18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
aro06 2013-02-06, 1:09
dziwi mnie to czemu ludzie łatują ciągle w szyby pomimo że szyba jest dziurawa to oni i tak ładują w nią dalej a tu tyle blach czeka do zniszczenia jeszcze to oni wolą zrobić kilka dziur w szybie która i tak do niczego się nie nadaje zamiast walić w blachy tak zeby nic z nimi nie dało się zrobić... jak działać to tak żeby było szybko i dobrze
Zgłoś
Avatar
weerion 2013-02-06, 15:22
Ma racje najprawdopodobniej byście gówno zrobili,w grupie czy samemu to w Polsce chroni ich Polskie prawo "im" to się nic nie stanie pewnie policja się nawet nie zainteresuje sprawą ale u nas to wystarczy że diler by polazł na psiarnie wcześniej schował towar i zgadujcie kto miałby przejebane .( skąd to wiem ? w Polsce dostaję się mandaty za huśtanie się na huśtawkach wykraczając rok poza kryterium jak się jest w małej grupie ale jak w większej to nic się nie zdarzy )
To opcja 1 a 2 jest taka , że za dilerem pewnie stoi ten kto mu dał ten towar i pewnie mu ochroni dupę w sposób : będę dawał wpierdol każdemu kto się odważy za 2-3 razem się przestraszą
Jak już chcecie to robić ( mam nadzieje ze zrobicie ) to róbcie to w grupie większej niż 10 osób może nawet 15 do 20 dodatkowo niech każdy z was założy wieśniacki dres i szalik Polski .
Zgłoś
Avatar
demz 2013-02-07, 12:53
Każdy jeden filmik po angielsku tłumaczycie na polski, mimo że większość z nas ogarnia język i przekładania nie trzeba. Ja rosyjskiego nie umiem i nikt, kto zna, nie pokusi się o przetłumaczenie, by reszta, w tym ja, mogła zrozumieć co gadają. Ech.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2013-02-07, 16:28
Wyglądają jakby mieli powiązania z pobliskim zakładem blacharskim
Zgłoś
Avatar
pudel89 2013-02-08, 3:14
Ciekaw jestem kiedy w końcu nadzieją się na takiego, co albo będzie największym bandziorem w okolicy i będzie mieć obstawę, albo na takiego co nie będzie się pierdolił i wyjmie klamkę i 3-4 odjebie w samoobronie.
Zgłoś