18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
uho82 2016-07-19, 6:58 83
Dobrze gada. Polać mu.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2016-07-19, 8:43 58
jedziemy z klasykiem

Zgłoś
Avatar
Koomoodoo 2016-07-19, 10:44 25
Ćpuny się jarają bo ktoś ich popiera..
Zgłoś
Avatar
ziu 2016-07-19, 10:48 50
@up
Chuj w tych ćpunów, chociaż to prawda, ale jakby to było legalne to masz kilka wyjebistych plusów:
-większa kontrola nad ćpaniem przez gówniarzy
-legalne, czyli koniec nagonki i srania się, że to jest takie och i ach
-trawsko bez domieszek chemii takie jak natura stworzyła

A co do ćpania trawy to znałem gościa, który jarał sporo, ale ze swoich zasobów i jakoś po nim nic widać nie było. Prawda jset taka, że każda używka jest chujowa jak za dużo używasz.

EDIT:
Zapomniałem o jednej ważnej rzeczy:
-kasa z tego idzie do państwa.

Ludzie i tak będą ćpać czy zalegalizują czy nie
Zgłoś
Avatar
Hazio 2016-07-19, 10:52 11
Nie jestem zwolennikiem marihuany ale wg mnie skoro ona jest zakazana to alkohol też powinien.
Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach, selekcja naturalna zadziała tak czy inaczej - na chuj komu co zakazywać.
Zgłoś
Avatar
FransFr 2016-07-19, 10:59 5
@up
Wystarczy że teraz co trzeci/czwarty pajac odstresowywuje się nikotyną.

Swoją drogą faktem jest że o ile zdolności manualne są zachowane po paleniu, to w przypadku oceny sytuacji i wynikających z nich zagrożeń zdolności te są mocno ograniczone, dlatego też palacze nie mogą np. prowadzić pojazdów silnikowych.

Teraz jest pytanie, czy stać nas na kolejną grupę po alkoholikach stwarzającą zagrożenie na drodze? (o ile wogóle mieli by za co kupić ten samochód )
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2016-07-19, 11:21
Za ile teraz chodzi gram? Bo mój diler podniósł mi na 50zł...
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-07-19, 11:33 3
Większa kontrola nad gówniarstwem??! Już to widzę jak 10 latek bardzo chce to kupi sobie piwo czy papierosa marichuane też kupi wynajmie żula albo coś jak dla mnie mogliby wszystkie używki zdelegalizować całe dzieciństwo kaszlałem przez jebanego palacza na klatce schodowej jebać wszystkich palaczy.
Zgłoś