18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Rowerocipa
~McSadol • 2021-06-03, 22:15
Dalej pójdzie z buta , w sumie powinien się cieszyć że może chodzić

Zgłoś
Avatar
WieprzowinkadlaMuslimka 2021-06-03, 22:17 4
Twardziel, po prostu poszedł srać
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2021-06-03, 22:18 5
Jak ja ich kurwa nienawidzę
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-06-03, 22:53 10
Ustanack napisał/a:

Jak ja ich k***a nienawidzę



Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-06-03, 23:04 1
Ustanack napisał/a:

Jak ja ich kurwa nienawidzę



luxpiotr napisał/a:

Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.



Jemu pewnie chodziło o lewaków i potomków Czyngis Hana.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2021-06-03, 23:06 10
A nagranie skąd niby? Z powietrza? Ptaszek na drucie siedział? To nagranie z kabiny jakiejś dużej ciężarówki i zapewne to ona pięknie zasłaniała cały widok z lewej. Nie usprawiedliwia to pedalarza, ale daje pojęcie o całej sytuacji jaka tam miała miejsce.
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2021-06-03, 23:16 1
luxpiotr napisał/a:

Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.



jebane " świete krowy "
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-06-03, 23:17
Od razu mu przeszło pedałowanie. Dziwne, to przecież takie fajne jest.
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2021-06-03, 23:20 3
Jak można nie zauważyć jadącego tira
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-06-03, 23:45 12
luxpiotr napisał/a:

Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.



yhy i każdy normalny wpierdala się przez cztery pasy bez spojrzenia, jakim kurwa debilem trzeba być?

UrlichUrwich napisał/a:

A nagranie skąd niby? Z powietrza? Ptaszek na drucie siedział? To nagranie z kabiny jakiejś dużej ciężarówki i zapewne to ona pięknie zasłaniała cały widok z lewej. Nie usprawiedliwia to pedalarza, ale daje pojęcie o całej sytuacji jaka tam miała miejsce.



Może i nie widział co nie usprawiedliwia wpierdolenia się przez cztery pasy....
Zgłoś
Avatar
Skurax 2021-06-04, 0:52 2
Nagrywający to TIR stojący tuz przed wyjazdem. Typ na rowerze pojechał za daleko bo TIR mu zasłaniał. To nie jest "zwykła" sytuacja ale rowerzysta się wpierdolił na drogę nie mając wystarczającej widoczności. Także jebać rowerzyste.
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-06-04, 6:54
Dlaczego nie zabrał roweru z drogi? Stwarza zagrożenie. Nie podoba mi się to, szok szokiem ale niech zabiera graty
Zgłoś
Avatar
zelek19 2021-06-04, 13:41 1
UrlichUrwich napisał/a:

A nagranie skąd niby? Z powietrza? Ptaszek na drucie siedział? To nagranie z kabiny jakiejś dużej ciężarówki i zapewne to ona pięknie zasłaniała cały widok z lewej. Nie usprawiedliwia to pedalarza, ale daje pojęcie o całej sytuacji jaka tam miała miejsce.



Czyli jak dobrze nie widać drogi to znaczy że na pewno jest wolna?
Zgłoś
Avatar
RogiPierogi 2021-06-04, 15:56
Poszedł płakać w krzaki?
Zgłoś
Avatar
S................z 2021-06-05, 11:36
Jak do chuja Wacława miał ograniczoną widoczność to powinien zapierdalać na przejście z sygnalizacją świetlną niewiele dalej od miejsca gdzie prawie sam z własnej głupoty wysłał się na tamten świat. Myślenie nie boli (chyba)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie