18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rozmowa
cinoslav • 2012-10-02, 0:09
Autentyczna rozmowa mojej mamy z jej facetem na temat jego ledwo nastoletniej córki.

-No, a co jeśli Kasia przyprowadzi do domu dziewczynę a nie chłopaka?
-A co to za różnica kogo będę napierdalał?

Zgłoś
Avatar
Stew 2012-10-02, 1:57 4
Chwalisz się czy żalisz?
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-10-02, 2:25 11
Po prostu patologia....
Zgłoś
Avatar
l_witek 2012-10-02, 6:03 110
Już wysłałem smsa o treści POMAGAM na Twój numer
Zgłoś
Avatar
karolcba 2012-10-02, 11:01 4
@up
@upup
@upupup
Lekcje chyba jeszcze się nie skończyły?
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2012-10-02, 13:01 2
@ Ten tekst smieszyl przez pierwsze kilkadziesiat razy, nieco oryginalnosci... czy to az takie trudne?

Poza tym wiekszosc napinaczy wyzywajacych od gimbazy sama ledwo osiagnela prog 15-16 lat.

Bitch, please...
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-10-02, 18:38
ujebutor napisał/a:

@ Ten tekst smieszyl przez pierwsze kilkadziesiat razy, nieco oryginalnosci... czy to az takie trudne?

Poza tym wiekszosc napinaczy wyzywajacych od gimbazy sama ledwo osiagnela prog 15-16 lat.

Bitch, please...



No właśnie typ nad Tobą zapytał mnie czy lekcje się nie skończyły...

Jakie lekcje debilu?
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-10-02, 18:49 1
@karolcba, jeśli bawi cię ten tekst to świadczy tylko tym jak bardzo jesteś denny, natomiast jeśli przypierdoliłeś tym tekstem o lekcjach (do 28 latka....) tylko tak, żeby się przyjebać to bardzo kurwa żałosne było....
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-10-02, 18:50 1
Na prawdę nie wyczuliście w tym ironii cepy?
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-10-04, 20:27
A mnie tam się podoba. Pierwszy raz spotykam się z rzekomym milionowym powtórzeniem tego tekstu.
Zgłoś
Avatar
mactob 2012-10-04, 20:27
brakuje mi tu guzika: podpierdol piwo
Zgłoś
Avatar
Takeya 2012-10-04, 20:30 1
Nie ogarniam tej fali hejtu widniejącej na sadisticu ostatnimi czasy. Nikt nie ogarnia, że istnieje coś takiego jak ironia czy sarkazm i każdy spina ostro poślady. Get a life.
Zgłoś
Avatar
Shane88 2012-10-04, 20:33
Rodzinkę masz wesołą ha ha gorzej jakby ten Twój chłopak lub dziewczyna, wjebała fagasowi Twojej mamy
Zgłoś
Avatar
daszbur 2012-10-04, 20:47 3
cinoslav napisał/a:

Na prawdę nie wyczuliście w tym ironii cepy?



Niestety na Sadistic'u jest coraz więcej "napinatorów" którzy tylko krzyczą, klną, wyzywają od gimbusów itp. samemu nie przekraczając umysłowo progu 10cio latka (bez obrazy dla 10cio latków!). Nie pojmują tego pięknego tworu którym jest Sadistic. Portal gdzie można się pośmiać, pobawić, czasami coś ciekawego poczytać, Tu się można zrelaksować! Nie oni muszą zrobi drugiego kwejka, czy jakiś inny dziecinny portal. Każdy taki cwaniak, bo wie, że w mordę nie dostanie, a przyszłoby co do czego, na dwór wychodzi i cisza jak makiem zasiał. Najlepiej obrazić autorów wszystkich postów, "na kwejka z tym", "było", "taki suchar, że aż..." to jest nudne. Sami nie potrafią nic zaprezentować. Ich egzystencja polega na sztucznym nieudolnym "Trolowaniu", krzyczeniu, jakby byli do czegoś potrzebni.

Panie, Panowie trochę kreatywności i szacunku dla innych i następnym razem jak zaczniecie kogoś mieszać z błotem, podejdźcie do lustra i popatrzcie sobie głęboko w oczy.
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-10-04, 20:48
mama pewnie jest z ciebie dumna!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie