18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mariusz3pl 2019-09-23, 22:26 8
To musi być jakiś tam LGBT
Zgłoś
Avatar
n................l 2019-09-24, 0:41 1
Widzę że tam nadal mają czarno-białe telewizory i nie widzą w reklamach, że można inny kolor zamówić. Ewentualnie wszystko w leasingu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-24, 0:55 1
@up
Czasem ludzie kupują biały samochód bo jest tańszy niż z jakimś lakierem i mają wyjebane.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2019-09-24, 0:59 1
Qrrrrw jego mac ! Wszystkie białe !!!! Jakaś sekta ?
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-09-24, 8:39 1
w cieplych krajach to ma troche uzasadnienie - bialy sie troche mniej nagrzewa na sloncu, najmocniej sie grzeje niebieski (nie czarny, ale nie chce mi sie tlumaczyc czemu, fizyka)
Zgłoś
Avatar
tycho 2019-09-24, 9:59 3
Tacy ludzie powinni być pozbawiani praw wyborczych.
Zgłoś
Avatar
Zuczek 2019-09-24, 10:14
Nie mozna byc tak glupim
Zgłoś
Avatar
piero2224 2019-09-24, 10:23 4
IOI napisał/a:

w cieplych krajach to ma troche uzasadnienie - bialy sie troche mniej nagrzewa na sloncu, najmocniej sie grzeje niebieski (nie czarny, ale nie chce mi sie tlumaczyc czemu, fizyka)



No to wytłumacz mi dlaczego niby niebieski ma się nagrzewać bardziej od czarnego, skoro odbija niebieską barwę (więc pochłania mniejszą część promieniowania podczerwonego).

Ewentualnie jakiś link do RZETELNYCH badań.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-24, 11:12
piero2224 napisał/a:

No to wytłumacz mi dlaczego niby niebieski ma się nagrzewać bardziej od czarnego, skoro odbija niebieską barwę (więc pochłania mniejszą część promieniowania podczerwonego).
Ewentualnie jakiś link do RZETELNYCH badań.



źródło: "Trust me bro"
Zgłoś
Avatar
ireneusz6661 2019-09-24, 11:26
Zaparkował czy tak do teraz go przepychają?
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2019-09-24, 14:29 2
nie jestem w stanie oglądać takich filmików, po prostu nie mam cierpliwości. Nawet hard to przy tym chuj.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-09-24, 17:38
Velture napisał/a:

@up
Czasem ludzie kupują biały samochód bo jest tańszy niż z jakimś lakierem i mają wyjebane.



Oj chyba minęły te czasy że biały był tańszy, teraz jest moda na białe i np. u volkswagena biały jest za dopłatą a tylko szary jest bez.

piero2224 napisał/a:

No to wytłumacz mi dlaczego niby niebieski ma się nagrzewać bardziej od czarnego, skoro odbija niebieską barwę (więc pochłania mniejszą część promieniowania podczerwonego).
Ewentualnie jakiś link do RZETELNYCH badań.



Link do rzetelnych badań? Naprawdę? Tego uczono mnie na fizyce w podstawówce. Promieniowanie UV w dupie ma twój kolor niebieski. UV odbija się od kolorów tak jak promienie widzialne czyli im jaśniejszy kolor tym więcej promieniowania odbija. Dlatego też okulary z filtrem UV polecane są na narty bo choćbyś schował się pod parasolem od słońca to promieniowanie UV wali też mocno od śniegu.
Zgłoś
Avatar
Arachmit 2019-09-24, 19:19 1
Nie rozumem tego. Parkowanie tyłem jest w brew pozorom dużo prostsze niż przodem. Tyłem parkując, kierujący ma lepszą kontrolę nad pojazdem, moim zdaniem oczywiście. To co się odwala na filmach jak ludzie parkują to jakaś tragedia jest.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2019-09-24, 20:17
Jestem ciekaw czy ktoś im pomógł, czy w końcu wpadli na to co robili źle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie