18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Hyena83 2021-09-14, 1:11 2
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mam wrażenie, że Jesse.Pinkman to druga osobowość Halmana, a Driver19cm to jego (ich) syn gdzie 19cm, to długość penisa Halmana (Jesse.Pinkmana), którą musi co wieczór przyjmować w kakao pod okiem zazdrosnej siostry Flodzi. Nie potrafią się ze sobą dogadać, więc piorą brudy na sadistic. Zgadłem nie ?



Po części to jakoś tak to wygląda :

Zgłoś
Avatar
Egzekutorka 2021-09-14, 2:41
A ja się zastanawiam co za niedojda siedzi w tym aucie z rozbitą szybą. Gdyby mi jakiś dziad tak oklepał auto to mógłby opowiadać jak smakuje asfalt..
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2021-09-14, 5:38 6
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ten dzieciaczek najman ma na koncie większość warnów za wyzwiska bo tylko to potrafi Ostatnio CrazyEdek go zgłosił, teraz ja. Może znowu wyślemy go na wakacje i będzie spokój



Ulalala trafiła nam się pizda na sadisticku, co jak co konfiturę trzeba jebać. Ciota. Teraz mnie zgłoś, poczuj się lepiej. Ja już jestem zwycięzca, męczennikiem. Wiem że dobrze robię, a ty umrzesz jak konfident.
Zgłoś
Avatar
bobobson 2021-09-14, 8:08 7
Za bycie konfidentem wiecej piwnjuz nie dostaniesz
Zgłoś
Avatar
dziad_proszalny 2021-09-14, 8:15 13
Jesse.Pinkman uraziła cię "menda"? I to aż tak bardzo, że wypłakaleś się adminom? Co to, ku*rwa, forum dla Julek i transów czy sadistic? Miękka pipka jesteś. I to bardzo atencyjna pipka.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2021-09-14, 8:53 2
I Halmaniasty wyjaśnił następną sprzedajną pizdę. Brawo.
Zgłoś
Avatar
R................N 2021-09-14, 8:54 4
knapmikolaj napisał/a:

Kurwa skoncz juz z tym gownem z juesej , spamujesz scierwem i zasmiecasz ten portal tylko



Idź na tiktaka, tam znajdziesz coś dla siebie...
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-09-14, 9:07 4
@Halman

Buhahahah jak i on tak i ty konfidencisz.
On zrobił to po "cichu" a ty pokazujesz każdemu sadolowi.
Wstyd.
Nie popłacz się.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2021-09-14, 12:42 2
Jesse czas skasować konto.
Zgłoś
Avatar
Takbonie 2021-09-14, 13:35 1
Zgłaszać na sadolu za wyzwiska to jak być sadolowym czarnym panem co oddychać nie umiał. Parówy, nie ma więcej piw dla was.
Zgłoś
Avatar
kurpat 2021-09-14, 16:54 4
@Halman

ojojoj, ktoś cię zgłosił i musiałeś się spłakać z powodu warna? jak ci stary pakuje do mordy to też tak płaczesz rozwydrzona mała cipko?
dla ciebie to powinien być dzień jak co dzień atencyjny pizdofonie, coś normalnego, tak jak kutas w twojej mordzie.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-09-14, 19:49 2
najman chyba was w chuja zrobił bo sam podjebał ziomka na 5 warnów jebani hipokryci
Zgłoś
Avatar
Behemot 2021-09-15, 1:05 1
Hujman płacze, bo został wyprostowany przez modera. Ale bym z ciebie kapusto brechtał jakbyś w końcu bana na amen dostał i twoje miliony wirtualnych piw chuj strzelił. Kurwa jakie ty kurwa masz cieciu malinowy szczęście, ze nie jestem tu moderem, kurwa wykończył bym cie psychicznie blokadami aż byś wyjebał albo nabrał ogłady
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2021-09-15, 10:14
Behemot napisał/a:

Hujman płacze, bo został wyprostowany przez modera. Ale bym z ciebie kapusto brechtał jakbyś w końcu bana na amen dostał i twoje miliony wirtualnych piw chuj strzelił. Kurwa jakie ty kurwa masz cieciu malinowy szczęście, ze nie jestem tu moderem, kurwa wykończył bym cie psychicznie blokadami aż byś wyjebał albo nabrał ogłady



Albo dostarczył nam materiału na harda ze sobą w roli głównej xD
Zgłoś