18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
m................z 2014-09-05, 10:33 4
Zbierajcie takie materiały jak już dojdę do władzy zrobię wszystko żeby już nigdy żadna baba nie dostała prawa jazdy
Ewidentnie ta głupia kurwa od razu widziała jak go pierdolnęła i co? I spanikowała i zamiast hamować dała po gazie no kurwa to tylko baba może tak zrobić!
Zgłoś
Avatar
Siekul 2014-09-05, 10:39 5
Owszem, baba postąpiła źle, okropnie i spodziewam się, że każda inna zachowałaby się podobnie... bo jeżdżę po drogach i nie raz widziałem jak kobiety wjeżdżały pod prąd na rondzie. lecz uważam, że te dziecko też miało coś nie po kolei we łbie, że wbiegało na ulicę mimo tego, że na pewno słyszało auto a może i widziało. Ja jako sędzie widząc takie nagranie nie chciałbym przekreślać życia młodej kobiety, bo żaden egzamin nie przygotowuje nas do sytuacji kryzysowych... co prawda, faceci radzą sobie z nimi lepiej, ale bądź co bądź, nikt nie wie jak zareaguje.
Choć raz jak wybiegł mi kot przed maskę to nawet nie pamiętam w którym momencie zacząłem hamować. ;d
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-09-05, 10:39 8
Wina baby. Przecież przez osiedle winna nieść auto na plecach.
Tylko dlatego, że z między zaparkowanych samochodów może wylecieć
na jezdnię jakiś szczyl.

Reszta to chuj! Jezdnia jest jezdnia!

______________

Popieram KOD - Komitet Ochrony Dachowców
Zgłoś
Avatar
T................M 2014-09-05, 10:42
No i tak sie konczy wypuszczanie kobiet z kuchni. Jedyny pojazd na jaki baby powinny miec pozwolenie to wozek sklepowy.
Zgłoś
Avatar
kogut117 2014-09-05, 10:42 2
elBiaauawy napisał/a:



Faktycznie, 7-letni debil, który biegł się pobawić pod blokiem. Darwinizm najwyższych lotów i kurwa z logiki w twoim wykonaniu. Jak wpadniesz jeszcze na coś mądrego to pisz, nawet się nie zastanawiaj.



Ja się pytam, gdzie byli rodzice??
Zgłoś
Avatar
kyk 2014-09-05, 10:47 7
arturo1988 napisał/a:

up
Oby Twoj mały gnojek mi kiedyś nie wbiegł pod koła bo też hamować nie będę wiedząc że wyrośnie z niego taki imbecyl jak Ty.


Nie ma to jak brać na poważnie wszystkie posty napisane na tym portalu. Może lepiej przenieś się gdzie indziej, nie wiem na kwejka? skoro nie pasują ci szydercze posty. Tym bardziej że troche prawdy napisałem. Bo gdyby gnojek się rozejrzał to by żył.
Zgłoś
Avatar
blondas1984 2014-09-05, 10:49 5
babsko z refleksem szachisty... szkoda dziecka
Zgłoś
Avatar
mrVADER666 2014-09-05, 10:50 1
No i jest co ruchać. Trochę kości pogruchotane, ale zawsze to coś
Zgłoś
Avatar
rust 2014-09-05, 11:02
Raz mi się zdarzyło złapać takiego dzieciaka jadącego rowerem przez osiedlowe uliczki. Nie mam pojęcia jakim cudem babka cofająca starą astrą nie słyszała jak przyjebała w dzieciaka, cóż moja reakcja nastąpiła dopiero gdy samochód najechał już na przednie koło roweru(fajny rower był).

______________

blablabla tekst podpisu
Zgłoś
Avatar
NessTV 2014-09-05, 11:33 6
Fakt, kobieta wykazala sie umiejetnoscia radzenia w sytuacji kryzysowej. Ale wine ponosza rodzice. Dobor naturalny, rodzice nie nauczyli potomstwa elementarnych zasad poruszania sie w typowym srodowisku skutek czego ich pula genowa nie zostanie przekazana dalej skutecznie umozliwiajac rozwoj osobnikom bardziej przystosowanym.
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-09-05, 12:06
To nie dzieciak tylko cygan, który chciał wyłudzić od babki pindziesiont złote to obędzie sie bez policji.
Ale cóż.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2014-09-05, 12:16
Dotego przejechała go w rytm żywiołowej muzyki
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2014-09-05, 12:19 4
Sądząc po reakcjach, to tam pewnie od razu mu mózg wycisnęło
Ale fakt, że debil. Co z tego, że 7 letni? 7 lat to nie 2, żeby nawet nie pomyśleć. W tym wieku, dzieci są już na pewnym poziomie umysłowym pozwalającym na to, by spojrzeć gdzie się lezie.
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-09-05, 12:24 4
1. Dzieciak zapierdalał od samego wyjścia z bloku, ewidentnie się śpieszył, a taki mały nie pomyśli, że może jakiś samochód jechać, to nie jest kwestia wychowania tylko młodzieńczej głupoty.
2. Jako, że cały czas biegł, baba mogła go widzieć dużo wcześniej niż w momencie, gdy wybiegł jej przed maskę. Ale przecież lusterka są po to, żeby poprawić sobie makijaż, a na drodze trzeba się patrzeć tylko na wprost, bo to po bokach to już nie moja sprawa.
3. Miejsce wygląda na strefę zamieszkania, oprócz tego, że jest tam ograniczenie (do 20 w PL) to jeszcze pieszy ma pierwszeństwo i ma prawo ci się wpierdolić kiedy chce (oczywiście nie z zaskoczenia, ale może sobie iść środkiem drogi i blokować ci przejazd).
4. Wina kierowcy oczywista, gdyby zahamowała niekoniecznie (bo przecież dziecko równie dobrze mogło walnąć o krawężnik czy latarnię, z tą różnicą, że krawężnik by go potem nie rozjechał).
Powiedzcie ci, którzy zwalacie na dzieciaka, czy wy za młodu nigdy tak nie zapierdalaliście?

______________

Zgłoś
Avatar
Shirako 2014-09-05, 12:25 1
elBiaauawy

Tu widac ewidentna wine bachora
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów