18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
nowynick 2022-02-13, 20:12 18
jakby w Polsce madki nie wymuszały zatrzymania pojazdu wpuszczając dziecko przodem na jezdnie, najlepiej jak jest w wózku to nie stawia oporu...

inna bajka, że kierowca tuż za przystankiem takich akcji powinien się spodziewać, bo widać sondowanie gówniakiem ulicy to norma od Szczecina aż po jebany Władywostok...
Zgłoś
Avatar
ZenObi 2022-02-13, 20:20 9
nowynick napisał/a:

jakby w Polsce madki nie wymuszały zatrzymania pojazdu wpuszczając dziecko przodem na jezdnie, najlepiej jak jest w wózku to nie stawia oporu...



Nie wiem jak Ty, ale normalny kierowca, jak widzi dzieci z matką, czy nawet madką na przejściu, to się zatrzymuje. I nic nikt wtedy nie wymusza.

nowynick napisał/a:

inna bajka, że kierowca tuż za przystankiem takich akcji powinien się spodziewać, bo widać sondowanie gówniakiem ulicy to norma od Szczecina aż po j***ny Władywostok...



Jak wyżej. Prawko z chipsów, dwudziestoletnie BMW i wiek w okolicach 20?

[EDITED]: Sprawdziłem w profilu, niby 40 na karku... Nie pomogło :/

Pozdrawiam normalnych kierowców, pieszych, rowerzystów i wszystkich ROZSĄDNYCH uczestników ruchu.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-02-13, 20:51 3
ZenObi napisał/a:

Nie wiem jak Ty, ale normalny kierowca, jak widzi dzieci z matką, czy nawet madką na przejściu, to się zatrzymuje. I nic nikt wtedy nie wymusza.
Jak wyżej. Prawko z chipsów, dwudziestoletnie BMW i wiek w okolicach 20?
[EDITED]: Sprawdziłem w profilu, niby 40 na karku... Nie pomogło :/
Pozdrawiam normalnych kierowców, pieszych, rowerzystów i wszystkich ROZSĄDNYCH uczestników ruchu.



tu jest wielu, którym odpowiadał by taki ruski bajzel na drogach , małe chujki i pustki w głowie utrudniają im odpowiedzialną jazdę.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-02-13, 23:19 4
Szkoda dzieciaka, wiadomo dzieciak jak dzieciak z myśleniem i przewidywaniem wspólnego wiele nie ma.
A dorośli którzy giną na przejściu są sami sobie winni że nie potrafią się rozejrzeć, to miód na oczy, to zbawienie społeczeństwa z niedorobionego elementu.
Ps. Kierowca powinien siedzieć w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-02-14, 0:50 4
Kilka spraw :

Wydaje mi sie, ze tam bylo przejscie dla pieszych - jesli tak brawo dla pomyslodawcy

Druga sprawa - nawet jesli bylo przejscie to rodzice pierdolnieci - patrzysz w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo. Jesli jebany autobus zaslania ci droge i chuja widzisz - nie wpierdalasz sie z dziecmi na jezdnie

Kierowca powinien spodziewac sie popierdolencow za autobusem ale raptem mial okolo 35km/h wiec nie zapierdalal jak frog na filmikach z youtube.

Kamerka w samochodzie za wysoko, jakies spierdolone opcje - chujowa jakosc
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-02-14, 6:59
Z dech?
Zgłoś
Avatar
Gromm 2022-02-14, 7:14
2+2-1
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2022-02-14, 8:43
matkqa sie cieszy, że gówniak na coś się przydał w końcu.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2022-02-14, 13:13
Przecież nic sie gówniakowi nie stało.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-02-14, 13:58 2
Czytam komentarze wyżej i nie mogę zrozumieć - chyba kurwa oglądaliśmy inne filmy...

Autobus się zatrzymał aby przepuścić rodzinkę na przejściu dla pieszych, a nie na przystanku, bo ten znajduje się kolejne 30 metrów dalej.
Jak nie widzisz to zatrzymaj sobie filmik w 0:11s.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-02-14, 14:09
Wniosek.
Szanse przeżycia gówniaka rosną,pod opieką opiekuna (ojca).
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-02-15, 23:31
ZenObi napisał/a:

Nie wiem jak Ty, ale normalny kierowca, jak widzi dzieci z matką, czy nawet madką na przejściu, to się zatrzymuje. I nic nikt wtedy nie wymusza.
Jak wyżej. Prawko z chipsów, dwudziestoletnie BMW i wiek w okolicach 20?
[EDITED]: Sprawdziłem w profilu, niby 40 na karku... Nie pomogło :/
Pozdrawiam normalnych kierowców, pieszych, rowerzystów i wszystkich ROZSĄDNYCH uczestników ruchu.



jak 40 lat na karku, to zdążył się dorobić na zachodzie, więc już jeździ 15 letnią betą
Zgłoś