18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
swistakos10 2013-11-16, 10:04
Operator koparki z Jankowa Przygodzkiego
Zgłoś
Avatar
stonefenix 2013-11-16, 10:08
Było robić na metodę muzułmanina podejść pierdolnąć TNT i po sprawie :crazy: 10x mniejszy koszt.
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2013-11-16, 10:28
No a czym to mieli zburzyć? Czołgiem? Pewnie w Rosji i tym sie zdarza. Na wyburzenia dynamitem lub innymi środkami wybuchowymi trzeba płacić duże pieniądze i to nie na materiał tylko na pozwolenia i zabezpieczenia terenu. A że w Polsce bida to wzieli koparkę i rozburzyli. Nie mieli by koparki to by chłopaki młotami napierniczali. Takie życie.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-11-16, 10:31 1
Chyba pierwszy raz rozbiórkę widziałeś. Tak to się robi w Polsce i jakoś nikogo to nie dziwi. Przyczepić się tylko można do ludzi w środku co zauważyło już parę osób wcześniej. Czekam aż zaczniesz nagrywać budowlańców pracujących na kilku metrach bez uprzęży zabezpieczającej.
Klient mi ostatnio mówił, że na inwestycji, na której robił tynki wewnętrzne (chyba Skanska lub jakaś inna budowlana korporacja ale nie pamiętam) był swoisty konkurs na podpierdalanie. Za udokumentowane donosy BHP w stylu braku kasku czy kamizelki (za co była kara tak z 500 zł i więcej) zbierało się punkty, które można było wymieniać na nagrody jak elektronarzędzia i inne pierdoły.
Zgłoś
Avatar
leBigMac 2013-11-16, 10:37
gieza napisał/a:

Przez cały czas trwania filmiku walczyłem ze sterownikami karty dźwiękowej, a okazało się, że film jest niemy. Oj ty zgrywusie.



To chyba jednak karta dźwiękowa. Ja wyraźnie słyszę w tle Majkę Jeżowską
Zgłoś
Avatar
myha 2013-11-16, 10:39
Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to do tego że w środku byli ludzie, a to że takim sprzętem? innego pewnie nie mieli. Polska to nie Ameryka ładunki wybuchowe nie wchodzą w grę, a sprzętu służącego do burzenia bardzo mało i słabo dostępny. Do tego stopnia że po prostu bardziej opłaca się wziąć koparko-ładowarke i przy jej pomocy budynek zburzyć.
Zgłoś
Avatar
zxcvbnm132 2013-11-16, 10:46
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
tosiencjusz 2013-11-16, 10:54
Tez juz pierdolicie o tych ladunkach. Kto bedzie wysadzal taka mala chatke?
Zgłoś
Avatar
5xm 2013-11-16, 11:00 6
maść na ból dupy dla autora. Co źle ( poza ludźmi w środku zrobili?).
Sznurki?? - to pasy o nośności kilku ton ignorancie. Jasne - można było drożej i ładniej to wyburzać - ale po co? Gdyby nie zdolność ludzi do improwizacji - nie mielibyśmy nic wybudowanego dzisiaj - bo w budownictwie przecież wszystko "takie niebezpieczne".
Mogła to zrobić pewnie jakaś wielka zachodnia firma - która ogrodziła by teren wysokim parkanem - i zrobiła by to samo, tylko by tego nikt nie nagrał, ale wtedy wszyscy by podziwiali pełen profesjonalizm. Kosztowało by to nie ok 10 000 tys, tylko 100 000 zl.
tym sposobem za metr mieszkania nie płaciłbyś 2-3 tys tylko 15 tys.
Leć z filmikiem do inspekcji pracy - oni zaraz coś znajdą - i będziesz szczęśliwy może. Swoją drogą wkurwiają mnie ludzie, którzy sami nie mają nic do roboty, tylko szukają sensacji na siłę.
Zgłoś
Avatar
mauputa 2013-11-16, 11:06 1
marcopolo5000 napisał/a:

wybaczcie, nagrane dupnym telefon



dupny telefon to to samo co telefon odbytniczy ?
zawsze sobie chciałam taki sprawić
Zgłoś
Avatar
gieza 2013-11-16, 11:23
leBigMac napisał/a:



To chyba jednak karta dźwiękowa. Ja wyraźnie słyszę w tle Majkę Jeżowską



Wyłącz dzwonki w swojej komórce.
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-11-16, 11:35
Niektórzy myślą że rozbiórka budynków to taka łatwa sprawa. Obok mnie stał kiedyś stary budynek i miasto (pewnie tnąc koszty na łapówki) zatrudniło jakąś podejrzaną firmę "Krzak". Przy rozbiórce zginął facet a jeden jest kaleką do końca życia nie mówiąc o tym że koparką rozpierdolili rurociąg na ulicy i prawie a by nas ewakuowali.
Zgłoś
Avatar
BiałyKruk 2013-11-16, 11:36
jeśli to był zatrudniony kierowca koparki, któremu płaci się od godziny to wszytko jasne.
będzie robił to ile chce
Zgłoś
Avatar
silence333 2013-11-16, 11:56
niektórzy myślą, że rozbiórki wyglądają tak
Zgłoś
Avatar
FanaticXT 2013-11-16, 12:15
Koparka uniwersalna jak scyzoryk - czy to pociąg, samolot, samochód, czy dom - zawsze sobie poradzi!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie