18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kamillos 2012-02-26, 19:41
I on ma zamiar z tym na psy iść czy rejestracje wykrzykuje żeby potem łatwiej odnaleźć i zapierdolić we śnie?
Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-02-26, 19:49
krulus napisał/a:

wystarczy zamontować syrenę z pociągu, trochę waży, ale każdy będzie uciekał
druga sprawa, rowerzysta ma wrażenie ze prowadzi ciężarówkę, jak by umiał jeździć to by umiał unikać idiotów z samochodów którzy się nie rozglądają



Debilowi nie można odpuszczać z debilem trzeba walczyć!! Ludzie od pokoleń odpuszczają debilowi i co ?? Jesteśmy na nich skazani !!
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2012-02-26, 19:57 1
Oglądając ten film miałem wrażenie, że nie do końca to wina samych kierowców aut.
Fakt że sporo kierowców z tego filmu odstawiało chamówę i to totalni debile i idioci, ale w niektórych sytuacjach zamiast rowerzysta trzymać się skrajnej (lewej u nich) krawędzi i tym samym robić na tyle miejsca aby osobówki mogły go wyminąć napierdala środkiem pasa i ma wszystkich głęboko w dupie...
Tak więc uważam, że kurwa jebany rowerzysta w niektórych sytuacjach sam prowokował i odwalał chamówę
Zgłoś
Avatar
tomsson 2012-02-26, 20:47
na chuj jeździ pod prąd?
Zgłoś
Avatar
Halibut 2012-02-26, 20:56 2
Rowerzystow powinno sie przejezdzac. Nic nie wkurwia bardziej niz taki pedal na rowerze blokujacy caly ruch...
Zgłoś
Avatar
b................2 2012-02-26, 21:36
a co on jest święty mikołaj ze ciągle tylko hoł hoł oł hoł
Zgłoś
Avatar
firestone89 2012-02-26, 21:57
Jakbyś miał kierownicę z prawej to też byś jeździł jak oferma.
Zgłoś
Avatar
czesiek606 2012-02-26, 22:11
w ogole pojebany graj, jezdza w odwrotna strone o.0
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-02-26, 22:14
Gorąco się modliłem aby w końcu jebnął go ktoś w ten tępy łeb... Ale Bóg chyba mnie nie kocha...
Zgłoś
Avatar
Lenart 2012-02-26, 22:29
Po pierwsze - taksówkarze to huje bucy i kurwa jebane szmaciarze na całym świecie. Nie umieją jeździć i tylko naciagają ludzi. Mieszkam w krk więc wiem co i jak.

Po drugie - czemu on im nie nakurwia po lusterkach?
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-02-26, 22:32 3
Wkurwiający ten rowerzysta. Jak ktoś już wyżej napisał, fakt niektóre sytuacje ewidentnie prowokują kierowcy samochodów ale np. od 0:10 do 0:24 widać, że ma on do dyspozycji pas dla rowerzystów (po lewej), a mimo to jedzie normalnym pasem i to środkiem. Kolejny przykład 2:08-2:12, gdyby jechał prawidłowo (dla nich) przy lewej stronie to nawet nie musiałby zwalniać przed tym Land Roverem. Że tak go dalej pohejtuje: 3:31 - 3:45 nie dziwię się kierowcy Mondeo, stoi ten gnojek na środku pasa i jeszcze ma pretensje do kierowcy, którego spokojnie mógłby przepuścić. 4:23 - 4:48 wjeżdża na wąski wiadukt i jeszcze jedzie środkiem pasa, jakby nie mógł przed wiaduktem przemęczyć się te 100 metrów i przejechać chodnikiem, zamiast utrudniać kierowcom normalny przejazd. I niech rowerzyście nie wylatują teraz na mnie, bo sam od czasu do czasu jeżdżę rowerem po mieście i trzymam się prostej zasady "Skoro oczekuję szacunku, muszę go również okazywać". Więc staram się nie utrudniać zbytnio życia kierowcom. Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-02-26, 23:09
Kurwa no nie, przecież panicza nie może nikt wyprzedzić... no skąd wlecze się 10km/h to wszyscy muszą za paniczem bo on jedzie z przodu i środkiem. Jebany lider peletonu...
Zgłoś
Avatar
seriousman 2012-02-26, 23:27
Nie ma co pierdolić i obwiniać za wszystko jednych, prawda jest taka, że pojeby są zarówno wśród kierowców, motocyklistów i rowerzystów. Wśród każdych znajdzie się taki co nie potrafi jeździć. Najgorsi są tylko ci co zajebią ale będą się do końca kłócić, że wina leży po drugiej stronie bo oni przecież kurwa najlepiej wiedzą jak się jeździ.

Lenart napisał/a:

Po pierwsze - taksówkarze to huje bucy i kurwa jebane szmaciarze na całym świecie. Nie umieją jeździć i tylko naciagają ludzi. Mieszkam w krk więc wiem co i jak.

Po drugie - czemu on im nie nakurwia po lusterkach?



Co jak co ale akurat w krk to chyba obce jest pojęcie "kultury jazdy". Każdy jeździ jak chce byle tylko dojechać do swojego celu. A najgorzej jest na dwupasmówkach szczególnie jak są korki... Wtedy to jest tak zwana "wolna amerykanka"
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-02-26, 23:40
zapewne gość się nie spodziewa że autobus zawsze będzie stawał na przystanku i się dziwi...ale w wielu przypadkach rację chłopina ma
Zgłoś
Avatar
liana 2012-02-27, 8:21
Hahaha,jak pedałki rwą ryją.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie