18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Pawehan 2024-10-18, 11:30
Cola Zero i turysta ruski też zero. Niech się cieszą z małego roma ,w dalszej części wycieczki dostaną za swoje i tak ma być jebać ruskich ,nigdzie na świecie nie mogą czuć się bezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-18, 11:59 3
Mariusz napisał/a:

To fakt, nie żadna teoria spiskowa idioto.


Kolejny foliarz.
Ziemia płaska? Czy w końcu niepłaska?
Wszystko jest korpo, produkcja żywności ubrań itp. Przypisywanie wszystkiego żydom i Amerykanom jest lekko paranoiczne. Iluminaci te w to łapy wsadzali?
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2024-10-18, 12:00
Lepsi romowie z colą niż tacy co jakiejś matce córkę pierdolą.
Zgłoś
Avatar
phrontch 2024-10-18, 13:27
a gdzie mój komentarz z największą liczbą piw wyparował??
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-18, 15:57
OpenStreetMaps napisał/a:

Nawet kacapy mają ten całkowity brak świadomości konsumenckiej i finansują korporacje kraju który od dekad niszczy pokój na świecie oraz dozbraja masowe dzieciobójstwo na bliskim wschodzie robione rękoma brzydów którzy uważają się za wyższą rasę tak jak kiedyś hitlerowcy. Powszechny bojkot konsumencki początkiem ich klęski. Aby Europa w siłę rosła to nie możemy mieć mentalności osła. Czas skończyć z głupim nawykiem i zacząć wspierać własne a nie Amerykę! Cygan to jeszcze dzieciak i nie rozumie, ale kacapa którego kraj jest atakowany amerykańskimi bombami kupującego amerykańskie produkty można porównać do żyda podczas okupacji kupującego niemieckie mydło. Debil to mało powiedziane.


Co za naiwne pierdolenie. Co własnego chcesz wspierać? Od kilkudziesięciu lat prawie cała innowacja pochodzi z USA, a produkcja jest na Dalekim Wschodzie. Europa jedynie korzysta z technologii zza oceanu i produktów z Azji. Własne to mamy najwyżej zboże, ziemniaki, pomarańcze i szparagi, ale nie wiadomo jak długo. Zmiany klimatu mogą uniemożliwić ich uprawę i będziemy żreć importowane, modyfikowane genetycznie. Mam tylko nadzieję, że z USA, a nie z Chin.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-18, 20:47
psyhepl napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy o co kaman? bo tępy jestem :/



wpisz sobie w wyszukiwarkę youtube

Elov & Beny - ROM & COLA

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-10-20, 6:15
Nome napisał/a:

wpisz sobie w wyszukiwarkę youtube
Elov & Beny - ROM & COLA



Było śmieszniejsze zanim obejrzałem.

______________

Quae nocent, docent
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów