18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
dzarul 2013-05-13, 20:40 1
Stryjek napisał/a:

Tyle w tym temacie.
Obrazek


Jestem z Poznania, ale mimo wszystko piwko dla Ciebie!!!!
Zgłoś
Avatar
broniu 2013-05-13, 20:50 2
Ja mam bardzo mieszane uczucia co do aborcji. Z jednej strony zabijanie nienarodzonych dzieci brzmi całkiem całkiem, ale z drugiej dawać kobiecie wolność wyboru :/? Ciężka sprawa :<
Zgłoś
Avatar
LatającyKumszownik 2013-05-13, 23:01
ale kolejka
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2013-05-14, 0:29
Dobrze że wrzucono tu te zdjęcia. Dzięki temu dowiedziałem się że na serwerach Metina można zarabiać 0_0.

PS: Jebać płody
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-14, 1:55
kolejny raz zwolennicy pokazują, że nie powinni być uwzględniani w żadnej dyskusji merytorycznej w tym temacie,
na wasze nieszczęście, aborcja prawdopodobnie nigdy nie będzie w Polsce legalna - przynajmniej w tym temacie Polska ma jakieś myślące stanowisko, więc ssijcie mi torbę
a jak was stać (i tak nie stać bo jesteście jebanymi nierobami i nieukami) to uprawiajcie sobie turystykę aborcyjną, będę się cieszył z każdego utrudnienia, które stanie na waszej drodze

jestem za kastracją zwolenników "aborcji w celach wygodniczych"
Zgłoś
Avatar
Zella 2013-05-14, 2:07 2
lechu555,
Nie pierdol, bo i tak wszystkich gówno obchodzi twój bełkot.
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-14, 5:14
Zella napisał/a:

lechu555,
Nie pierdol, bo i tak wszystkich gówno obchodzi twój bełkot.



Po:
1: do lachy klękaj szmato
2: kto Ci pozwolił wyjść z kuchni
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-05-14, 7:23
Gdzie są ostrzeżenia ja się pytam!
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-05-14, 8:07 1
Jeśli nie stać cię na dziecko to kup sobie kondomy! Albo lepiej. W ogóle się nie pierdol!
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-05-14, 10:32
Stryjek napisał/a:



gówno to ty masz w głowie



Ale nie marnuje czasu na klotnie o temacie tabu jak jakas ciota
Zgłoś
Avatar
Lumen 2013-05-14, 11:56 5
lechu555 napisał/a:



Po:
1: do lachy klękaj szmato
2: kto Ci pozwolił wyjść z kuchni



Ooo widzę, że aby zripostować kobietę, używasz tylko takich argumentów. No brawo kurwa. To się popisałeś i pokazałeś, jaki z Ciebie samiec alfa
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-14, 12:17
Lumen napisał/a:



Ooo widzę, że aby zripostować kobietę, używasz tylko takich argumentów. No brawo kurwa. To się popisałeś i pokazałeś, jaki z Ciebie samiec alfa



Kobietę traktuję z szacunkiem jak kobietę, natomiast szmatławca jak szmatławca...

I w ten sposób dalej:
...debila jak debila, tępaka jak tępaka, geniusza jak geniusza, mądrego jak mądrego...

Obraza kogoś to nie argument tylko obraza.
Poza tym, ona nie podała żadnych argumentów, żebym mógł wytoczyć swoje argumenty. W dodatku jest miernej jakości trollem jakby ktoś nie zauważył jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Lumen 2013-05-14, 12:22 1
@up zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. Zastanawia mnie tylko jedno. Skąd wiesz, że ona jest "szmatławcem"? Stwierdzasz to ze sposobu jej wypowiadania się?
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-14, 12:26
lechu555 napisał/a:



Po:
1: do lachy klękaj szmato
2: kto Ci pozwolił wyjść z kuchni



ryj zamknie.... i do szkoły sie już spakuje
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-14, 12:28 1
Lumen napisał/a:

@up zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. Zastanawia mnie tylko jedno. Skąd wiesz, że ona jest "szmatławcem"? Stwierdzasz to ze sposobu jej wypowiadania się?



Tak.
Poza tym jeśli mowa o rozpoznawaniu cech ludzi - dzisiaj jest to banalnie proste bo ludzie w swoim ubiorze, wyglądzie, sposobie chodzenia, wypowiedziach tak silnie kodują swoją osobowość, że jestem w stanie z dużym p-stwem stwierdzić kto jaki jest z grubsza. Nie do wszystkich, ale do sporej części, kiedyś żeby stwierdzić, że ktoś jest tępy trzeba było go chociaż trochę poznać, dzisiaj tacy ludzie sami załatwiają to za Ciebie.

szer.Lucjan napisał/a:



ryj zamknie.... i do szkoły sie już spakuje



właśnie wróciłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie