18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rozmowa
BongMan • 2013-02-20, 0:38
Rozmawiają dwie koleżanki:
- Mój mąż to chyba na islam przeszedł.
- Jak to?
- Wracam wczoraj nad ranem do domu, a on do mnie: "Niewierna, niewierna."
Zgłoś
Avatar
Ratgoth 2013-02-20, 1:52 170
Mój Ś.P. znajomy przeczytał pięć "dowcipów" BongMana pod rząd. Jego ostatnie chwile.
Zgłoś
Avatar
Makku 2013-02-20, 1:58 6
Aż sprawdziłem nick wstawiającego czy to aby nie BongMan. Przeczucie nie myliło ;]
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-20, 10:38
JacekPepsi - przyganiał kocioł garnkowi
Zgłoś
Avatar
JackCola 2013-02-20, 11:20
Jezyk a bzykasz coś czy już nie? czy tylko na jeża???aby mnie obrazić musisz być trochę bardziej bystry
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-20, 11:37 1
Nie chciałem Cię obrażać chłopcze, ale skoro bardzo prosisz. Już nie bzykam odkąd urodziła kretyna (dobrze wiesz kogo) teraz już tylko bierze do dzioba bo jej na pepsi nie stac dla synka.
Od coli się pierdoli - pamiętaj bystrzaku.
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2013-02-20, 13:15
a wy ludzie co tak narzekacie na to, że w każdym dowcipie porusza się temat BongMana albo się po nim jeździ, to przeczytajcie jego dowcipy. Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-20, 13:19 3
Debil pisze posta, którym nic nie wnosi, tylko próbuje obrazić człowieka, bo ten wrzucił kawał. A potem odwraca kota ogonem. Klasyczny przykład bezmózgiego gimbusa. Szczam ci w obiad i do coli, neokidzie.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2013-02-21, 8:24
BongMan napisał/a:

Debil pisze posta, którym nic nie wnosi, tylko próbuje obrazić człowieka, bo ten wrzucił kawał. A potem odwraca kota ogonem. Klasyczny przykład bezmózgiego gimbusa. Szczam ci w obiad i do coli, neokidzie.



Masz problemy sam ze sobą a może jesteś księdzem !?

Jeżż napisał/a:

Nie chciałem Cię obrażać chłopcze, ale skoro bardzo prosisz. Już nie bzykam odkąd urodziła kretyna (dobrze wiesz kogo) teraz już tylko bierze do dzioba bo jej na pepsi nie stac dla synka.
Od coli się pierdoli - pamiętaj bystrzaku.



daj na luz, bo popadasz w śmieszność. Przy zmiennym, znam wszystkie twoje uczucia, głupi/a jesteś - skierować cię do miecza? i opierdol sobie lepiej lache trollu :/
Zgłoś
Avatar
Hanys91 2013-02-21, 9:48 1
Bongman widze w formie
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-21, 9:57
chujowe czy jestem ulomny i nie czaje?
Zgłoś
Avatar
karrbon 2013-02-21, 10:04 1
Jesteś ułomny.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-02-21, 11:06 1
bonkman lamusie wracaj do gimnazjum i masz nie wstawiac tego kału tu na głownom bo ci walne w pysk z kopa nobie jebany
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-02-21, 11:09
Kolega zabrał kiedyś autostopowiczkę (parę lat temu, niedługo po WTC). I coś tam zaczynają gadać. No i pyta się jej: Czy wie jaki jest szczyt przerażenia?
Ona - ???
- Zobaczyć jak współpasażer w samolocie czyta Koran. (Tak, suchar, ale sytuacyjnie śmieszny)
Ona - ??? - a po chwili - A co to jest Koran?

Jej też by kawał nie rozśmieszył, a nie miała Wikipedii, żeby sprawdzić znaczenie trudniejszych wyrazów.
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-02-21, 11:43
Zdecydowanie jesteś ułomny grzechu5444.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie