18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kam332 2013-09-15, 21:30 2
szkoda, że w F1 nie jeździ...
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-09-15, 21:34 9
bziktheblue napisał/a:

Ja w życiu rozbiłem tylko jednego żuka.


chyba kurwa laczkiem
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-09-15, 22:29 11
Do F1 nie wróci, ale w rajdach zdobędzie więcej niż Loeb, bo potrafi w klasie S2000 ścigać się z tymi z WRC. A do tego trzeba mieć jaja, które mu przeszkadzają w prowadzeniu i dlatego się rozpierdala. Hejterki zamknijcie dupy i jeździjcie nadal Matizem mamuśki.
Zgłoś
Avatar
Google 2013-09-15, 22:40 1
A mama nie mówiła, że palcem się nie pokazuje?
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-09-15, 23:02 1
Ja tam huj nic nie slysze co on gada.
Zgłoś
Avatar
zerodwadwa 2013-09-15, 23:53 2
Narzekać na wszystko, to takie polskie. Jak ktoś się wybija, to od razu innym nie pasuje. Wtedy znajdują się kurwy, które wszystko krytykują.
Zgłoś
Avatar
N................n 2013-09-16, 1:07 8
Kurwa!!! czy Was popierdolilo ? Weż dostań się do f1 taki Mimochi , bziktheblue (niemcem jedzie)maciek1324, kaiel, pakicito, Lexus23K nastepny mistrz o ktorym nikt nie słyszał. Weźcie się dostańcie do F1 i wygrywajcie dla Polski ZAMIAST PIERDOLIC. Jeden rozbił żuka raz w życiu 2 miał stłuczke pod remizą. Wiecie ilu było kierowców w f1 ? jak nie wiesz to polecam www.google.pl . Jak sie nie ineresujesz sie tym sportem to sie nie wypowiadaj. bezmuzgi idioto co piszesz do mnie po zydowku! Jak komuś nie wychodzi a był dobry to już lache na nim kładziesz.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-09-16, 14:48 1
trzeba przyznać, że kubica bez tego koła to jak bez ręki
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-16, 23:51 2
Kubica to jebany buc, w zagranicznych mediach szczęśliwy i wygadany a w Polsce zawsze z dąsem. Chuj mnie obchodzi, czy jeździ autem lepiej ode mnie, bo to że szybko zapierdala nie jest wyznacznikiem tego, że nie mogę go skrytykować. Inna sprawa, że taki doskonały kierowca z niego a jedyne wzmianki od dłuższego czasu o nim brzmią "Kubica rozpierdolił kolejny samochód".
Kasztan z niego i chuj, a wy sobie możecie uważać, że jestem hejterem hehe
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-09-17, 0:19 5
up
wsiadaj do swojego Tarpana i spierdalaj do lasu drewno kraść.
Zgłoś
Avatar
sesef 2013-09-17, 0:26
maciek1324 napisał/a:

Ja naje***ny polonezem lepiej bym pojechal w tym rajdzie niz ten caly Kubica



Jak taki cwaniak to ciekawe czy byś przeleciał tym swoim borewiczem bez odjęcia przez eau rouge w SPA
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-09-17, 0:41
Cytat:

formułę jedną




pierwszą chłopie - PIERWSZĄ
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-09-17, 1:04
No wkurwiające są te komentarze.
Co do rozpierdalania aut w rajdach prym wiódł i wiedzie Leszek Kuzaj! Nikt tylu rajdówek nie rozjebał co on.
Co do Roberta, osobiście go nie lubię ale też mam do niego szacunek. To moja sprawa za co go nie lubię i nie zamierzam tego wypisywać w internetach ale też muszę napisać żę jest zajebistym kierowcą i ma talent do tego co robi.
Jak dla mnie w motosporcie królują rajdy a nie F1 więc mam trochę inne podejście.

I tak był, jest i będzie najlepszym Krzysiek Hołowczyc!
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-09-17, 1:41 5
panchamityle napisał/a:

Kubica to jebany buc, w zagranicznych mediach szczęśliwy i wygadany a w Polsce zawsze z dąsem.



Przez cały rajd był traktowany jak małpa w cyrku.
Debile zachodziły mu drogę, praktycznie wtykając mu telefony w oko, no bo dziś wszystko trzeba nagrać. Co chwilę, ktoś go nawoływał jakby był ich psem.

Kubica zawsze powtarzał, że nie lubi zamieszania wokół siebie. Przez ten weekend prawdopodobnie, co 15 min. był pytany przez obcych ludzi czy wróci do F1 i jak jego ręka. Za granicą go tak nie traktują.

Pech chciał, że urwał koło, bo inaczej między nim, Buffierem a Kajetanowiczem rozstrzygnęłaby się walka o zwycięstwo.

Przeczytałem też te wszystkie hejty powyżej, zawsze to robię, kiedy tematem jest Kubica. Co jest z wami gównojady?
Gość jest jedynym w historii Polski na tylu polach, do tego jest chodzącym przykładem dobrego człowieka i definicją siły charakteru. Nigdy swoimi słowami i czynami nie przyniósł nam nawet jednego powodu wstydu.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-17, 2:20
@up
Widzę, że siedzisz w temacie - nie zauważyłeś różnicy w wywiadach udzielanych polskim mediom, a zagranicznym? Przecież dziennikarze są tacy sami tu i tam, nie traktują go jak małpę - a on ma dwie twarze, jedną w kraju a drugą za granicą. W moim odczuciu, ta jego krajowa twarz, to sranie wyżej niż ma dupę, a za granicą jest zwykłym ogórkiem i mając tego świadomość, pucuje się tam jak palikot do grodzkiego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie