkodzenie przysadki, podpajęczynówki oraz nadczynność tarczycy.
Wszystko się jednak juz uregulowało i po prostu spory ze mnie skurwiel. Nie mam mikrocefali, 21 chromosomu czy innych genetycznych naleciałości.
Doprawdy światłego nauczyciela miałeś. Po samym ego dałoby się go przez ścianę wyczuć.



Ksiądz ci jebnął chujem w czółko jak miałeś 5 lat? Bo pierdolisz jak potłuczony, chujem po czole.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-10, 14:08 3
Elmowsky napisał/a:

Wedlug tego portalu nie wolno jezdzic motocyklem rowerem bo to chujowe ? Mam nadzieje ze kiedys powstanie temat z przedstawieniem postaci uzytkownikow tego portalu, pewnie wygladacie jak z wiekszosci memow . Koniobijcy stulejarze hahaha



Nie wyglądamy jak ty, pizdusie w rurkach pijące sojowe late, Weganie studiujący prawo
Zgłoś
Avatar
Konstrukt_społeczny 2020-08-10, 14:09
Karmazon napisał/a:

Ksiądz ci jebnął chujem w czółko jak miałeś 5 lat? Bo pierdolisz jak potłuczony, chujem po czole.



Akurat twój ojciec był zajęty waleniem konia transowi w krzakach pod przedszkolem. Także nigdy go nie doświadczyłem w przeciwieństwie do ciebie i reszty pederastów.

Rozumiem, że wyrazy wielosylabowe sprawiają ci problemy. Gdy czytasz klaszcz w ręce smyku.
Zgłoś
Avatar
k................7 2020-08-10, 14:14
Na oleju opałowym jeździ
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-08-10, 14:45 2
Pralpunkt napisał/a:

"Nie muszę, mam ponad 2 metry "
Mój profesor na studiach mówił na takich powyżej 2 metrów mutanty, jakiś gen wam się zjebał i zamiast rozum poszło we wzrost



Jak masz kompleksy to szpilki załóż, a nie miej pretensje do wysokich
Zgłoś
Avatar
gustavomota 2020-08-10, 16:48
Pewnie typowy spasiony i przepocony kierowca tira, którego żona się puszcza na lewo i prawo.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-08-10, 17:08 1
gustavomota napisał/a:

Pewnie typowy spasiony i przepocony kierowca tira, którego żona się puszcza na lewo i prawo.



Nie każdy bohater nosi pelerynę.
Zgłoś
Avatar
lollo 2020-08-10, 17:54 1
Janusz_k napisał/a:

Tirowiec skurwiel, też nie przepadam za rowerzystami ale to co robi to przegięcie.



kretynie skąd wiesz że to tirowiec? najpierw się naucz co oznacza skrót TIR jebany dzięciole.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-08-10, 18:37
Konstrukt_społeczny napisał/a:

Akurat twój ojciec był zajęty waleniem konia transowi w krzakach pod przedszkolem. Także nigdy go nie doświadczyłem w przeciwieństwie do ciebie i reszty pederastów.
Rozumiem, że wyrazy wielosylabowe sprawiają ci problemy. Gdy czytasz klaszcz w ręce smyku.



Klaszcze to twoja mamusia jak dostaje ode mnie bydlaka do plapy, cieszy się na nadchodzący kefirek jak pisklę na robaka XD

No i chuj ściągnąłeś mnie do swojego gównianego poziomu przez co piszę głupoty. Dumny pewnie jesteś.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-10, 20:19
No perfidna kurwa za kierownica... wkurwia perfidnych pedalarzy w gej strojach, ktorzy mysla ze caly jebany pas jest ich... piwo dla pana kierowcy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie