18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
Barnellini 2020-05-03, 11:36 1
Być może karma mnie kiedyś za to dopadnie i sam zginę na przejeździe kolejowym ale nie wiem jakim kurwa trzeba być jełopem żeby wpaść pod pociąg lub mieć z nim kolizję. Kurwa przecież pociąg raczej jest widoczny z takiej odległości, żeby Cię nie zaskoczyć. Wystarczy spojrzeć w lewo i prawo. Jeśli to kogoś przerasta to ja już nie wiem jak można takiej osobie pomóc
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-03, 14:59
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Jakim cudem łódka na pedały z jeziora znalazła sie na przejeździe kolejowym- nie wiem...



Nie wiem skąd wziąłeś informację, że to jest łódka. Za chuj ta kratownicowa konstrukcja bez żadnych pływaków nie wygląda jak coś, co mogłoby się utrzymać na wodzie.
Zgłoś
Avatar
coincrush 2020-05-03, 16:32
TranzystorWyklęty napisał/a:

Za chuj ta kratownicowa konstrukcja bez żadnych pływaków nie wygląda jak coś, co mogłoby się utrzymać na wodzie.



Jak widać z poruszaniem się po przejeździe też miała problem
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-05-03, 18:25 1
Kretyni już zawsze będą kretynami aby dostarczać nam rozrywki w postaci tego typu nagrań. Doceńmy ich poświęcenie długim pierdnięciem.
Zgłoś
Avatar
konstantyn_pierdzipompka 2020-05-03, 19:56
Przecież na tym znaku napisane jest RUN to każdy zapierdala zamiast się zatrzymać i ocenić sytuację
Zgłoś
Avatar
coincrush 2020-05-03, 21:23
konstantyn_pierdzipompka napisał/a:

jest RUN



Jak byli czarni to brzmiałoby to Run Nigga?
Zgłoś