18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Rozmowa z ojcem
s................p • 2012-11-04, 12:07


"Check out new episodes weekly! Our first installment revisits that legendary, anti-pot public service ad where a dad berates his son for smoking pot."

Tak to właśnie powinno wyglądać!

PS. Dzwięk działa.
Zgłoś
Avatar
TymoOon 2012-11-04, 12:40
Dobry Ojciec
Zgłoś
Avatar
GuStaff22 2012-11-04, 15:06 11
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-04, 18:46 3
Smaku narobił tym afganem.
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-11-04, 18:52 1
Niedziela... Co tu robić... Namówiłeś mnie!
Zgłoś
Avatar
asdfghjkl; 2012-11-04, 20:06 12
A ja wam poradze żebyście nie kupowali zioła od nieznanych wam osob, tylko od kompli albo od kogos do kogo macie 100% zaufania. Ostrzegam was ponieważ w ten piątek spotkałem jakiegos typa co handlował (zaczepił mnie i sie pyta czy chce kupic połówke) była jakoś wtedy 18 godz ciemno jak w dupie i zywej duszy na ulicy nie było to dałem mu 15 bo sie bałem ze zara wpierdol zbiore, koleś dał mi chuj wie co zawinięte w kawałek gazetki z reala. Miałem tego nie palic, ale pomyslalem sobie ze szkoda tych 15 zł, kupiłem małą wode (0.5l) i zrobilem wodospad. Sciągnełem dymek, nic w gardło nie drapało i ogólnie nic nie czułem. Jakoś po 3 minutach tak zaczęło mi sie w głowie kręcic, ze nie mogłem dojśc na przystanek. Usiadłem pod garażem i czekałem aż przejdzie. Serce tak mi biło ze w uszach słyszałem przepływająca krew, myslalem ze mi pikawa wyskoczy. Bałem sie niesamowicie. Zaczęło mi się robic zimno, w głowie miałem tłok mysli- rożne , bez sensu chuje muje dzikie węże. Nogi i ręce zaczęły mi sie trząśc. Nastepnego dnia ok 9 godziny jakoś sie zebrałem i poszedłem do domu. Rodzicom wkręciłem ze spałem u kumpla. Głowa mnie boli do dzisiaj. Jak bym teraz spotkal tego chuja to uciekłbym nie kupując nic od niego bo przez ten syf co mi dal prawie się przekręciłem. Wam radze jak spotkacie jakiegos handlarza to omincie go szerokim łukiem bo nigdy nie wiadomo co sprzedaje.
Możecie mi nie wierzyc ale ja mam nauczkę i chciałem was ostrzec przed dopalaczami i rożnymi swiństwami.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-11-04, 20:20
Za długie, nie przeczytałem.
Zgłoś
Avatar
asdfghjkl; 2012-11-04, 20:21
Matuus napisał/a:

Za długie, nie przeczytałem.

Trudno nie musisz. Mam tylko nadzieje ze nie przytrafi sie tobie to samo co mnie.
Zgłoś
Avatar
Shaint 2012-11-04, 20:37
@UP
Całkiem możliwe że z metadonem/chemią. U mnie nigga tylko taką mają.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-11-04, 23:36
Hahaha! Końcowa scenka rozkurwia system. Za to właśnie browar
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-05, 11:17
asdfghjkl;, oświeciłeś mnie. Do tej pory myślałem, że rozmaici "eksperci" sami wymyślają te dziwne rzeczy, które rzekomo dzieją się z człowiekiem po jaraniu.
A po prostu kupowali chujowy towar
Zgłoś
Avatar
cezar43 2012-11-05, 13:10
^ asdfghjkl; Widzę że ktoś tu miał pierwszy raz bad tripa
Zgłoś
Avatar
WorekZJajami 2012-11-05, 15:06
na chuj kupować zielsko jak można samemu sadzić? albo chociaż poszukać kogoś kto sadzi albo ma dojście do naturala
Zgłoś
Avatar
eldog 2012-11-05, 15:38
asdfghjkl; napisał/a:

A ja wam poradze żebyście nie kupowali zioła od nieznanych wam osob, tylko od kompli albo od kogos do kogo macie 100% zaufania. Ostrzegam was ponieważ w ten piątek spotkałem jakiegos typa co handlował (zaczepił mnie i sie pyta czy chce kupic połówke) była jakoś wtedy 18 godz ciemno jak w dupie i zywej duszy na ulicy nie było to dałem mu 15 bo sie bałem ze zara wpierdol zbiore, koleś dał mi chuj wie co zawinięte w kawałek gazetki z reala. Miałem tego nie palic, ale pomyslalem sobie ze szkoda tych 15 zł, kupiłem małą wode (0.5l) i zrobilem wodospad. Sciągnełem dymek, nic w gardło nie drapało i ogólnie nic nie czułem. Jakoś po 3 minutach tak zaczęło mi sie w głowie kręcic, ze nie mogłem dojśc na przystanek. Usiadłem pod garażem i czekałem aż przejdzie. Serce tak mi biło ze w uszach słyszałem przepływająca krew, myslalem ze mi pikawa wyskoczy. Bałem sie niesamowicie. Zaczęło mi się robic zimno, w głowie miałem tłok mysli- rożne , bez sensu chuje muje dzikie węże. Nogi i ręce zaczęły mi sie trząśc. Nastepnego dnia ok 9 godziny jakoś sie zebrałem i poszedłem do domu. Rodzicom wkręciłem ze spałem u kumpla. Głowa mnie boli do dzisiaj. Jak bym teraz spotkal tego chuja to uciekłbym nie kupując nic od niego bo przez ten syf co mi dal prawie się przekręciłem. Wam radze jak spotkacie jakiegos handlarza to omincie go szerokim łukiem bo nigdy nie wiadomo co sprzedaje.
Możecie mi nie wierzyc ale ja mam nauczkę i chciałem was ostrzec przed dopalaczami i rożnymi swiństwami.



To się nazywa przepał )
Zgłoś
Avatar
longer1231 2012-11-05, 17:02
Zajebista gra aktorska. Więcej emocji niż w Trudnych Sprawach i Ukrytej prawdzie razem wziętych.
Zgłoś