18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rodzinka.cbl
maciej.stolik • 2017-04-04, 3:08
"Miłość rodzicielska to uczucie najsilniejsze i bezwarunkowe, jakim rodzicie obdarowują swoje dziecko"

Zgłoś
Avatar
miskolargol 2017-04-04, 15:05 4
po komentarzach widac,ze na sadolu raczej 5-10-15....a w zasadzie wiekszosc nie zakmini o co mi chodzi..
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2017-04-04, 15:07 4
ja pierdole ruchaja sie a potem kurwa nie chca dziecka zajebac ich w chuj za to ze teraz dzieckiem nie potrafia sie opiekowac jak tego co 2 latke zajebał skurwesynswo nic wiecej pojebane ludzie kurwa rucjac sie ccha a potem pizda ojciec tez dobry smieje sie i aswoje dziecko zostawia jakim trzeba byc samulubnym skurwesynem zeby tak postepowac... zajebac takich rodziców kurwa pojebane to kurwa mac wszystko jasny chuj to zem sie wkurwił....
Zgłoś
Avatar
natking 2017-04-04, 15:10 12
Przeciąć dziecko na pół i dać każdemu po połowie do opieki
Zgłoś
Avatar
Ptk_k21 2017-04-04, 15:30 3
Po samym sposobie rozmowy słychać kto zajebał związek i kto skad jest.
Zgłoś
Avatar
PierreDolish 2017-04-04, 16:38 1
xRay0n napisał/a:

Dla kobiet dziecko jest jak karta przetargowa, jak można krzywdzić tak małą istotę krzykiem albo pchaniem wózka na siłę przez próg. Nie rozumiem też dlaczego ojciec nie potrafi zabrać dziecka i powstrzymać dalszej dyskusji, czy on nic nie czuje do swojego potomka. Tragedia, żal mi dziecka. Mam własne dziecko i żonę, nigdy nie krzyczymy na siebie przy dziecku.



"Odjebała się" czyli szła na randkę z kolejnym Sebiksem, a dzieciak był tylko przeszkodą... Dla dobra dziecka powinien ustąpić idiotce, dla swojego dobra nie dawać wejść sobie na głowę. Szkoda małego, już lepiej zabraliby go do rodziny zastępczej...
Zgłoś
Avatar
Spedi 2017-04-04, 16:43 9
fajnie sie zasmial na koniec
matka widac wulgarna jak ... mile przywitanie
jesli sad wyznaczyl im tygodnie opieki
a jego tydzien nie przypada i nie jest ugodowy to nie musi opiekowac sie malym
i matka w tygodniu opieki w pelni prawnie odpowiada za bachora
koles na luzie podszedl.
Szkoda dzieciaka i na koniec widac jak maniura rozryczala sie bo popsul jej plany
Zgłoś
Avatar
Blasius88 2017-04-04, 17:15 7
Citroen creativ patolożi
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2017-04-04, 18:43 3
Nie każdy dojrzał do ojcostwa, gość chce zrobić jej na złość. Panienka myślała, że gość zmięknie jak mu postawi dzieciaka pod drzwiami i każe się nim opiekować. Nie może być tak, że da sobie wejść na głowę. Jeżeli mają dzieloną opiekę to co w ty dziwnego, że gość nie chce się dzieckiem zająć, tym bardziej, że najwyraźniej przyprowadziła je bez uprzedzenia.
Zgłoś
Avatar
jaszczomb69 2017-04-04, 18:56 6
Nie znamy całego obrazka, może ona chciała mu odebrać prawa rodzicielskie, a teraz nie chce się zajmować dzieckiem i to jest swego rodzaju zemsta. W każym razie nie bronie "tatusia" tylko próbuje jakoś inaczej na to spojrzeć.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-04-04, 19:12
moja matka zawsze mówiła o mnie po imieniu a nie "dziecko" więc dla mnie wszystko jasne, szkoda dzieciaczka, ojcu się nie dziwie, może to nawet nie jego
Zgłoś
Avatar
westh 2017-04-04, 19:38
Chuj nie ojciec
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-04-04, 19:40
Raduje się moje serce, że patola się gnębi ale żal mi w chuj dziecka.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2017-04-04, 20:03
Fajne masz te relacje z żonką
Zgłoś
Avatar
TheManWithOwl 2017-04-04, 20:46
Kurwa patrzeć się na to nie można. Nie dość że nagrywa pionowo to jeszcze nic nie widać.
no
Zgłoś
Avatar
Kusiello 2017-04-04, 21:51
typiara wyjebka i byle by sie pozbyc problemu bo(znajdź wymówkę)
typek nie weźmie bo nie jego termin...
i weź tu człowieku bądź mądry.. dziecko się nie pchało na świat.. wali mnie co było powodem rozstania.. i teraz chujnia nikt się nie zajmie bo nie... dla mnie frajda sadol powróci za kilkanaście lat jak to dzieci będą bić rodziców za wychowanie.. heh..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie