18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Rodzinka
i................y • 2013-08-14, 11:13
Do jednego z domów zostaje podrzucone dziecko, dziewczynka. Dziewczynka dorasta, wyprowadza się do sąsiedniego miasta, gdzie poznaje zajebistego chłopaka, jej ideał, spełnienie jej snów. Wygląda jakoś znajomo, jest nieco od niej starszy. Zakochuje się w nim, chłopak zaciąga ją do łóżka, po czym znika. Dziewczyna jest zrozpaczona, postanawia więcej się nie zakochać. Okazuje się, że jest w ciąży. Rodzi. Jej dziecko, dziewczynka, zostaje porwane jeszcze w szpitalu. Dziewczyna jest na skraju załamania, depresji. Decyduje się na ostateczny krok. Postanawia nigdy nie zajść w ciążę i żeby mieć stuprocentową tego pewność, poddaje się operacji zmiany płci. Wciąż nie może jadnak przestać myśleć o tym chłopaku i o swoim dziecku. Po latach nie wytrzymuje i postanawia cofnąć się w czasie (załóżmy, że dzieje się to gdy istnieje już odpowiednia technologia) i zemścić się na ojcu jej/jego dziecka. Poznaje zajebistą kobietę, jego ideał, spełnienie jego snów. Wygląda jakoś znajomo, jest nieco od niego młodsza. Zakochuje się w niej, zaciąga ją do łóżka. Rano uświadamia sobie, co właśnie zaszło. Ucieka bez słowa pożegnania. Zamierza odzyskać swoje dziecko. Zakrada się do szpitala i porywa noworodka. Wyjeżdża do sąsiedniego miasta, żeby zmylić tropy, zaszywa się w opuszczonym domu. Nie może się jednak zająć dzieckiem, będąc świadomym, kim ono jest, kim on jest, kim była tamta dziewczyna. Cofa się w czasie i zostawia noworodka na progu domu, w którym się ukrywał. Dziewczynka dorasta...

Co byś zrobił gdybyś to Ty był całą swoją rodziną?
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2013-08-15, 22:23
ryzy27- Ciesze sie, ze najpierw zobaczylem twoj komentarz. Ksiazka juz zamowiona, i w drodze!
Dzieki jeszce raz.
Lechu
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2013-08-15, 22:25 3
Urocza historyjka
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-08-15, 22:31
@ryzy27: Zajebałem od Michio Kaku z kanału Big Think na Judentubie, nie miałem pojęcia o opowiadaniu. Możliwe, że Kaku to jakoś streścił; cały filmik nie miał tych twoich kilkunastu minut, a historyjka byłą tylko przytoczona jako przykład do czegośtam. Sam filmik widziałem jakiś tydzień temu, więc odtwarzałem z pamięci i dopowiadałem po swojemu – nie jest to dokładne tłumaczenie. Nie chciało mi się jeszcze raz słuchać pajaca (czasem mądrze gada, ale na Big Thinku pierdoli takie głupoty, że się rzygać chce, np. raz mówił, że dzięki chujom-mujom multi-kulti za 50 lat podbijemy galaktykę) tylko po to, żeby się dowiedzieć czy i skąd zajebał. Nie podałem Big Thinka jako źródło, bo co będę kolejnemu słabemu kanałowi robił reklamę na Sadolu. Tak czy inaczej, piwo za tytuł opowiadania leci.

No to teraz do szukania .pdf-a.

PS
Na piwa nawet nie liczyłem. Popatrz na mój profil, ile moich tematów zostało zasuszonych, a ile nie. Nie spodziewałem się, że temat w ogóle przejdzie.
Zgłoś
Avatar
Yoszumi 2013-08-15, 22:40
Już dawno nie widziałem czegoś tak bardzo pojebanego..
Zgłoś
Avatar
Komarzysta91 2013-08-15, 22:47
Widze że coś z holadndii do ciebie przyszło lub ci się zakończyły konopne żniwa że masz taką rozkmine
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-08-15, 22:57 1
Ja, w zaistniałej sytuacji, napisałbym dowcip na sadolu.
Zgłoś
Avatar
lysy_83 2013-08-15, 23:02 1
dropbox.com/s/4kfr7hmkwwb50w4/Heinlein%20Robert%20-%20Wszyscy%20wy%20z...
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-08-15, 23:03
@up: Dzięki.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-15, 23:13
takie pierdolenie o szopenie
Zgłoś
Avatar
Koniuszko 2013-08-15, 23:33 1
Przy podróżach w czasie możliwość zostania własnym ojcem lub matką nie jest zasadniczym problemem. Bycie własnym ojcem, lub matką nie jest problemem z którym nie mogłaby sobie poradzić tolerancyjna i zgrana rodzina. Zasadniczym problemem przy podróżach w czasie jest komunikacja i przede wszystkim finanse. Każdy by zasuwał do zeszłego tygodnia trafić szóstkę w totka. Ktoś zadzwoniłby do dowództwa polskiej armii w sierpniu 1939, że zaraz przyleci wehikuł czasu z 300 czołgami abrams.
Dla przykładu gdybym był własnym ojcem, nie miałbym problemu z negocjacjami wysokości kieszonkowego i zakazem oglądania telewizji za dwójki w szkole. Z kolei gdybym był własnym synem, nie trułbym sobie dupy o jakieś kieszonkowe, a uczyłbym się tak świetnie, że telewizora bym wcale nie wyłączał.
Trochę się zamotałem.
Zgłoś
Avatar
god.out.of.blood 2013-08-15, 23:57
Piwo za logo Cyanotic.
Zgłoś
Avatar
regal 2013-08-16, 0:24
Arab94 napisał/a:

Fajne ale i na to jesteśmy przygotowani
Jeśli kobieta zmieni płeć i będzie facetem to "ten facet" nie może mieć dzieci (co ciekawe jedna kobieta po zmianie płci oskarżyła szpital że jest bezpłodna XD)



Jakbyś nie zauważył to akcja dzieje się w dalekiej przyszłości gdzie technologia pozwala na podróże w czasie więc można założyć że istnieje również możliwość zmiany płci zachowując płodność. I taka ciekawostka: 2 kobiety przy pomocy medycyny moźe mieć ze sobą dziecko które na pewno będzie dziewczynką.
Zgłoś
Avatar
Kojotoperz 2013-08-16, 0:30
dam piwo, niech myślą że rozumiem o co tu chodzi.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-16, 1:01 1
Wiedzialem ze to z jakiegos opowiadania , a to Heinlein, faszol jeden

Jak sie komus podoba taki klimat to jeszcze polece zajebista ksiazke Chucka Palahniuka "Rant" i film "Looper", calkiem kurde niezly w gruncie rzeczy.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-08-16, 11:19
god.out.of.blood napisał/a:

Piwo za logo Cyanotic.

I tak wolę ATR i The Shizit.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie