18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Rosyjskie graffiti
P................C • 2012-03-06, 11:06
ciekawy pomysł


wydaje mi się, że gdzieś już to widziałem, obawiam się, że na sadolu, ale znaleźć nie mogłem, więc wrzucam.
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2012-03-06, 11:11
Twoje obawy są trafne ale tylko po części, gdyż tak - było ale tylko dwa zdjęcia. Pierwsze gdy już pochodnia się paliła, a drugie, gdy się nie paliła
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-03-06, 15:23 12
Graffiti to zawsze będzie robienie syfu, nieważne jak artystyczne. Ktoś płaci za pomalowanie tych ścian żeby to wszystko jakoś wyglądało, a potem przyjdzie para gimbusów w skarpetkach na głowach albo zajedzie na deskach i robią syf. Ale pomysł fajny
Zgłoś
Avatar
ehbeng 2012-03-06, 16:08 3
Robienie syfu ? To jest dopiero artyzm jak ktoś potrafi złapać za puszkę i po szarych ścianach machnąć coś takiego. JA nie mowie o buractwie co namaluje kutasa albo skrót jakiegoś klubu.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-03-06, 17:20
@brt1529 syf to ty robisz umieszczając takie komentarze
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-03-06, 17:40 1
@up Znajomy se kupil nowe mieszkanie w nowiutkim bloku - ladny pomalowany i co chcesz. Mieszkanie bylo na parterze. Po jednej nocy wyszedl z domu, a pod jego oknem i troche po bokach byly zarysy graffiti. Po paru dniach spokoju, wyszedl rano do pracy, jego okno bylo cale opierdolone do okola slicznym graffiti.

Tez bys tak chcial? Wydajac 250tys. na nowe mieszkanie zastac po tygodniu taki widok pod wlasnym oknem?

Sa ludzie co ladnie maluja te graffiti - nie zaprzecze. Ale powinni znajdowac odpowiednie do tego miejsca. Z drugiej strony zgadzam sie z brt1529. Graffiti - nie wazne jak piekne - zawsze bedzie sie kojarzyc z slumsami, getto, syfem itp.
Zgłoś
Avatar
roqy 2012-03-06, 18:17 1
brt1529 napisał/a:

Graffiti to zawsze będzie robienie syfu, nieważne jak artystyczne. Ktoś płaci za pomalowanie tych ścian żeby to wszystko jakoś wyglądało, a potem przyjdzie para gimbusów w skarpetkach na głowach albo zajedzie na deskach i robią syf. Ale pomysł fajny


Nie zawsze gimbie bo jak przyjebią coś ładnego na starych sypiących się ścianach to aż serce ściska!
Zgłoś
Avatar
Jejkob 2012-03-06, 18:30
Graffiti jest fajne, ale w takich miejscach jak np. na powyższym filmiku.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-03-06, 18:32
ja lepsze kutasy maluje
Zgłoś
Avatar
Ubakany 2012-03-06, 18:55
bardzo ciekawy.... podpalić post...
Zgłoś
Avatar
roger87 2012-03-06, 19:08
Też byśmy tak mieli gdyby w Polsce władzę miał Putin
Zgłoś
Avatar
Kraken0 2012-03-06, 20:07
Zajebiste, tylko ta muzyka....
Zgłoś
Avatar
Cwanshy 2012-03-06, 20:30
Wyobraźnie artystyczną to oni mają ale na drogach już nie
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-03-07, 2:54 1
To nie jest żadne graffiti tylko mural.
Zgłoś
Avatar
K4mil3K 2012-04-19, 21:08
Graffiti powinno się kojarzyć z pociągami, a nie jakimś syfem czy slamsami... I zaskakujące jest jak często ludzie street art nazywają graffiti... To są zupełnie oddzielne 2 części sztuki... Po jednej stronie można zobaczyć Banksego a po drugiej Crew chłopaków w kominiarkach, którzy właśnie idą nakurwiać wholetraina... Graffiti jest bardzo bliskie mojemu sercu... Cenie ten sposób wyrażania siebie, lubię je przeglądać pędząc rano do roboty, przez szare ulice. Dodają barwy i akcentu. Graffiti i street art był, jest i będzie. Wszędzie... Choćby skały srały to i tak zawsze znajdzie się ktoś kto to będzie robił. I co wyżej będzie się śmiał z krytyków którzy nazywają to śmieciami... W tym nie do końca legalnym świecie liczy się tylko ocena rówieśników i ludzi którzy to robią. Tak więc writer writerem pozostanie, nie zależnie od słów krytyki...
Zgłoś