18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
q................5 2013-11-13, 19:08 14
Mnie dziwi, że Ciebie to dziwi. Tak jest od dawna, odkąd się nie chce płacić fachowcom. Przecież taką robotę dostał wiecznie uciskany Pan Heniek, budowlaniec z dziada pradziada. Pewnie by to mógł zrobić lepiej ale po co, przecież wszyscy go okradają. Rząd na podatkach, na emerytów musi płacić a jak się ostro napierdoli to nawet powie, że gdyby nie on to by gospodarka się załamała. Założyć się mogę, że aut na firmę ma kilka, jeździ żona, teściowa, dzieci i jakiś zaufany wujek czy kuzyn. Ale jak trza kupić wiertarkę albo wypłacić ludziom to nagle mu się sucho robi w źródełku. Taki prawdziwy Polak, przedsiębiorca i na dodatek patryjota.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-11-13, 19:18 2
Nie przez kompletnych amatorów tylko przez kompletnych debili.
Zgłoś
Avatar
marcopolo5000 2013-11-13, 19:23
dodam ze rozbiorka trwala dwa dni
Zgłoś
Avatar
vass 2013-11-13, 19:55 45
Zburzyli ? Zburzyli, to na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
gg06 2013-11-13, 20:06 17
Debilizm to tylko to, że byli w środku podczas rozwalania. Ale po co te inne komentarze przy filmiku? Czy coś zrobili nie tak? Myślisz, że jak inaczej można to zburzyć taką koparko ładowarką. Robota wykonana i do widzenia.
Zgłoś
Avatar
marcopolo5000 2013-11-13, 20:09 3
gg06,
uzyc innego sprzetu ?
Zgłoś
Avatar
gg06 2013-11-13, 20:10 2
@Up, co zrobić jeśli innego nie ma? Każdy chce jakoś żyć i stara się jak może.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-13, 21:28 4
To na chuj się pcha do takiej roboty i dlaczego akurat temu facetowi to ktoś zlecił? Aaa, i tak nie zrozumiesz o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
K................l 2013-11-14, 0:09
normalni to to oni nie są
Zgłoś
Avatar
dogip 2013-11-14, 10:15 1
Co wy kurwa chcecie? Rozebrane? Rozebrane! Na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
flourishman 2013-11-14, 11:16 6
Kurwa to co mieli po 1 cegiełce rozbierać? Może nie powinni się brać za tą robotę, a może nie mieli innego sprzętu. Każdy orze jak może. Po co? Żeby kurwa zarobić. Wiadomo jak jest w Polsce. Kolorowo nie ma. Każdy stara się żyć godnie i niejednokrotnie jest zmuszony do robienia czegoś bez odpowiednich środków. Krzywdy nikomu nie zrobili, a jeżeli już to narażali tylko siebie. Więc nie wiem po chuj spinać dupę? Jeżeli uważacie, że zrobilibyście to lepiej, to ja się tylko zastanawiam na chuj dalej siedzicie przed kompem? Załóżcie firmę, która będzie się tym zajmowała i zbijajcie kokosy młodzi spinacze-mózgowcy...
Zgłoś
Avatar
leBigMac 2013-11-14, 22:34 1
"Krzychu, Kadetem tera"

A tak serio zaskoczyło mnie to. Prowadzę własną działalność w branży projektowanie i wykańczanie wnętrz, ale nie ukrywam że zdarzają się zlecenia stricte budowlane i musiałbym dobrze sprawę przemyśleć jak wyburzyć taki dom, ale koparka bez pika? Na to bym nie wpadł.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-11-16, 9:38
Co ty wogole pierdolisz? Sam jezdze na ciekim sprzecie i nie raz przprowadzalismy takie wyburzenie. Oczywiscie nie jak byli ludzie w srodku, ale przy pomocy koparko-ladowarki lub ladowarki (fadromy) bo ma wieksza moc. To jest oszczednosc dla firm w sprzecie jesli robhi sie to np. koparka niz dzwigiem. Co do komentarzy i samego bUlu dupy to
Zgłoś
Avatar
gieza 2013-11-16, 9:55 4
Przez cały czas trwania filmiku walczyłem ze sterownikami karty dźwiękowej, a okazało się, że film jest niemy. Oj ty zgrywusie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie