18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-07-14, 20:49
Geniusz napisał/a:

Dla mnie to miła odskocznia móc drażnić idiotów w internecie, bo jak się pracuje na monitoringu, to człowiek ma mnóstwo czasu na rozkminy, to z nudów się wchodzi i bekę ciśnie z takich, jak ty 🤣 Gówniany żywot natomiast masz ty, skoro jakiś troll z neta sprawił, że zacząłeś pluć jadem, że aż monitor do myjni trzeba było zawozić, by go wyczyścić, więc wyjdź na zewnątrz i zacznij żyć, bo internet to w większości zlepek trolli, kozaków i wszystkowiedzących okularników oraz piwniczaków takich, jak ty, mających problemy z emocjami i wyżywających się na jakimś trollu w necie 🤣



O kurwa, coraz lepiej...

[ Dodano 2024-07-14, 23:37 ]
Geniusz napisał/a:

Dla mnie to miła odskocznia móc drażnić idiotów w internecie, bo jak się pracuje na monitoringu, to człowiek ma mnóstwo czasu na rozkminy, to z nudów się wchodzi i bekę ciśnie z takich, jak ty 🤣 Gówniany żywot natomiast masz ty, skoro jakiś troll z neta sprawił, że zacząłeś pluć jadem, że aż monitor do myjni trzeba było zawozić, by go wyczyścić, więc wyjdź na zewnątrz i zacznij żyć, bo internet to w większości zlepek trolli, kozaków i wszystkowiedzących okularników oraz piwniczaków takich, jak ty, mających problemy z emocjami i wyżywających się na jakimś trollu w necie 🤣



W sumie ten cały monitoring wiele wyjaśnia. Intelektualnie niewiele łapiesz, więc możesz jedynie gapić się w telewizorki. Poza tym chyba kurwa śnisz, jeśli myślisz, że przekonasz kogokolwiek, że od początku miałeś wszystkich strollować. Przy umiejętnym trollu to ty kapciu nawet nie stałeś. I na chuj pierdolisz o jakimś wyjściu na ulicę, aby ktoś niby zajebał mi w zęby. Równie dobrze sam możesz dostać w pizdę za pierdolenie skrajnych debilizmów, więc na chuj stękasz?
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-14, 23:56
Garnki_za_zeta napisał/a:

O kurwa, coraz lepiej...
W sumie ten cały monitoring wiele wyjaśnia. Intelektualnie niewiele łapiesz, więc możesz jedynie gapić się w telewizorki. Poza tym chyba kurwa śnisz, jeśli myślisz, że przekonasz kogokolwiek, że od początku miałeś wszystkich strollować. Przy umiejętnym trollu to ty kapciu nawet nie stałeś. I na chuj pierdolisz o jakimś wyjściu na ulicę, aby ktoś niby zajebał mi w zęby. Równie dobrze sam możesz dostać w pizdę za pierdolenie skrajnych debilizmów, więc na chuj stękasz?



A ten dalej ciągnie temat, idź staremu pociągnąć druta, zakompleksiony żałosny chłopaczku 🤣 nieustannie dajesz potwierdzenie, że mam rację co do ciebie, że jesteś piwniczakiem, który dał się strollować, bo widać nie umiesz utkać ryja i odpuścić sobie dyskusji z trollem 🤣 Tego typu problemy natury emocjonalnej spowodowane zbytnim siedzeniem przed kompem i graniem w gierki online przy których puszczają ci nerwy akurat leczy psychiatra a nie internet, więc nie wiem czego szukasz w sieci, skoro tutaj na nikim nie zrobisz wrażenia i nikogo nie ruszysz swoim gadaniem a ja mogę nadal cię podkurwiać swoim wyśmiewaniem i drwieniem sobie z ciebie 🤣
Zgłoś