18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dennissliwa 2021-11-11, 8:39 15
Musieli byc ostro najebani skoro nie udało im się uceic...
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-11-11, 9:32 21
Dobrze żę wycieraczki pod wodą włączył bo bym nic nie widział.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-11-11, 10:31
Piłeś nie wchodź do wody xD
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-11-11, 11:55 1
We all live in a Russian submarine Russian submarine, Russian submarine We all live in a Russian submarine Russian submarine, Russian submarine...

Zgłoś
Avatar
Don_Max 2021-11-11, 12:28
dennissliwa napisał/a:

Musieli byc ostro najebani skoro nie udało im się uceic...



Jakbyś był taki poroniony jak kacapy to napewno byś spanikował i zamiast otworzyć okno i wyrównać ciśnienie żeby móc wyjść lub otworzyć drzwi to byś się utopił lecąc na dno w panice
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-11-11, 12:44
maxkulczyk napisał/a:

Jakbyś był taki poroniony jak kacapy to napewno byś spanikował i zamiast otworzyć okno i wyrównać ciśnienie żeby móc wyjść lub otworzyć drzwi to byś się utopił lecąc na dno w panice



Jednak kacapy z filmu wyrównały ciśnienie jeszcze przed wejściem do auta. Dobrze, że wiedzieli co zrobić...
W takiej formie ten dzielny naród podbijał Europę pod koniec II WŚ, Czeczenię, Afganistan i inne kraje
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2021-11-11, 13:13 1
dadar123 napisał/a:

Jednak kacapy z filmu wyrównały ciśnienie jeszcze przed wejściem do auta. Dobrze, że wiedzieli co zrobić...
W takiej formie ten dzielny naród podbijał Europę pod koniec II WŚ, Czeczenię, Afganistan i inne kraje



1 widocznie nie wyrównał ciśnienia
w Afganie to im za bardzo nie poszło. zresztą jebać ruskich, co najważniejsze w ich historii to to że ich rozjebalismy nie raz .
Zgłoś
Avatar
grabuzzi 2021-11-11, 20:19
Ruskie to jednak potrafia zrobic dobry sprzet.... tyle pod woda a wycieraczki nadal dzialaja. Swoja droga moja mama ma do dzis dzialajacy mlynek do kawy wyprodukowany w cccp
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-11-12, 7:34
grabuzzi napisał/a:

Ruskie to jednak potrafia zrobic dobry sprzet.... tyle pod woda a wycieraczki nadal dzialaja. Swoja droga moja mama ma do dzis dzialajacy mlynek do kawy wyprodukowany w cccp



To jest Toyota Hilux rocznik coś '90-96 a nie "ruski sprzęt".
Miałem taką, do dziś żałuję że sprzedałem, szła w każdym terenie.
Zgłoś