18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
xXx5226 2022-03-10, 13:57 19
A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.
Zgłoś
Avatar
ivinnie 2022-03-10, 14:11 12
@xXx5226 Nie pier***, tam każdy nie winny co nie wiedział, że na wojnę jedzie. Każdy jeden kacap do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-03-10, 15:08 30
ivinnie napisał/a:

@xXx5226 Nie pier***, tam każdy nie winny co nie wiedział, że na wojnę jedzie. Każdy jeden kacap do utylizacji.



To znaczy że jak w dojczlandii panuje stereotyp że Polacy to złodzieje.To ty też złodziej jesteś.
Jak w UK Polacy to bandyci i chlejusy.Ty też jesteś jebanym patolem.
Jak jesteś z polski,to jesteś kurwa katolikiem.A jak już jesteś katolikiem,to i księży pedofili bronisz.Czyli jesteś obrońcą pedofili. Ba. Ty kurwa na pewno jesteś pedofilem!

No kurwa ręce opadają. Jebnij się w łeb.
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-03-10, 15:53 7
Czy na pewno ruska morda rozjebana? Mi na czeczena wygląda
Zgłoś
Avatar
nerwusadas 2022-03-10, 16:13 5
rusek czy czeczen jeden chuj
Zgłoś
Avatar
kurwicycek 2022-03-10, 17:08 2
Jak dobrze, że ten na końcu miał maseczkę, bo mógłby kogoś zarazić i zrobić mu krzywdę.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2022-03-10, 20:26
Puszka CocaColi za wygraną walkę !
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-03-10, 20:37 1
xXx5226 napisał/a:

A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.



Jak potępi putlera i wojnę to ok, a jak będzie się rzucał jak część ruskich sportowców z wypranymi mózgami to murzyński chuj mu w dupę

Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-03-10, 21:23 1
To Owca WK walczy w Rosji?
Zgłoś
Avatar
maveric666 2022-03-10, 21:26
*, tam każdy nie winny co nie wiedział, że na wojnę jedzie. Każdy jeden kacap do utylizacji.


O zeszyt chuju
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2022-03-10, 21:42
Wyjebane czy to rusek. Na chuj ten sędzia skończył walkę? Wszystko było git.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2022-03-10, 23:07 5
xXx5226 napisał/a:

A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.



Przestań pieprzyć. Większość rusków to świnie i ścierwa. Nie dość, że wiedzą o zarzynaniu Ukraińców to jeszcze przyklaskują chujowi putinowi. Sportowcy to nie wyjątek. Gówna jeszcze nie rozumieją dlaczego są wykluczani z zawodów międzynarodowych.
Żadnej litości dla tych śmieci. Od wieków tylko podskakują bo myślą, że są lepsi od innych.
Cwela putina zarżnąłbym jak świnię. Hitler jebany.
Zgłoś
Avatar
picolo 2022-03-11, 0:11
Typowe ruskie ścierwo zbija pione lewą a prawa już leci na pysk.
Zgłoś
Avatar
Kowal. 2022-03-11, 1:43 2
luxpiotr napisał/a:

Przestań pieprzyć. Większość rusków to świnie i ścierwa. Nie dość, że wiedzą o zarzynaniu Ukraińców to jeszcze przyklaskują chujowi putinowi. Sportowcy to nie wyjątek. Gówna jeszcze nie rozumieją dlaczego są wykluczani z zawodów międzynarodowych.
Żadnej litości dla tych śmieci. Od wieków tylko podskakują bo myślą, że są lepsi od innych.
Cwela putina zarżnąłbym jak świnię. Hitler jebany.



ukraince takie same smiecie banderowcy jak i ruskie i chuj niech sie wybija nawzajem a Adiego to ty szanuj zydzie!
Zgłoś