18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Halman 2018-09-30, 8:05 19
nie ma to jak nagrać starych...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-30, 8:29 28
Minutowy film jak baba niesie zakupy... Rly bro?
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-30, 8:40
@up to nagrywający miał jej kazać zapierdalać tak godzinę, bo potrzebuje nagranie?? Nagrał tyle ile mógł, ale jak zwykle trzeba się dojebać, bo tego wymaga natura
Zgłoś
Avatar
Sugamamma 2018-09-30, 8:47 19
W sumie to nie jest równouprawnienie. Równouprawnienie byłoby wtedy gdyby mężczyzna niósł również jedną siatkę. Dziękuję i znikam.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-09-30, 8:49 9
Minutę czekałem, aż baba dostanie po ryju...
Zgłoś
Avatar
martinkane 2018-09-30, 9:08
A może to jego sąsiadka i co miał jej zakupy dźwigać????
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-09-30, 9:14 1
Równouprawnienie byłoby, jakby mu niosła dwie kraty browara...
Zgłoś
Avatar
c................i 2018-09-30, 10:00
Za nimi jego kochanka co wieczorami niesie ale jego torbę w ustach
Zgłoś
Avatar
bezjaj 2018-09-30, 10:02
Dziś mężczyzn już nie ma. Są jakieś żałosne ubrane w rurki albo z wielkim bebechem tluste śmierdzące imitacje mężczyzny.
Nic nie potraficie i nawet seksu nie potraficie ogarnąć, tylko potem po napierdalać z was można w pracy (a napierdalamy ostro wierzcie mi). Wszystko już za was zaczynają robić kobiety, niedługo i do rozmnażania nie będziecie potrzebni, sama natura do tego dojdzie. Takie koguciki lilipuciki, drze dzioba, a ledwo ptaka widać. Osobiście mam wielką frajdę i bekę z tego jak teraz wy boicie się zostać sam na sam z kobietą w pomieszczeniu.
^^
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-30, 10:13 26
bezjaj napisał/a:

Dziś mężczyzn już nie ma. Są jakieś żałosne ubrane w rurki albo z wielkim bebechem tluste śmierdzące imitacje mężczyzny.
Nic nie potraficie i nawet seksu nie potraficie ogarnąć, tylko potem po napierdalać z was można w pracy (a napierdalamy ostro wierzcie mi). Wszystko już za was zaczynają robić kobiety, niedługo i do rozmnażania nie będziecie potrzebni, sama natura do tego dojdzie. Takie koguciki lilipuciki, drze dzioba, a ledwo ptaka widać. Osobiście mam wielką frajdę i bekę z tego jak teraz wy boicie się zostać sam na sam z kobietą w pomieszczeniu.
^^



O proszę odezwała się kobieta wyzwolona i pewna siebie Feministki łączmy się Kobieta, która w nocy jęczy nie pierdoli głupot podczas dnia. Tylko skąd ty możesz o tym wiedzieć
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-09-30, 10:28 2
równouprawnienie to by było gdyby oboje nieśli po jednej siatce
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-30, 10:49 21
bezjaj napisał/a:

Dziś mężczyzn już nie ma. Są jakieś żałosne ubrane w rurki albo z wielkim bebechem tluste śmierdzące imitacje mężczyzny.
Nic nie potraficie i nawet seksu nie potraficie ogarnąć, tylko potem po napierdalać z was można w pracy (a napierdalamy ostro wierzcie mi). Wszystko już za was zaczynają robić kobiety, niedługo i do rozmnażania nie będziecie potrzebni, sama natura do tego dojdzie. Takie koguciki lilipuciki, drze dzioba, a ledwo ptaka widać. Osobiście mam wielką frajdę i bekę z tego jak teraz wy boicie się zostać sam na sam z kobietą w pomieszczeniu.
^^


Jakbyś schudła ze 30kg i zaczęła dbać o wygląd to pewnie kręciliby się wokół ciebie normalni faceci a nie spasione świnie.

No ale po raz kolejny sprawdza się doskonale powiedzenie, że baba bez bolca dostaje pierdolca.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-09-30, 11:53 2
bezjaj napisał/a:

*feministyczne pierdolenie*


To wrzuć swoje foty bogini piękności
Zgłoś
Avatar
TFU.Bolek 2018-09-30, 12:11
Fejk, z jedną ręką w kieszeni to by się gostek przewrócił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie