18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Bociek 2013-09-15, 18:58 22
To Koterski jeździ w rajdach?
Zgłoś
Avatar
Momochi 2013-09-15, 18:59 12
Kurwa znalazł się kierowca tyle aut rozjebał.
Zgłoś
Avatar
p1col0 2013-09-15, 19:00 28
I bardzo dobrze zrobił. Tępe dzidy się zatrzymują na środku drogi żeby sobie popatrzeć... Na rajd trzeba było iść. RK zawsze spoko dla przyszłych hejtów.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-09-15, 19:23 14
p1col0 napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił. Tępe dzidy się zatrzymują na środku drogi żeby sobie popatrzeć... Na rajd trzeba było iść. RK zawsze spoko dla przyszłych hejtów.



Kubica sryca - gorszego wieśniaka nie widziałem. Skoro jest taki dobry, to dlaczego rozpierdala wszystkie fury jakie dostanie ?
Ja w życiu rozbiłem tylko jednego żuka.
Zgłoś
Avatar
maciek1324 2013-09-15, 19:31 1
Ja naje***ny polonezem lepiej bym pojechal w tym rajdzie niz ten caly Kubica
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-09-15, 19:49 3
jak zwykle Robert
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-15, 19:57 4
Cytat:

Kurwa znalazł się kierowca tyle aut rozjebał.


ogólnie typ spierdolony, miał po znajomości kasę z F1 a poszedł na rajdy i pokazał, że się potrafi rozpierdalać tylko
Zgłoś
Avatar
Lexus23K 2013-09-15, 20:21 2
jego koniec jest bliski
Zgłoś
Avatar
l__s2 2013-09-15, 20:42 46
ale pierdolicie...
Kurwa Wasze auta rozbija że Was dupa o to boli? Za waszą kasę to robi?
Sam na to wszystko zapracował świetną jazdą od najmłodszych lat. Przez wszystkie serie wyścigowe jakie się przewinął jeździł zajebiście.
Teraz jeździ w rajdach topowym autem, jak by źle jeździł to Citroen i Lotos nie wykładali by kasy na starty.
Jakie to typowe, komuś innemu idzie coś dobrze to trzeba mu dopierdolić, zmieszać z błotem, wyśmiać.

A tym pojebom na drodze dobrze powiedział, mogli na pobocze chociaż zjechać...
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2013-09-15, 20:44 77
Sorry, że to powiem, ale powiem: Polactwo "hejtuje":
-Kubica wygrywa:
"jeeejjjjuuuu, niedziela jutro! bendem oglondeć formułę jedną o 11 na polsracie! Kubica jedzieeee! Robert daawaaaj!"

-Kubica przegrywa (przejechał w rajdach więcej kilometrów niż przeciętny Polak-niedzielny kierowca trasę dom-praca-dom-kościół-tesco):
"buuu, Kubica, leeeszczu, każde auto rozbiłeś, jeździć nie umiesz, za taczkę się weź, ja bym to zrobił lepiej polonezem/żukiem/golfemIII sumsioda".

Mam nadzieję, że dobrze to zobrazowałem.
Idę zjeść i spać. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-09-15, 21:01 1
nie ma F1 nie ma kubicy
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-15, 21:01
Cytat:

Polactwo "hejtuje":


ja hejtuję, bo jestem rodowitym zawistnym Polakiem a nie ciapakiem co się podnieca szczęściem innych
Zgłoś
Avatar
en-em 2013-09-15, 21:08 2
Lubię chłopa,ale pecha ma większego niż Franek Dolas w "jak rozpętałem II wojnę światową"
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-09-15, 21:10
l__s2 napisał/a:

ale pierdolicie...
Kurwa Wasze auta rozbija że Was dupa o to boli? Za waszą kasę to robi?
Sam na to wszystko zapracował świetną jazdą od najmłodszych lat. Przez wszystkie serie wyścigowe jakie się przewinął jeździł zajebiście.
Teraz jeździ w rajdach topowym autem, jak by źle jeździł to Citroen i Lotos nie wykładali by kasy na starty.
Jakie to typowe, komuś innemu idzie coś dobrze to trzeba mu dopierdolić, zmieszać z błotem, wyśmiać.

A tym pojebom na drodze dobrze powiedział, mogli na pobocze chociaż zjechać...



I kiego chuja się spinasz ? Krytykować nie wolno ? Wyrażam swoje zdanie. Jak Ci nie pasuje to nara. Nie wciskam nikomu swoich racji, to i Twoich nie będę słuchał. tyle w temacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie