18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Radeg 2013-08-18, 17:17
Ranger napisał/a:



No jasne, przecież kapitalizm i demokracja to jedyna słuszna droga... Chuj z tym, że w tych ustrojach jest pełno dziur i są niewiele mniej chujowe, bo to w końcu najlepsze co wymyśliliśmy



Kapitalizm i demokracja to dwie całkiem inne drogi. Demokracja daje prawo głosu wszystkim, nawet bogatym korporacjom. Tym nie jest kapitalizm na rękę. Kapitalizm może istnieć jedynie przy rządach jednostki, bądź jakiejś grupy.

Jeśli Twoim zdaniem słuszna droga to taka, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, to kapitalizm jest właśnie tą słuszą drogą. Jakie pełno dziur widzisz w kapitalizmie?
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-08-18, 18:17 3
Socjalizm ma za zadanie wyrównać 'na siłę' różnicę między bogatymi i biednymi. Ale tylko w teorii. W praktyce ta różnica jeszcze bardziej się poszerza i co gorsza co raz trudniej biednym wejść do strefy bogatych.
W skrócie socjalizm to okopanie klas społecznych.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-18, 18:38
Cytat:

przetłumaczone by angielski na poziomie karty kredytowej nie był wymagany.



Jaka łaska, ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Nerd 2013-08-18, 18:53
demz napisał/a:



Jaka łaska, ja pierdolę.


Motherfuckers gonna hate... Przetłumacz sobie.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-18, 19:02
Co w tym komiksie robią czarnuchy?!
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-18, 20:26 1
Nerd napisał/a:

Motherfuckers gonna hate... Przetłumacz sobie.



Chodzi o to, że ja w miarę możliwości swoje tematy staram się tłumaczyć i nie robię tego z taką pierdoloną łaską. To jest forum polskojęzyczne, więc w sumie nawet powinno się tłumaczyć materiały. Nie każdy tutaj jest poliglotą.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-18, 20:34 2
stud3nt napisał/a:

Do wszystkich bezmyślnych zwolenników Korwina: komiks zakrzywia rzeczywistość.

Tanja NIE JEST przedstawicielką klasy bogaczy, tylko zwykłym, ciężko pracującym człowiekiem. Zack NIE JEST odzwierciedleniem robotnika, tylko olewusa i lenia (klasa 3-4 i ocena 4?! dajcie spokój...).

W Szwajcarii (która jest dla mnie wzorem kraju) bogaci płacą wyższe podatki. I nikt nie narzeka.

Wniosek: stara popierdolona dupa (tzn. nauczycielka) zamieniła się na rozumy ze swoją pizdą.
Liczę się z tym, że zostanę tu zjechany na wszelkie możliwe sposoby, ale może parę osób skłonię do myślenia...



No właśnie ciulu, i o to chodzi że w socjalizmie ten ciężko pracujący jest ruchany na rzecz olewusa. Pięknie się postrzeliłeś w stopę tymi porównaniami.

Ja nienawidzę socjalizmu, ale zgadzam się, żeby bogaci płacili więcej, ale adekwatnie więcej, nie 85% tak jak w lewackiej Francji.
Jestem za równą procentową stawką podatku dla wszystkich, powiedzmy ze jest 30%, koleś zarabiający 10 000 płaci 3000 podatku, a koleś zarabiający 2000 płaci 600. Coś nie pasi?

Poza tym, twoja kochana Szwajcaria (w której obecnie mieszkam) jest krajem bogatym, i każdy tam może żyć dostatnio, więc sobie mogą pozwolić na różne rzeczy, a w Polsce uczciwie pracujący ledwo ledwo rodzinę utrzyma, a jeszcze się go okradnie i rozda różnym dziadom w zasiłkach.
Ja mam nadzieję, że ciebie skłoniłem do myślenia.
Zgłoś
Avatar
PostScriptum 2013-08-18, 20:44
kemcia napisał/a:

jednym z niewielu kapitalistycznych i demokratycznych państw jest Szwajcaria mają tam wolny rynek, demokrację(prawdziwą) i ok 600 urzędników na cały kraj. Pytanie za 200 punktów - który kraj jest najstabilniejszy, bogatszy i pozbawiony całego tego lewackiego multi-kulti-gówna w europie ?



Procent wyznawców islamu w skali całej szwajcarii to 4,5%. Tyle.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-18, 20:56 1
@up, jest różnica między wyznawcą islamu a ciapatą małpą chcącą odciąć ci łeb za jedzenie bekonu.
Zgłoś
Avatar
d-wade 2013-08-18, 21:08
kemcia napisał/a:

jednym z niewielu kapitalistycznych i demokratycznych państw jest Szwajcaria mają tam wolny rynek, demokrację(prawdziwą) i ok 600 urzędników na cały kraj. Pytanie za 200 punktów - który kraj jest najstabilniejszy, bogatszy i pozbawiony całego tego lewackiego multi-kulti-gówna w europie ?



28% mieszkańców Szwajcarii to imigranci (dane z 2008 roku). Większość to Jugole i Turasy.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-08-18, 22:12 1
Nie chodzi o to, żeby dać wszystkim po równo jak w komuniźmie, tylko pomóc tym najbardziej potrzebującym, którzy ze względu na swoją sytuację (często nie ze swojej winy, czasem z patologii) nie są w stanie być nawet pożyteczni dla społeczeństwa. Kurwa, ile jeszcze ludziom zajmie czasu aby zrozumieć, że żadna skrajność nie jest dobra i należy wypośrodkować swoje poglądy. Lewacki i prawackie kurwy

PS
Poza tym kto ma więcej płacić na państwo, jak właśnie nie bogaci, co?? Moim zdaniem wraz z pieniędzmi oraz idącymi wraz z tym przywilejami powinny iść pewne zobowiązania wobec społeczeństwa, a jako że wiadomo w jakim świecie żyjemy, muszą być one obligowane przez państwo\

tyle ode mnie w temacie
dziękuję
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-18, 22:36 5
milosciprzyjazn napisał/a:

Nie chodzi o to, żeby dać wszystkim po równo jak w komuniźmie, tylko pomóc tym najbardziej potrzebującym,

Od tego sa organizacje charytatywne, chcesz to plac.
milosciprzyjazn napisał/a:

Kurwa, ile jeszcze ludziom zajmie czasu aby zrozumieć, że żadna skrajność nie jest dobra i należy wypośrodkować swoje poglądy. Lewacki i prawackie kurwy

Rownie dobrze, moglbys napisac, ze nalezy wyposrodkowac swoja plec...
Cytat:

Poza tym kto ma więcej płacić na państwo,

Nikt. Podobno jestesmy rowni wobec prawa, nie?
milosciprzyjazn napisał/a:

wraz z tym przywilejami powinny iść pewne zobowiązania wobec społeczeństwa,

No wlasnie, ale spoleczenstwo to nie panstwo, a kapitalistyczna kiedys Anglia, byla miejscem rozkwitu charytatywnosci.
milosciprzyjazn napisał/a:

a jako że wiadomo w jakim świecie żyjemy, muszą być one obligowane przez państwo\

Nie, nie musza, bo ta pomoc powinna byc dobrowolna, a wymuszanie jej, zwane jest rabunkiem, a nie pomoca.
Zgłoś
Avatar
Brzydki09 2013-08-18, 22:42
RUDA!!! If you know what I mean
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-08-19, 9:56 1
To normalne, że dzieci są lewakami. Każdy zdrowy na umyśle człowiek najpierw został omamiony przez socjalistyczny bełkot, a potem w wieku nastu lat wykombinował dlaczego lewacka "równość" jest idiotycznym pomysłem i z niej wyrósł. Problem jest z tymi debilami, którzy tego nie zrozumieli, a jak pokazują ostatnie wybory jest ich całkiem sporo...
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-08-19, 10:45 4
Właściwe @PanMarian pięknie podsumował i zripostował logikę lewaka, więc od siebie dodam tylko to:

Socjalistyczny bełkot kończy się, gdy ktoś tak jak ja z 7000 musi zapłacić 4000 podatków (ZUSy, Srusy itp.) a za resztę wyżyć w Warszawie z kredytami, utrzymując kobietę i próbując rozwijać własny biznes. Ciekawe ile Wy drogie lewaki wytrzymalibyście pracując dzień w dzień (niedziela to też dzień) po 12-16 h. Ostatnio brałem 2 tyg. urlopu, żeby pochałturzyć i wykaraskać się trochę z długów.

I na około tylko kurwa słyszę mądrych maminsynków, którzy na dorobku pieprzą mi jak to bogatsi powinni łożyć na nierobów w imię sprawiedliwości społecznej. Otóż lewackie kurwiątka, państwo zadbało o to, że mój profil pracy (programista) nie generując praktycznie żadnych kosztów z automatu sprawia, że przychody mam ogromne w stosunku do kosztów i ma z czego golić, bo innych rzeczy nie da się odliczyć i tak jest z większością zawodów. Za to korpo ma nawet zwolnienia z podatków z tytułu budowy i umacniania socjalizmu.

Ave! Tako rzekłem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie