18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:22
Avatar
K................l 2014-09-05, 2:59 18
dobrze kurwa, debila mniej, sami się powybijają
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2014-09-05, 3:10 18
dlatego kocham sadolka
parapapapapapara, parapapapapara ofiara !
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-09-05, 3:15 152
Kremil napisał/a:

dobrze kurwa, debila mniej, sami się powybijają



Faktycznie, 7-letni debil, który biegł się pobawić pod blokiem. Darwinizm najwyższych lotów i kurwa z logiki w twoim wykonaniu. Jak wpadniesz jeszcze na coś mądrego to pisz, nawet się nie zastanawiaj.
Zgłoś
Avatar
Ucholski 2014-09-05, 4:16 103
Tępa dzida zamiast od razu hamować to jeszcze jechała o0 baby są popierdolone.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2014-09-05, 4:22 40
Szkoda baby. Szczyl się wpierdolił pod koła i uraz do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2014-09-05, 5:11 22
Ja za gnoja to nawet jak z bloku wychodziłem na parking to się rozglądałem czy nic nie jedzie tak jak mnie mamusia nauczyła.
Zgłoś
Avatar
monczao 2014-09-05, 5:32 64
Trzeba być debilem żeby jechać drogą osiedlową i nie zwracać uwagi na to co się dzieje. Nawet jadąc z jej prędkością mogła wyhamować na tyle, żeby nie przejechać dzieciaka. Raczej od uderzenia nie zginął tylko właśnie od przejechania.
Zgłoś
Avatar
A................C 2014-09-05, 6:49 20
A głupia cipa zamiast hamować łapie się za łeb. Kurwa jak dobrze że ja nie mam z tym problemu.
Zgłoś
Avatar
Przema 2014-09-05, 8:27
śladów na aucie nie widać
Zgłoś
Avatar
Siernik 2014-09-05, 9:27 6
Na chuj skurwiel mały tak biegł?
Zgłoś
Avatar
macleod 2014-09-05, 10:03 8
Jak wsiadła drugi raz myślałem, ze jeszcze na wstecznym poprawi...
Zgłoś
Avatar
imegas 2014-09-05, 10:08 72
Dawno naukowcy udowodnili że kobiety to dobrzy kierowcy w normalnych sytuacjach na drodze ale gdy tylko coś się dzieje instynkt nie pozwala im myśleć, panikują mylą podały gazu z hamulcem, nogi im się trzęsą nie wiedzą co się dzieje puszczają kierownicę zasłaniając usta albo oczy, nie potrafią omijać przeszkody walą na czołówkę z pedałem hamulca do podłogi a gdy wpadną w poślizg zamiast manewrować trzymają kurczowo kierownicę i krzyczą. Najgorsze są kobiety pasażerowie w sytuacjach kryzysowych potrafią zablokować kierowcę łapiąc go za rękę albo kierownicę, panika podobna jak u topielca zaradczym środkiem jest szybki strzał z łokcia w nos to jedyna skuteczna metoda. Dochodzą do tego jeszcze pierdółki takie jak problemy z parkowanie nie wiem czemu ale nie potrafią one wyczuć auta jako bryły którą się poruszają temu ogromna większość kobiet kupuje małe auta.

______________

Ojtam ojtam
Zgłoś
Avatar
kyk 2014-09-05, 10:11 11
Gnojek na następny raz będzie wiedział że trzeba się rozglądać zanim na ulice się wejdzie.
Zgłoś
Avatar
arturo1988 2014-09-05, 10:17 22
up
Oby Twoj mały gnojek mi kiedyś nie wbiegł pod koła bo też hamować nie będę wiedząc że wyrośnie z niego taki imbecyl jak Ty. Kurwa wina dzieciaka w 100 % ale mogłoby to się skończyć co najwyżej kilkoma siniakami i opierdolem od rodziców dla małego gdyby babsko kurwa od razu wyhamowało jak usłyszała że w coś jebła a nie jedzie 15 metrów z dzieckiem pod kołami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów