18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Równouprawnienie kurwa
MisDetonator • 2019-04-11, 17:45
Pewien pan postanowił napaść na pizzerię. Ekspedientka posłusznie wydała piniądze, szczęśliwie na zmianie pracowało też kilku facetów. Dalej ktoś uważa że pani powinna dostawać tyle samo pensji co oni?



Do sadolowych ekspertów - typ chyba miał coś w łapie, gość poczekał grzecznie aż napastnik schowa kasę i broń/nóż/cokolwiek i wtedy spuścił mu wpierdol. A gdy przybyła kawaleria to było już po ptokach. Brawa dla pracownika za trzeźwość umysłu .
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-11, 17:50 1
Wlałbym chujowi rozgrzany olej do gaci
Zgłoś
Avatar
Alfurbar 2019-04-11, 17:57 7
Trzeba było kurwe zabić, jak to Manaus albo inny Brazylijski pierdolnik to pewnie bohatera na hardzie niedługo zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
kwas79 2019-04-11, 18:01 7
mygyry napisał/a:

Wlałbym chujowi rozgrzany olej do gaci



Rozumiem, że olej byś zlał z silnika samochodu dostawcy pizzy
Zgłoś
Avatar
Salamus 2019-04-11, 18:07 21
na chuj go wypuszczał? żeby wrócił raz jeszcze tylko tym razem od razu ich odpierdolił? lepiej było oddać policji a nie że mu wpuścił wpierdol, wypuścił a babeczka dzwoni dopiero po pomoc.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-04-11, 18:12 52
Zawsze każdy ci powie,że przy napadzie lepiej jest oddać siano,bo są setki filmików,które to niezbyt dobrze się kończyły dla kozaków,a umieranie za kilka groszy z kasy,dzienny utarg jest posraneA typiara niech sobie zarabia,jak pracuje dobrze,bo sklep to nie kopalnia,więc może sprzedawać sobie tyle samo co gość.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-04-11, 19:01
Jaki dzban ja pierdole
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-11, 19:42 14
Kurwa... teraz pracownik/bohater do śmierci będzie płacił odszkodowanie, za spowodowanie stresu u napastnika.

"„Rafalala” został zatrzymany w Sopocie za rozbój, w czasie którego miał grozić użyciem broni. Wraz z innym mężczyzną miał kopać i okraść ofiarę. Usłyszał zarzut dokonania rozboju. „Rafalala” i jego wspólnik nie przyznali się do winy.

Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby

– powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Dlaczego sąd zdecydował o pozostawieniu transseksualisty na wolności?

Sędzia Grzegorz Danilewicz uznał, że „Rafalala” jest w trakcie kuracji farmakologicznej i pobyt w areszcie może źle wpłynąć na jego psychikę"

Ja w sobotę zostałem oskarżony przez sąsiadów "innej narodowości" o rasizm. Że oni są grzeczni, że nie hałasują, a ja przypierdalam się, bo nie są Polakami. I dlatego jestem rasistą i złożą na mnie donos o rasizm i pójdę siedzieć...

Drodzy sadole zaczyna się.... zaczyna się... transwestyta może wszystko, nic mu nie zrobią. Cudzoziemiec może wszystko, nic mu nie zrobią... tylko Polak będzie miał przejebane. Nadmieniam, że mój rasizm jest w stosunku do osób tej samej barwy
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-11, 19:52
ale rozjebal pseudogangusia jak zabe bravo

up utnij sobie kuske i tez napadaj sad sie zlituje
Zgłoś
Avatar
htp 2019-04-11, 20:08
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kurwa... teraz pracownik/bohater do śmierci będzie płacił odszkodowanie, za spowodowanie stresu u napastnika.
"„Rafalala” został zatrzymany w Sopocie za rozbój, w czasie którego miał grozić użyciem broni. Wraz z innym mężczyzną miał kopać i okraść ofiarę. Usłyszał zarzut dokonania rozboju. „Rafalala” i jego wspólnik nie przyznali się do winy.
Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby
– powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Dlaczego sąd zdecydował o pozostawieniu transseksualisty na wolności?
Sędzia Grzegorz Danilewicz uznał, że „Rafalala” jest w trakcie kuracji farmakologicznej i pobyt w areszcie może źle wpłynąć na jego psychikę"
Ja w sobotę zostałem oskarżony przez sąsiadów "innej narodowości" o rasizm. Że oni są grzeczni, że nie hałasują, a ja przypierdalam się, bo nie są Polakami. I dlatego jestem rasistą i złożą na mnie donos o rasizm i pójdę siedzieć...
Drodzy sadole zaczyna się.... zaczyna się... transwestyta może wszystko, nic mu nie zrobią. Cudzoziemiec może wszystko, nic mu nie zrobią... tylko Polak będzie miał przejebane. Nadmieniam, że mój rasizm jest w stosunku do osób tej samej barwy



A przypierdalasz się do nich?
Zgłoś
Avatar
skandal 2019-04-11, 20:26 15
"Nabijasz" się z dziewczyny, rozumie że Ty jako "samiec alfa" byś ryzykował swoje życie/zdrowie dla bogatego właściciela pizzerii ?
Co innego własny interes ale poświęcać się dla właściciela sieciowej pizzy jest "trochę" chore....
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-11, 20:32 2
htp napisał/a:

A przypierdalasz się do nich?



Jeżeli za przypierdalanie uznać walkę o spokój i względną ciszę...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-04-11, 20:37 1
@MisDetonator nie wiem czy tyle samo jak oni, ale na pewno więcej niż zarabiasz Ty, biorąc pod uwagę skrajną głupotę treści twojego posta. Zresztą od nich też, mądrzejsza jest na bank.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-04-11, 20:43 6
Autor tematu to pewnie taki twardziel i kozak, że rozjebałby rabusia niczym Chuck Norris i przy tym siłą zaprowadził na komisariat. Ty bohaterze
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-04-11, 21:18 1
Takie wszy należy zabijać, nikomu to niepotrzebne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie