18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
xgregor 2013-09-17, 6:06 1
Kurwa jakie F1?

Spójrzcie pod koniec filmiku na jego prawą rękę!!!
Zgłoś
Avatar
zozur 2013-09-17, 7:58
dobry to był schummacher wszystko wygrywał co się da i się nie rozpier***** co 10m ten robercik to nawet w 1% takiego talentu nie ma. Farta ma, że po tych wypadakch w ogóle żyje.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-09-17, 7:59
Robert Haubica
Zgłoś
Avatar
b................h 2013-09-17, 9:00
Przecież Kubica rozjebał raptem 2 samochody odkąd znowu jeździ
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-09-17, 9:25 1
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-09-17, 9:52
Momochi napisał/a:

Kurwa znalazł się kierowca tyle aut rozjebał.


a ty smieciu kim jestes zeby pluc na kubice? do piet mu nie dorastasz prostaku ze wsi

panchamityle napisał/a:

Kubica to jebany buc, w zagranicznych mediach szczęśliwy i wygadany a w Polsce zawsze z dąsem. Chuj mnie obchodzi, czy jeździ autem lepiej ode mnie, bo to że szybko zapierdala nie jest wyznacznikiem tego, że nie mogę go skrytykować. Inna sprawa, że taki doskonały kierowca z niego a jedyne wzmianki od dłuższego czasu o nim brzmią "Kubica rozpierdolił kolejny samochód".
Kasztan z niego i chuj, a wy sobie możecie uważać, że jestem hejterem hehe

]
lepiej zmien tampon bo ci pizama przemoknie bucy jebany
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-09-17, 12:53
W pierwszym poważnym rajdowym sezonie Kubica przegrywa w rundach mistrzostw świata jedynie z kierowcami WRC, a debile i tak powiedzą, że jest beztalenciem i tylko się rozbija.

Tak strasznie chujowo być Polakiem, który osiąga sukces, tyle wszy nagle się pojawia wśród rodaków...
Zgłoś
Avatar
Rashad 2013-09-17, 14:17
@ panchamityle
No jak w pl dziennikarze w wiekszosci to sa "dziennikarze", kretyni, debile i jeszcze gorsze pytania. Jak ktos tu zauwazyl zagranica go bardziej szanuja niz tutaj. Pozatym nie zauwazylem by byl jakims bucem, po prostu odpowiada na pytania, bez jakichs wiekszych emocji, moze powinien klamke jeszcze dziennikarzowi polerowac?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-17, 16:49
Cytat:

Kurwa!!! czy Was popierdolilo ? Weż dostań się do f1 taki Mimochi , bziktheblue (niemcem jedzie)maciek1324, kaiel, pakicito, Lexus23K nastepny mistrz o ktorym nikt nie słyszał. Weźcie się dostańcie do F1 i wygrywajcie dla Polski ZAMIAST PIERDOLIC. Jeden rozbił żuka raz w życiu 2 miał stłuczke pod remizą. Wiecie ilu było kierowców w f1 ? jak nie wiesz to polecam www.google.pl . Jak sie nie ineresujesz sie tym sportem to sie nie wypowiadaj. bezmuzgi idioto co piszesz do mnie po zydowku! Jak komuś nie wychodzi a był dobry to już lache na nim kładziesz.


nie dość, że z ortografią nie jesteś za pan brat, to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem;
napisałem, że gość się dostał fuksem do F1 a potem to porzucił jak idiota
a jak tak lubisz tego Kubicę to go dodaj na facebooku
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-17, 18:48
Gwiazda się uniosła, kurwa jego mać
Zgłoś