18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Rowerzysta...
ASAKKU • 2014-07-17, 13:27
Osobiście bym zawrócił i mu wpierdol jakąś pałą spuścił..., ale ja mam tylko kat. B...
Choć kiedyś dawno jak jechałem z kumplami na robotę o 4-ej nad ranem, to jak cudem wyminęliśmy rowerzystę, który sobie popierdalał bez jakichkolwiek świateł czy czegokolwiek co by światło odbijało, to wpierdol otrzymał solidny a rower bez wentyli do rowu...
Zgłoś
Avatar
garota 2014-07-17, 13:36 6
No tutaj akurat wpierdol rzeczywiście byłby najlepszym a może nawet jedynym rozwiązaniem. Gwarantował by że typek do końca życia będzie pamiętał że ulice kurwa nawet puste rządzą się pewnymi oczywistymi zasadami. Pierwsza to !!!!!PATRZ W DWIE STRONY JAK JĄ PRZEKRACZASZ!!!!!
Zgłoś
Avatar
vang 2014-07-17, 13:45 48
Co prawda była ciągła ale rowerzysta jej jeszcze nie przekroczył, rowerzysta ma takie same prawa na drodze co ten pan na motorze, na pewno nie spodziewał się że jakiś popierdoleniec wyjedzie z ostrego zakrętu jadąc 120 km/h + . I to wspaniałe hasło patrz w lusterka motocykle są wszędzie działa w obie strony, motocyklisto patrz na znaki i dostosuj prędkość do warunków by się nie wpierdolić w nic - ten najwidoczniej ma wyjebane i sądzi że jest królem szos.
Zgłoś
Avatar
bustafan 2014-07-17, 14:04 22
Daję piwo, bo wina rowerzysty ewidentna i faktycznie należała się reprymenda (jakakolwiek).
Jednak choć sam lubię motocykle, to jak widzę idiotów na tych swoich wiertarkach popierdalających po mieście grubo ponad 100 km/h, to coraz bardziej nachodzi mnie ochota na rozciągnięcie dobrej stalowej linki w poprzek drogi. Najśmieszniejszy dla mnie jest tekst "patrz w lusterka itd." Zacznijcie jeździć normalnie (oczywiście normalni też są), to ludzie zaczną was na drodze szanować a nie jak np. na pustej drodze robię lewoskręt (nikogo kurwa na horyzoncie nie ma!!!) i nagle, gdy już jestem na połowie pasa przeciwnego, to na tzw. gazetę mieści mi się przed maską taki kurwa matoł na japończyku z odzysku. Cudem się wcisnął,zatrzymał się i zaczyna prawić mi morały, że nie patrzę w lustra itp. pierdolenie. Pytam go wtedy: ile dzieciaku miałeś na budziku, jak wyszedłeś z łuku (łuk dobre 200m wstecz)? On oczywiście sra się do mnie coraz bardziej a potem zdziwiony, że gdy nerwy człowiekowi przez taką kurwę puszczają, dostaje solidnego klapsa w pysk i zapłakany zabiera zabawki, po czym już odjeżdżając pokazuje mi środkowy palec.
Jeśli to czytasz niedojebana kurwo, to wiedz, że następnym twoim pojazdem będzie wózek inwalidzki, bo cię zmiotę z powierzchni ziemi.
Ot i całe moje żale (sorry, musiałem się z kimś tym podzielić). Piwa sobie wypijcie sami a jak się komuś coś nie podoba, to chuj mnie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Thetus 2014-07-17, 14:11 7
Jedno i drugie do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
Bezzznazwy 2014-07-17, 14:12 1
vang , rowerzyści mają te same prawa jak i obowiązki, a jego obowiązkiem jest trzymanie się prawej strony jezdni i nie ma dyskusji.Tym bardziej że zakręt.
Zgłoś
Avatar
gargo 2014-07-17, 14:40 3
Rowerzyści- rudzi użyszkodnicy ulic, znienawidzeni przez wszystkich.
Zgłoś
Avatar
Oberstgruppenführer 2014-07-17, 16:44
"kiedyś dawno jak jechałem z kumplami na robotę o 4-ej nad ranem, to jak cudem wyminęliśmy rowerzystę, który sobie popierdalał bez jakichkolwiek świateł czy czegokolwiek co by światło odbijało, to wpierdol otrzymał solidny a rower bez wentyli do rowu" a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-07-17, 16:48 5
Cytat:

Choć kiedyś dawno jak jechałem z kumplami na robotę o 4-ej nad ranem, to jak cudem wyminęliśmy rowerzystę, który sobie popierdalał bez jakichkolwiek świateł czy czegokolwiek co by światło odbijało, to wpierdol otrzymał solidny a rower bez wentyli do rowu...


zakładaliście kominiarki jak waszka g?
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-07-17, 17:37
ASAKKU napisał/a:

Osobiście bym zawrócił i mu wpierdol jakąś pałą spuścił..., ale nie mam prawa jazdy, ani samochodu, ani motorynki



Poprawiłem.
Zgłoś
Avatar
vang 2014-07-17, 20:35
Bezzznazwy napisał/a:

vang , rowerzyści mają te same prawa jak i obowiązki, a jego obowiązkiem jest trzymanie się prawej strony jezdni i nie ma dyskusji.Tym bardziej że zakręt.



Masz całkowitą rację. Wina jest po obu stronach.
Zgłoś
Avatar
razi 2014-07-17, 21:39
TAk sobie mysle, ze (gdybym mial takie cacko) to bym zawroci i wpierdolil sie w huja to by wiedzial na przyszlosc jakie mial szczescie ze pierwszym razem go ominalem HAHAHAHA
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-07-17, 22:04 3
Rowerzysta może niezbyt ogarnięty, ale może spojrzał w lewo i w prawo i nic nie jechało (jak się zapierdala na motorze to moment można dojść stojącego w miejscu). Największym pacanem tej sytuacji był dawca, bo tylko idiota jeździ jakby był najważniejszy na drodze (jeśli korzystasz ze wspólnej drogi to szanuj też innych użytkowników i ich nie narażaj na niebezpieczeństwo, bo masz małego ptaszka i zapierdalasz po publicznej drodze jak po odbycie partnera). Człowiek myślący może nie wejdzie na jezdnie, ale zwierzątko lub mniej kumate dziecko może się zdarzyć... A wtedy z dawcy tylko marmolada...
Zgłoś
Avatar
Juwe 2014-07-17, 22:09
Mistrzu teraz z kat. B to sobie 125cc polecisz
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2014-07-17, 22:16
@up a owszem ale to nie jest Honda CBR załączonego filmu (powiedzmy że 600) tylko mała pierdoła co z bólem dupy rozpędza się się do 90 paru kilometrów (Yamaha YBR )
więc i o takie sytuacje nieco trudniej

a motocyklista zachował zimną krew i ładnie się zachował,

PS mogę się wypowiadać bo jeżdżę na moto, rowerem i autem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie