18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Gdzieś w Kentucky.....



Wy się śmiejcie, ale jak w Kansas postanowili pobudować pierwsze ronda- tak z 8 lat temu, to w ciągu miesiąca żona dostała raz z tyłu a ja dwa - raz z boku i raz od tylca
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-04-27, 5:50
CzasNaKwas napisał/a:

Po pierwsze to debili u siebie w lepiance szukaj.
Po drugie gdzie tam masz znaki stopu na tych 8 pasach?



No fakt. STOPu tam nie będzie...
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-04-29, 13:28 1
djpyza napisał/a:

buahaha co ty za głupoty wygadujesz jebłem typie po 1 jak ktoś może ty to napisałeś <pierwszy sie zatrzyma na znaku stop ten ma pierszeństwo> jak znak stop to stop i nie masz żadnego pierwszeństwa z automatu .. z reszto ahh.. nie będę dalej tłumaczył ale następnym razem nie pierdziel takich kacapołów.



Masz i idż byc debilem gdzieś indziej.



Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-05-04, 0:10
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Ciekaw jesteś, jak by ogarnęli zwykły znak STOP? Masz odpowiedź poniżej (a upłynęło dopiero parę godzin i już mamy dwóch Januszy:) )



patrz jaki powrót jaki to jest zwykły stop a nie zwykły ? bo nie wiem januszem a reczej Kidem co popierdala autobusem to raczej jesteś ty coś ci nie wyszło ^ albo jak masz faktycznie tyle lat 49 to oddaj prawko bo się nie nadajesz do jazdy pewnie z ciebie też szeryf lewego pasa ^^^

CzerstWybut napisał/a:

Masz i idż byc debilem gdzieś indziej.



you tube cię cwoku uczy hahhaha następny kid a po 2 USA pewnie tam mieszkasz buahhahaha
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-05-04, 5:04
djpyza napisał/a:

patrz jaki powrót jaki to jest zwykły stop a nie zwykły ? bo nie wiem januszem a reczej Kidem co popierdala autobusem to raczej jesteś ty coś ci nie wyszło ^ albo jak masz faktycznie tyle lat 49 to oddaj prawko bo się nie nadajesz do jazdy pewnie z ciebie też szeryf lewego pasa ^^^
you tube cię cwoku uczy hahhaha następny kid a po 2 USA pewnie tam mieszkasz buahhahaha



Takich kretynów jak ty musi uczyć internet, śmiejesz sie jak debil z rzeczy nieśmiesznych. Znam te skrzyżowanie z autopsji bo byłem w stanach nie raz dzieciaku. Zostałeś zaorany jak smark i jeszcze jak debil drążysz temat. W dupie byleś i gówno widzialeś cebulo i jeszcze jak zwykly janusz pogłębiasz sie w dupie w której jesteś, zamiast skulić ogon jak kundel i stulic pysk.
Zgłoś