18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
ibrahim 2024-06-23, 23:27
Klexxx napisał/a:

Skąd ktoś wiedział, żeby to nagrywać?



Jackowski dał cynk.
Zgłoś
Avatar
Muciak 2024-06-24, 10:35 1
mun66 napisał/a:

oni zawsze muszą być pierwsi. tym razem jets pierwszy na cmentarzu.
Każdy kto jedzie obok cieżarówki musi się spodziewać takiej sytuacji. to podstawy. masz pierwszeństwo? super. na cmentarzu.



Zawsze ten argument powoduje wzrost ciśnienia. Rozumiem, że na każdym skrzyżowaniu, nie ważne czy masz zielone czy pierwszeństwo to jadąc mniejszą osobówką każdy się zatrzymuje jak na znaku STOP i rozgląda, bo może jechać tir, który akurat czegoś nie widział. I gdy dochodzi do tego kto winy, to Ty pod postem piszesz "jechał Seicento to co z tego, że miał pierwszeństwo?"

Wyjeżdżając na drogę rowerem, autem czy motorem, ba nawet wychodząc na nią pieszo musisz w ogromnym stopniu ufać kierowcy z naprzeciwka, że nie zmieni pasu na czołówkę. Auto które zwalnia przed pasami nie przyspieszy jak na nie wejdzie itd. Po to są przepisy ruchu i jeśli wyjdziemy z założenia, winny jest rowerzysta, pieszy, mniejszy samochód etc. nawet jeśli miał pierwszeństwo to z automatu jesteśmy w 3 świecie i w ciemnej dupie jednocześnie.

Dlatego rozglądajcie się pieszo i na rowerach i nawet w aucie uważajcie, bo ludzie to debile albo zwyrole, jednak przestańcie argumentować to w ten sposób ;/
Zgłoś
Avatar
nupeks003 2024-06-24, 11:31
Klexxx napisał/a:

Skąd ktoś wiedział, żeby to nagrywać?



kurwa, ja pierdolę...
mam nadzieję, że to troll
Zgłoś