18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
AndrzejDuuupa 2024-07-13, 18:13
Rozjechać taką może się w końcu nauczy.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-07-13, 22:06
Geniusz napisał/a:

Tak było czuć ten sarkazm, jak smród z twojej japy 🤣 Przyznać mogę, że raz niewyspany od dymania twojej staruchy mogłem nie być na tyle ogarnięty, aby załapać sarkazm, ale to nie czyni mnie od razu idiotą, panie doskonały w obciąganiu druta 🤣



Z tym idiotą to tylko zażartowałem ale widzę że trafiłem na kompletnego zjeba.
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-13, 23:19 1
mesjans napisał/a:

Z tym idiotą to tylko zażartowałem ale widzę że trafiłem na kompletnego zjeba.



Tak tak, oczywiście, dobrze już 🤣
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-07-14, 0:33
qwerq123 napisał/a:

A Ty @geniuszu wiesz co to jest sarkazm?



Nick Geniusz jest kwintesencją całej puenty
Zgłoś
Avatar
Victorius_the_Second 2024-07-14, 1:12
qwerq123 napisał/a:

A Ty @geniuszu wiesz co to jest sarkazm?



To jakiś intelektualny eunuch, patrząc po reakcji. Poza tym ciekawe z czyjego ubezpieczenia ma byc opłacona naprawa jak rowerzystów OC nie obowiązuje
Zgłoś
Avatar
killua 2024-07-14, 10:12
Geniusz napisał/a:

Ty jesteś jakiś przypierdolony, chłopie 🤣 Przepisy mówią jasno, że kurwa nie ma się prawa jeździć na przeciwległym pasie, do tego pojazd będący w ruchu odpowiada za wypadek a gość się zatrzymał, natomiast ona zapierdalała przed siebie, zjebańcu 🤣 Gość jedyne co dostanie, to wypłatę od ubezpieczyciela za uszkodzenia samochodu 😝 Ale skoro uważasz inaczej, to podaj paragraf lub coś, aby potwierdzić swoją tezę, znaFFFFco 😆



czyli jak stanę sobie na przejeździe kolejowym i mnie pociag pie..lnie to jego wina bo mój pojazd nie był w ruchu
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-07-14, 11:34
Geniusz napisał/a:

Jeden i drugi przypierdolone capy 🤣 Tacy jak wy, to zawsze jak zapierdolicie się w akcji, to potem jest gadanie "To ironia, sarkazm, satyra" bla bla bla 🤣 Po to człowiek wpłacał kasę na utrzymanie sadola, aby takie zjeby i darmozjady tu przychodziły? 😂



Na chuj jeszcze szczekasz, wykwicie na piździe? Każdy zgasił cię jak peta pod szaletem, a ty jeszcze próbujesz się ratować ze swojego debilizmu. Masochistą jesteś, czy co?
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-14, 14:14
Garnki_za_zeta napisał/a:

Na chuj jeszcze szczekasz, wykwicie na piździe? Każdy zgasił cię jak peta pod szaletem, a ty jeszcze próbujesz się ratować ze swojego debilizmu. Masochistą jesteś, czy co?



Popłakałeś się? Kupić ci smoczek, patusie jebany? Ktoś cię o zdanie pytał, że jeszcze tu jesteś, odpadzie społeczny? 🤣 Po moich wypowiedziach wiało wyraźnie trollem i ciebie też udało się strollować, skoro z powodu moich komentarzy pruje ci się dupsko, jak stare prześcieradło, co widać po twoich wypowiedziach 🤣 Taki śmietnik jak ty myśli, że mogą mnie ruszyć jego odpowiedzi, skoro ja tu tylko na trollowanko przyszedłem? 🤣 Osoba trollująca zawsze wygląda na idiotę, ale takie odpady jak ty dają się trollować, więc kto tu jest idiotą? 🤣

[ Dodano 2024-07-14, 14:15 ]
killua napisał/a:

czyli jak stanę sobie na przejeździe kolejowym i mnie pociag pie..lnie to jego wina bo mój pojazd nie był w ruchu



Na przejeździe kolejowym panują nieco inne zasady, niestety 😅

[ Dodano 2024-07-14, 14:16 ]
Bukiet75 napisał/a:

Nick Geniusz jest kwintesencją całej puenty



Dokładnie, stary, geniusz w trollowaniu, patrz jak się zesraliście o trollowe komentarze, które wypisałem 🤣
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-07-14, 15:34
Geniusz napisał/a:

Popłakałeś się? Kupić ci smoczek, patusie jebany? Ktoś cię o zdanie pytał, że jeszcze tu jesteś, odpadzie społeczny? 🤣 Po moich wypowiedziach wiało wyraźnie trollem i ciebie też udało się strollować, skoro z powodu moich komentarzy pruje ci się dupsko, jak stare prześcieradło, co widać po twoich wypowiedziach 🤣 Taki śmietnik jak ty myśli, że mogą mnie ruszyć jego odpowiedzi, skoro ja tu tylko na trollowanko przyszedłem? 🤣 Osoba trollująca zawsze wygląda na idiotę, ale takie odpady jak ty dają się trollować, więc kto tu jest idiotą? 🤣
Na przejeździe kolejowym panują nieco inne zasady, niestety 😅
Dokładnie, stary, geniusz w trollowaniu, patrz jak się zesraliście o trollowe komentarze, które wypisałem 🤣



Rozpierdoliłeś się na swojej głupocie jebany półkomórkowcu i jeszcze to ciągniesz... Zjebałeś na początku i fikasz. Nikt w twój debilny trolling się nie nabierze, więc przestań już pierdolić. Nie ogarniasz, nie myślisz, więc schowaj się w pizdu. Każdy widzi, że po prostu kurwa nie myślisz. I na chuj się jeszcze wypowiadasz, skoro jebie od ciebie nieogarem dwulatka.
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-14, 16:01
Garnki_za_zeta napisał/a:

Rozpierdoliłeś się na swojej głupocie jebany półkomórkowcu i jeszcze to ciągniesz... Zjebałeś na początku i fikasz. Nikt w twój debilny trolling się nie nabierze, więc przestań już pierdolić. Nie ogarniasz, nie myślisz, więc schowaj się w pizdu. Każdy widzi, że po prostu kurwa nie myślisz. I na chuj się jeszcze wypowiadasz, skoro jebie od ciebie nieogarem dwulatka.



Ojejku, a ty dalej płaczesz do mnie coś, może faktycznie kupię ci ten smoczek, frajerku, który daje się trollować i teraz próbuje to jakoś sobie wytłumaczyć poprzez zarzucanie mi debilizmu, jednak debilem tutaj jesteś ty, bo chciałem cię wkurzyć i widzę, że cudnie się udało 🤣 Wyjdź z piwnicy, bo widać w internecie się niezły kozaczek z ciebie zrobił, przetestuj teraz to kozactwo na ulicy, pierwszy lepszy lamus ci zęby przeliczy, to się obudzisz, naiwniaczku idealny do bycia strollowanym 🤣 Nikt się w mój debilny trolling nie nabierze, ale chciałem kogoś podkurwić a ty plujesz jadem, więc widać, że mi się udało i żeś debil, więc becz dalej, becz ile fabryka dała, ciśnij mnie niemiłosiernie, aż ci żyłka pęknie a ja będę mógł się chełpić tym, że choć jednego odpada mniej na tym świecie 🤣
Zgłoś
Avatar
Klasyk50 2024-07-14, 16:35
Geniusz napisał/a:

Ojejku, a ty dalej płaczesz do mnie coś, może faktycznie kupię ci ten smoczek, frajerku, który daje się trollować i teraz próbuje to jakoś sobie wytłumaczyć poprzez zarzucanie mi debilizmu, jednak debilem tutaj jesteś ty, bo chciałem cię wkurzyć i widzę, że cudnie się udało 🤣 Wyjdź z piwnicy, bo widać w internecie się niezły kozaczek z ciebie zrobił, przetestuj teraz to kozactwo na ulicy, pierwszy lepszy lamus ci zęby przeliczy, to się obudzisz, naiwniaczku idealny do bycia strollowanym 🤣 Nikt się w mój debilny trolling nie nabierze, ale chciałem kogoś podkurwić a ty plujesz jadem, więc widać, że mi się udało i żeś debil, więc becz dalej, becz ile fabryka dała, ciśnij mnie niemiłosiernie, aż ci żyłka pęknie a ja będę mógł się chełpić tym, że choć jednego odpada mniej na tym świecie 🤣



[ Dodano: 2024-07-14, 16:36 ]
Geniusz napisał/a:

Ojejku, a ty dalej płaczesz do mnie coś, może faktycznie kupię ci ten smoczek, frajerku, który daje się trollować i teraz próbuje to jakoś sobie wytłumaczyć poprzez zarzucanie mi debilizmu, jednak debilem tutaj jesteś ty, bo chciałem cię wkurzyć i widzę, że cudnie się udało 🤣 Wyjdź z piwnicy, bo widać w internecie się niezły kozaczek z ciebie zrobił, przetestuj teraz to kozactwo na ulicy, pierwszy lepszy lamus ci zęby przeliczy, to się obudzisz, naiwniaczku idealny do bycia strollowanym 🤣 Nikt się w mój debilny trolling nie nabierze, ale chciałem kogoś podkurwić a ty plujesz jadem, więc widać, że mi się udało i żeś debil, więc becz dalej, becz ile fabryka dała, ciśnij mnie niemiłosiernie, aż ci żyłka pęknie a ja będę mógł się chełpić tym, że choć jednego odpada mniej na tym świecie 🤣



Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-07-14, 18:33
Geniusz napisał/a:

Ojejku, a ty dalej płaczesz do mnie coś, może faktycznie kupię ci ten smoczek, frajerku, który daje się trollować i teraz próbuje to jakoś sobie wytłumaczyć poprzez zarzucanie mi debilizmu, jednak debilem tutaj jesteś ty, bo chciałem cię wkurzyć i widzę, że cudnie się udało 🤣 Wyjdź z piwnicy, bo widać w internecie się niezły kozaczek z ciebie zrobił, przetestuj teraz to kozactwo na ulicy, pierwszy lepszy lamus ci zęby przeliczy, to się obudzisz, naiwniaczku idealny do bycia strollowanym 🤣 Nikt się w mój debilny trolling nie nabierze, ale chciałem kogoś podkurwić a ty plujesz jadem, więc widać, że mi się udało i żeś debil, więc becz dalej, becz ile fabryka dała, ciśnij mnie niemiłosiernie, aż ci żyłka pęknie a ja będę mógł się chełpić tym, że choć jednego odpada mniej na tym świecie 🤣



Ja pierdolę, co za zjeb. Dobra, chuj z tobą. Każdy już zauważył, jaki z ciebie przygłup.
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-14, 19:08
Garnki_za_zeta napisał/a:

Ja pierdolę, co za zjeb. Dobra, chuj z tobą. Każdy już zauważył, jaki z ciebie przygłup.



Podaj kolor smoczka, to ci kupię 🤣 Póki co to zjebem jest każdy, kto tak jak ty dał się podkurwić, gamoniu 🤣 i racja, utkaj mordeczkę i idź possać ojcu, bo i tak tego wątku nikt już specjalnie nie będzie czytał, więc poświęć czas na coś lepszego niż na trolla, idioto, który jak każdy matoł o IQ szczura nie ogarnia, co się odjebało 🤣 Mówię, że trolluję oraz że lubię podkurwiać, a także że podoba mi się robienie czegoś takiego a ty swoje, wdajesz się w dyskusje z trollem 😂
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-07-14, 19:20
Geniusz napisał/a:

Podaj kolor smoczka, to ci kupię 🤣 Póki co to zjebem jest każdy, kto tak jak ty dał się podkurwić, gamoniu 🤣 i racja, utkaj mordeczkę i idź possać ojcu, bo i tak tego wątku nikt już specjalnie nie będzie czytał, więc poświęć czas na coś lepszego niż na trolla, idioto, który jak każdy matoł o IQ szczura nie ogarnia, co się odjebało 🤣 Mówię, że trolluję oraz że lubię podkurwiać, a także że podoba mi się robienie czegoś takiego a ty swoje, wdajesz się w dyskusje z trollem 😂



Musisz mieć piękne i fascynujące życie, jeśli znajdujesz w tym radość. W sumie to nawet współczuję takiego gównianego żywota...
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-14, 19:37
Garnki_za_zeta napisał/a:

Musisz mieć piękne i fascynujące życie, jeśli znajdujesz w tym radość. W sumie to nawet współczuję takiego gównianego żywota...



Dla mnie to miła odskocznia móc drażnić idiotów w internecie, bo jak się pracuje na monitoringu, to człowiek ma mnóstwo czasu na rozkminy, to z nudów się wchodzi i bekę ciśnie z takich, jak ty 🤣 Gówniany żywot natomiast masz ty, skoro jakiś troll z neta sprawił, że zacząłeś pluć jadem, że aż monitor do myjni trzeba było zawozić, by go wyczyścić, więc wyjdź na zewnątrz i zacznij żyć, bo internet to w większości zlepek trolli, kozaków i wszystkowiedzących okularników oraz piwniczaków takich, jak ty, mających problemy z emocjami i wyżywających się na jakimś trollu w necie 🤣
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie