18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
LuzaQ 2019-09-07, 17:15
Pentax zajmij się aparatami. Ja tu nie widze nic smiesznego.

Poprawka dojrzałem ze sie zwiesz pantax wiec zajmij się podatkami. ja tu nie widze nic smiesznego
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-07, 17:35 3
Tzw. dyskryminacja pozytywna i tyle.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-09-07, 17:37 42
LuzaQ napisał/a:

...ja tu nie widze nic smiesznego



A miało być śmiesznie?

Zdobywasz 75 punktów na 80 możliwych... ale jakaś pizda, kobieta znaczy się, zdobywa 56... ale za bycie kobietą dostaje się, bo jest kobietą.
Jak jeszcze jest niepełnosprytna, to wystarczy jej 46pkt, by cię wydymać.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2019-09-07, 18:10 3
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A miało być śmiesznie?
Zdobywasz 75 punktów na 80 możliwych... ale jakaś pizda, kobieta znaczy się, zdobywa 56... ale za bycie kobietą dostaje się, bo jest kobietą.
Jak jeszcze jest niepełnosprytna, to wystarczy jej 46pkt, by cię wydymać.



a może byś tak doczytał regulamin, skoro masz linka pod tematem.



czyli tak na serio wszyscy mają te 50 punktów, bo muszą spełniać ten warunek, no ale kobiety i niepełnosprawni dostają jeszcze + 20 i + 10.
Pytanie co jak identyfikujesz się jako niepełnosprawna kobieta?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-09-07, 18:20 5
kokos_123 napisał/a:

.....



Wszyscy mają 50 pkt za spełnienie tego jednego warunku, który przedstawiłeś... czyli niepełnosprawna kobieta (spełniająca ten warunek) ma z automatu 80pkt... kurwa równouprawnienie w huj...
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-09-07, 18:37 9
kiedyś, starałem się o dotację / dla kogoś/ z urzędu pracy bo znajomy jej nie dostał,
po czym widzę że trzy kumpele mają dofinansowania, więc wkurwiony dzwonię do UP jakie mają wytyczne, przedstawiam fakty, pytam dlaczego,
a te kurwy z bezrobocia ewidentnie kłamią, że nie ma parytetów

jak widać są, choć obecnie to już nie jest temat tabu,
na szczęście, bo trudno zaprzeczyć ewidentnym faktom
Zgłoś
Avatar
castagir 2019-09-07, 20:26 14
Jak dla mnie wszystko się zgadza. Płeć już wystarczająco determinuje ich jako upośledzone, więc powinno się im jakoś pomóc żeby miały jakieś szanse konkurując z ludźmi.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-09-07, 23:04 2
eeeee chuj z nimi, nawet mi sie nie chce pisac nic madrego. Szkoda strzepic ryja
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-09-08, 8:06 3
Prawica = wolność = brak równości [równość szans niezależna od wieku, koloru skóry, płci]
Lewica = równość = brak wolności [niezależnie od wieku, koloru skóry, płci jest równość wyniku]
Tak to wygląda w wielkim uproszczeniu.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2019-09-08, 8:33 6
Ustawa zasadnicza... no i chuj bo cipa.

Art. 32.

Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 33.

Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.[..]
Zgłoś
Avatar
EksplozjaSmaku 2019-09-08, 8:58 26
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-09-08, 9:09 7
Arathnmor napisał/a:

Ustawa zasadnicza... no i chuj bo cipa.
Art. 32.
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Art. 33.
Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.[..]



Wobec poprawności politycznej i marksizmu kulturowego to nawet ustawa zasadnicza może się schować. A jeśli coś jest w chuj PP, to może bezkarnie zdeptać wszystkie regulacje. Tak tak, demokracja, republika, sranie w banie. Już nawet bolszewicy z większym szacunkiem podchodzili do ustanowionego przez siebie prawa.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-09-08, 10:26 2
Generalnie na mojej uczelni gdzie jest 80% kobiet... kobity mają nadal niższy próg przyjęcia.
więc to nie chodzi o 50/50
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-09-08, 17:54 5
Na tym polega pierwszy krok. ktoś chce zorganizować kurs więc robi tak konkurs, aby UE dała fundusze. To jest nawet w tym regulaminie napisane. ideologia UE złapała kolejny przyczółek dla swojej ideologii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie