18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
M................n 2023-10-15, 11:27 18
Ale najwazniejsze, że miała pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
joti 2023-10-15, 11:29 19
Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...
Zgłoś
Avatar
rapidu 2023-10-15, 12:28 9
Ajot napisał/a:

Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...



Mógłby ktoś podać smartphona - widać ze cierpi bo nie może sięgnąć
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-10-15, 12:54 2
Ajot napisał/a:

Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...



Albo lodzik jakiś, bo twarz ocalała.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-10-15, 13:58 19
Ajot napisał/a:

Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...



Chinoli od dziecka uczy zeby nie pomagac obcym bo beda mieli problemy.... czesto ze strony osob ktorym pomogli...co jest prawda. Zaden nie pomoze tej babie bo sie boi ze ta ich pozniej wezmie do sadu zeby wyludzidc kase od nich....co jest bardzo prawdopodbne gdyz chinczyki to najbardziej zjebana nacja na swiecie.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-15, 14:59 10
Czy kierowca nie może się po prostu cofnąć pół metra? Tego najbardziej nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
joti 2023-10-15, 15:16 7
erutlev napisał/a:

Czy kierowca nie może się po prostu cofnąć pół metra? Tego najbardziej nie rozumiem.



Zdjęcie ciężaru mogłoby wywołać nagłe krwotoki. Lepiej poczekać na przyjazd pogotowia.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-15, 15:32 16
Ajot napisał/a:

Zdjęcie ciężaru mogłoby wywołać nagłe krwotoki. Lepiej poczekać na przyjazd pogotowia.


A nacisk może spowodować uduszenie albo martwicę, zależy co jest uciśnięte.
Ja myślę, że to jakiś prawny problem, może kierowca boi się ruszyć bo teraz jechałby po niej świadomie i za uszkodzenie zdrowia poniósłby pełną odpowiedzialność, jakby zrobił to celowo. Więc może nie ruszy bez polecenia policjanta.

Taka moja teoria, niepodparta absolutnie niczym.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-10-15, 16:12 2
@up Albo jej nie lubi.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-10-15, 16:20
Palę jeszcze by dała radę zrobić
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2023-10-15, 16:51 1
erutlev napisał/a:

A nacisk może spowodować uduszenie albo martwicę, zależy co jest uciśnięte.
Ja myślę, że to jakiś prawny problem, może kierowca boi się ruszyć bo teraz jechałby po niej świadomie i za uszkodzenie zdrowia poniósłby pełną odpowiedzialność, jakby zrobił to celowo. Więc może nie ruszy bez polecenia policjanta.
Taka moja teoria, niepodparta absolutnie niczym.



Dobrze mówi. Jeśli nie ma nacisku na płuca i normalnie oddychało zjechanie mogło by spowodować krwotok i by się wykrwawiła. Jak karetka przyjedzie to mają osocze czy czasem krew i podadzą jednocześnie zakładając ściski na tętnice
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-15, 17:51
Baranki boże ,kierowca nie może cofnąć , do puki nie będzie miała podłączenia swojej krwi , przez maedykow , gdyby cofnol , wykreśliła by się na śmierć , zachowanie jak najbardziej poprawne , dla tego jak kogoś najedziesz , to stój do przyjazdu ,służb chyba że tylko jedna kończyna wtedy ,można i trzeba zwyczajny ucisk zastosować z paska a tej łasce połowę ciała najechał musi czekać , otttoo
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-10-15, 18:51 1
masakra co za znieczulica banda skurwysynów ............. nikt nie podał jej telefonu
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2023-10-15, 23:31
Chyba się z tego wyliże, krew się nie leje, biodro chyba niezbyt zmiażdżone...
Zgłoś