18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Rozbitek na Morzu Ochockim
Centurion • 2024-10-15, 16:57
Film ciekawy jedynie w połączeniu z opisem (z translatora)



9 sierpnia tego roku dwóch mężczyzn i nastolatek wypłynęli katamaranem „Baykat 470” z Przylądka Perowskiego w obwodzie Nikołajewskim na terytorium Chabarowska w kierunku obwodu Ocha na Sachalinie. Nie dotarli do celu w wyznaczonym czasie.

Poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów; po około miesiącu zostały przerwane. A wczoraj, 14 października, trawler natknął się na zagubiony statek. Na pokładzie był jedyny ocalały, a także ciała jego brata i siostrzeńca.

Ocalały po 67 dniach na Morzu Ochockim opowiedział o tym, co wydarzyło się na łodzi...

5 sierpnia 15-letni Ilya (jego siostrzeniec) zadzwonił do matki i powiedział, że skontaktują się 6 sierpnia. Ale następnego dnia zepsuł się im silnik 60 km od brzegu, mężczyźni chcieli do niego wiosłować, ale wtedy zepsuło się wiosło. Potem stracili kotwicę i z tego powodu zaczęli być odrzucani dalej.

Regularnie przepływały obok nich łodzie i łodzie, nad głowami przelatywały helikoptery - Michaił i Siergiej strzelali z flar sygnalizacyjnych (wydali ponad 10 sztuk), ale w dziwny sposób nikt ich nie zauważył.

Mężczyźni mieli zapasy żywności - były wśród nich koncentraty, makarony instant i puszki konserwowe. Łowili także ryby. 18 września zmarł nastolatek – prawie nie jadł, umarł z głodu. Potem jego ojciec oszalał - Siergiej płakał, krzyczał i ciągle wskakiwał do wody, próbując popełnić samobójstwo.

Michaił wyciągnął go z wody, ogrzał, próbował nakarmić, ale mężczyzna zachorował i po 10 dniach zmarł. Według Michaiła Kichugina jedyną rzeczą, która pomogła mu przetrwać, była myśl, że w domu czekają na niego matka i córka. Udało mu się zachować oba ciała, a sam obecnie w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

______________

Regulamin serwisu Sadistic.pl: sadistic.pl/regulamin.htm
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-16, 12:23
baronturbina napisał/a:

Ruski nie ruski, koleś kozak



A niby po jakiej linii? Bo nie zdechł?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-16, 13:22 1
Bmwf10520 napisał/a:

A niby po jakiej linii? Bo nie zdechł?


Napisz proszę po polsku- co znaczy "PO JAKIEJ LINII"? Jaki to kontekst, do czego pasuje w odniesieniu do mojej wypowiedzi?
Zastanowiłeś się jak ty byś wyglał na jego.
miejscu?
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-16, 13:55
baronturbina napisał/a:

Napisz proszę po polsku- co znaczy "PO JAKIEJ LINII"? Jaki to kontekst, do czego pasuje w odniesieniu do mojej wypowiedzi?
Zastanowiłeś się jak ty byś wyglał na jego.
miejscu?



Koleś kozak
Czyli powiedz z jakiej racji jest on kozak?
Bo nie zdechł?
No kozak w chuj
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-16, 14:09 2
Bmwf10520 napisał/a:

Koleś kozak
Czyli powiedz z jakiej racji jest on kozak?
Bo nie zdechł?
No kozak w chuj


Ty byś sobie na jego miejscu idealnie poradził Robinsonie?
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-16, 21:04 1
baronturbina napisał/a:

Ty byś sobie na jego miejscu idealnie poradził Robinsonie?



Bardzo źle znoszę chłód a mróz beznadziejnie.
Pewnie bym umarł z zimna w kilka dni.
A może bym jadł ciało bratanka i się ogrzewał palonym tłuszczem który wytopił bym z trupa brata.
Kto wie
Ale i to by nie uczyniło mnie kozakiem.
Kozak to by uratował siebie,brata,bratanka.
A ten
Cóż jedynie przeżył.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-16, 22:05
Bmwf10520 napisał/a:

Bardzo źle znoszę chłód a mróz beznadziejnie.
Pewnie bym umarł z zimna w kilka dni.
A może bym jadł ciało bratanka i się ogrzewał palonym tłuszczem który wytopił bym z trupa brata.
Kto wie
Ale i to by nie uczyniło mnie kozakiem.
Kozak to by uratował siebie,brata,bratanka.
A ten
Cóż jedynie przeżył.


Mamy zgoła inne podejście. Twoje zdanie twoja rzecz. Ja przy swoim zostaje.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-10-17, 7:59
AlbertoNihilo napisał/a:

Ta historia jest grubymi nićmi szyta. Ja tu widzę po prostu morderstwo dwóch osób przez oscalalego. Wszystko niby się popsuło? Umarł z głodu choć miał co jeść? No nie wierzę.



Grymasił, jak to nastolatek. Nie było czipsów i hot-dogów więc nie miał czego przekąsić.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-10-17, 15:38 1
Napewno kurwa przeżył z myślą że czeka na niego żona przecież chłopina będzie miał szlaban na ryby do końca życia!
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-10-18, 3:51
Dałbym piwo, gdyby na łodzi było tyle trupów, ile ruskich nią w morze wypłynęło. A tak, to masz takie 2/3 piwa. Takie upite trochę...

EDIT: Tak poza tematem:
1. DeepL tłumaczy lepiej niż Translator Googla, a jest równie łatwy w użyciu.
2. Muszę pochwalić za ostatnie zmiany na portalu, Centuchu.

______________

Quae nocent, docent
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-10-18, 23:25
Myślę, że jak gość miałby sobie sam taką historyjkę ułożyć, to prędzej wydupiłby obu do wody i powiedział, że młody wskoczył popływać i zaczął tonąć, a stary skoczył na ratunek, ale też mu nie wyszło
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-10-20, 0:44
Nie zjadł ich? Serio? Po 67 dniach? Ja bym po pierwszym zjadał
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów