18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Pener 2013-02-05, 15:56 13
Cytat:


Wystawiono 1 piw(a)
.Policja.


hyhyhyhyh
Zgłoś
Avatar
donszymon 2013-02-05, 16:19 31
Wczoraj jakaś kurwa porysowała kluczykiem moją alfę. Rysa perfidna i długa (ze 2 metry). Jakbym chuja złapał wtedy na gorącym uczynku to bym zajebał. ZA JE BAŁ. Co winne jest kurwa auto? I jakiś chuj myśli że wymierza sprawiedliwość bo stanąłem na jego miejscu pod blokiem...
Sorry, luźno związane z tematem, ale musiałem się wyładować.
Kiedyś cię dostanę, skurwysynu.
Zgłoś
Avatar
k18t 2013-02-05, 16:21 28
donszymon napisał/a:

Wczoraj jakaś kurwa porysowała kluczykiem moją alfę. Rysa perfidna i długa (ze 2 metry). Jakbym chuja złapał wtedy na gorącym uczynku to bym zajebał. ZA JE BAŁ. Co winne jest kurwa auto? I jakiś chuj myśli że wymierza sprawiedliwość bo stanąłem na jego miejscu pod blokiem...
Sorry, luźno związane z tematem, ale musiałem się wyładować.
Kiedyś cię dostanę, skurwysynu.


chuj byś zrobił. ZRO BIŁ
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-02-05, 16:27 51
k18t napisał/a:


chuj byś zrobił. ZRO BIŁ



jak jestes pizdą to moze i nic byś nie zrobił
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-02-05, 16:30 5
Cytat:

Wczoraj jakaś kurwa porysowała kluczykiem moją alfę. Rysa perfidna i długa (ze 2 metry). Jakbym chuja złapał wtedy na gorącym uczynku to bym zajebał. ZA JE BAŁ. Co winne jest kurwa auto? I jakiś chuj myśli że wymierza sprawiedliwość bo stanąłem na jego miejscu pod blokiem...
Sorry, luźno związane z tematem, ale musiałem się wyładować.
Kiedyś cię dostanę, skurwysynu.


zrób mu na Maluchu rysę na 3 m
Zgłoś
Avatar
komputer11 2013-02-05, 16:38
Gdyby ten drugi samochód sie jednak zapalił to sprytnie by wymierzyli sprawiedliwość właścicielom samochodów obok, ale mimo to intencje były dobre.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-05, 16:53 1
W sumie, mnie to dziwi. Przecież diler nikomu na siłę nie wpycha narkotyków do gęby, czy tam w żyłę. Ale z drugiej strony jest współwinny uzależnieniu się innej osoby... nie wiem co o tym myśleć.
Zgłoś
Avatar
BM_ 2013-02-05, 17:09
Nie dał na kreskę?
Zgłoś
Avatar
elkelk 2013-02-05, 17:10 3

- synu ty masz problemy z narkotykami?
- nie mamo, dzwonię i mam.
Zgłoś
Avatar
kolumbiako 2013-02-05, 17:12 1
ch*je nie daja zarobić uczciwie
Zgłoś
Avatar
Jacekk1988 2013-02-05, 17:15 7
"The difficulty in understanding the Russians is that we do not take cognizance of the fact that he is not a European, but an Asiatic, and therefore thinks deviously. We can no more understand a Russian than a Chinaman or a Japanese, and from what I have seen of them, I have no particular desire to understand them, except to ascertain how much lead or iron it takes to kill them. In addition to his other Asiatic characteristics, the Russian have no regard for human life and is an all out son of bitch, barbarian, and chronic drunk."

Tłumaczenie:
Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli przebiegle. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami.

Generał Patton;)
Zgłoś
Avatar
chytry88 2013-02-05, 17:21 11
Robią debile 50 dziur w przedniej szybie jak po 1 dziurze szyba jest już nic nie warta. zamiast się skupić na innych wartościowych elementach które można by w tym czasie zniszczyć.
Zgłoś
Avatar
Wasili666 2013-02-05, 17:24 45
Sprawiedliwość jak chuj. Jedyne co popieram z takich akcji to polowanie na pedofilów
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-02-05, 17:32
za material z rozpierdalania auta piwo leci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie