18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Rodzinna przejażdżka.
~_Yarko_ • 2019-09-20, 21:57
Zamknięte.
Jakoś przejadę.


2019-09-20, 21:59
Japie**ole, to dziecko przyjelo najwiekszego dzwona na siebie!!!
Popie**olone kacapy

2019-09-20, 21:59
Ale to było piękne :lol:

TW...........ek
2019-09-20, 22:04
Piękny rozrzut :)

2019-09-20, 22:05
ja myślę że ona nie pomyślała w ten sposób "Zamknięte. Jakoś przejadę." - tam motop*zda wcale nie pomyślała jak każda c**a.

2019-09-20, 22:13
Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.

2019-09-20, 22:22
ch*j z tą tępą babą, dzieciaków szkoda

2019-09-20, 22:34
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.



Mam wrażenie, że matka ciebie nigdy nie kochała, a ojciec tylko w nocy...

2019-09-20, 22:39
Nie zwracaj na to niedoj***nie mózgowe uwagi. Zwykły troll internerowy

2019-09-20, 22:48
Widziałem całkiem niedawno jak pie**olony sk***iel w terenie zabudowanym woził babe i 2 dzieci na raz, w. dodatku nie mieli kasków... j***nym quadem a la grizzly...
Polacy też mają wyobraźnię

Tr...........ty
2019-09-20, 23:00
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.



Odkąd Cię pamiętam, to słyniesz z, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnych wypowiedzi, ale ta jest po prostu ch*jowa. Dziecko nie jest winne, że ma głupiego rodzica.

2019-09-20, 23:08
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.



Jak można być tak spoerdolony?

2019-09-20, 23:22
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.



Nie wpie**alaj mi się w kompetencje.

2019-09-20, 23:28
C0C0JUMBO napisał/a:

Widziałem całkiem niedawno jak pie**olony sk***iel w terenie zabudowanym woził babe i 2 dzieci na raz, w. dodatku nie mieli kasków... j***nym quadem a la grizzly...
Polacy też mają wyobraźnię



Nie zesraj się. Mnie z dwojgiem bracmi stary wozil na jednym motocuklu jak bylismy gowniakami i po drogach i po gorkach.
Pozniej tylko sasiadki przychodzily na skarge do starej: 'wie pani co pani maz wyrabia?' A że w bloku mieszkalismy, to zawsze jakis 'bolek' zobaczyl i donosił.
Ale stary nie był glupi, a do tego motocykl mial obcykany. Nawet jakies zawody kiedys wygrywał. tak czy inaczej nigdy nikomu nic sie nie stalo.

Ta baba pewnie tez wygrywala, w niedojabaniu mozgowym. Idiotka bez wyobrazni.
Tak to jest jak sie babe z kuchni wypuścić. I jeszcze z dzieciakami pod "opieką"...

Ale wracajac do twojego postu. Nie oceniaj innych swoja miara. To ze jestes cipą i chodzenie sprawia ci problemy, nie znaczy ze innym tez.
Rozumiesz?
"w dodatku nie mieli kasków" - a sprawdzałeś czy mieli ochraniacze i wykupione ubezpieczenie? płakałeś później w nocy pisząc pamiętnik?

Przykro patrzec jakie rude p*zdy nam w spoleczenstwie rosną. Az sie cisnie na usta "ZA MOICH CZASOW..." hehe :)

Dobra: nostalgicznie troche, ale eh... to była maszyna. Wtedy taka wielka mi sie wydawała :)


2019-09-20, 23:34
W ch*j śmieszne ha ha