18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
isotop 2012-02-26, 16:50
Całe życie tłumaczą, że bez wykształcenia nic się nie znaczy i niewiele można. Że bez wiedzy daleko się nie zajdzie. Że trzeba być zaradnym, kumatym, etc. Po ch_j? Wystarczy znać kogoś w rządzie i jesteśmy ustawieni, że hej! Nic nie musisz umieć, niczego nie musisz rozumieć, masz się tylko głupawo szczerzyć i paplać do kamery... a płacą taką kasę, że aż trudno pojąć. Pani rzecznik w d_pie ma problem refundowanych leków i nie dziwię się, że nic nie kuma i nie ogarnia tematu... trzepie takie pieniądze na swoim stanowisku, że finansowe problemu plebsu jej nie dotyczą.

Nie wiesz co zrobić ze swoim życiem? Nie masz sumienia? Nie posiadasz kręgosłupa moralnego? Gardzisz plebsem? Lubisz łatwy pieniądz? Nie martwisz się, że się ośmieszysz? Zostań politykiem! Interes życia.
Zgłoś
Avatar
demondemon 2012-02-26, 16:52
Cały czas do przodu!
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-02-26, 17:11 1
Wlasnie dlatego nie place podatkow...
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-02-26, 17:24
Fakt, jest pusta, ale to jest bardziej kwestia tego, ze ta ustawa jest taka pojebana, nie ma odpowiedzi na te pytania. Koles po prostu zadaje pytania retoryczne. "Co jak nie producenci nie zejda z cen" jedyna odpowiedzia jest, to ze przez panstwo i ta ustawe ludzie beda umierac.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-26, 17:47 6
dirty_pig napisał/a:

wystarczyło by zlikwidować leki refundowane i było by po problemie. I nie było by takiej idiotki bo i po co i nie było by korupcji firm farmaceutycznych by "ich leki kupować" wolny rynek by wszystko rozwiązał. Tylko ja mogę mówić a i tak miliony idiotów socjalistów nie wie o co chodzi.



Szczekasz bo jesteś młody i głupi. Myślisz, że wszystkie choroby na które zachorujesz da się wyleczyć gripexem, który produkuje się w takich ilościach jak chipsy. Niestety i na szczęście nie wszystkie choroby są tak powszechne jak katar i dlatego leki na nie produkuje się w małych ilościach nieopłacalnych i gdyby nie państwo to ludzie płaciliby horrendalne sumy za swoje leczenie, a najczęściej umieraliby bo np. nie mieliby 100 tysięcy żeby zapłacić za chemioterapię. Ale ty jako kapitalista zakładasz, że dożyjesz 100 lat w świetnej formie chorując raz na rok na grypę, po czym przekręcisz się niespodziewanie we śnie. Good luck
Zgłoś
Avatar
TowerOfRome 2012-02-26, 17:48
Za portalem PRoto.pl: "Jej życiowe credo to słowa Winstona Churchilla >>Pesymista widzi trudności w każdej szansie, optymista widzi szansę w każdej trudności<<”.

I wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-02-26, 17:53
Jeszcze trochę to komentarze na sadolu będą przypominać komenty na wp.pl. Nie wiem skąd się ci ludzie biorą ale ich wypowiedzi są jak suchary BongMan'a. I teraz apelek:
jeżeli obrażasz ludzi którzy głosowali na PO, jedziesz po obecnym rządzie, życzysz szubienicy tuskowi itd a jesteś zapalonym PISowcem- nie odzywaj się i nie dotykaj klawiatury. Nie ma nic gorszego niż pokłócenie się teamu w trudnej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Motherfucker Jones 2012-02-26, 17:54
"Poza tym mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka iiiiiiiidzie do przodu, a ludziom - żyje się coraz lepiej."
Zgłoś
Avatar
303 2012-02-26, 18:07
Niech zmieni nazwisko na Głąbek
Zgłoś
Avatar
Powstań! 2012-02-26, 18:33 1
Co on od niech chciał? Przecież pewnie miała wizytę u kosmetyczki na 14-tą, a wieczorem małe party z Bartkiem i resztą ludzi z resortu, na którym to w dobrym tonie jest pożartować z chorych, których nie stać na leczenie.
P.S.- Ale ładna jest, trzeba będzie na PO zagłosować, bo ja mam się dobrze - rodzice dawno się ustawili na przekrętach i mają znajomości, a mi też dobrą posadę załatwili no i kupują wszystko co zechcę. Fajne się żyje, a inni niech zdychają z głodu - co mnie to? Dobra muszę kończyć, bo jest jeszcze tyle filmików do obejrzenia, w których można wyśmiać biednych, chorych i ogólnie gorszych.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-26, 18:52 3
cossac napisał/a:

Jeszcze trochę to komentarze na sadolu będą przypominać komenty na wp.pl. Nie wiem skąd się ci ludzie biorą ale ich wypowiedzi są jak suchary BongMan'a. I teraz apelek:
jeżeli obrażasz ludzi którzy głosowali na PO, jedziesz po obecnym rządzie, życzysz szubienicy tuskowi itd a jesteś zapalonym PISowcem- nie odzywaj się i nie dotykaj klawiatury. Nie ma nic gorszego niż pokłócenie się teamu w trudnej sytuacji.



Tak jest, teraz stado lemingów odbije kraj od Donalda, którego sami wybrali A teraz apel: jeżeli głosowałeś na PO, a teraz pokrzykujesz, że trzeba obalić rząd to zamknij się i słuchaj się tych którzy od 2005 wiedzieli, że kaszub może nas tylko wyruchać
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-02-26, 18:58 2
BMWswap napisał/a:

fajnych mamy ministrów ostatnimi czasy. gdyby ktoś w taki sposób uświadomił mnie co do moich niekompetencji, ze wstydu rzuciłbym ta pracę żeby nigdy więcej nie było tak żenującej sytuacji. za co te chuje biorą pieniądze. gdyby ludzie z ich wiedzą i pojęciem na dany temat zaczęli np. budować mosty, to kurwa nikt nigdy by po nich nie przejechał, więc jak tu ma być dobrze?


tak jak już parę razy ktoś zadał pytanie pod filmikami ukazującymi niekompetencję ludzi na wysokich państwowych stanowiskach w Rzeczypospolitej: ZA CO TE KURWY BIORĄ MOJE PIENIĄDZE??
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-26, 19:00
o, znowu kątrol ce, kątrol fał
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-26, 19:10 3
Pener666, znowu nie na temat, wstaw sobie w końcu warna, albo poproś angela, on wystawia nader chętnie
Zgłoś
Avatar
owek 2012-02-26, 19:15
Pener666 napisał/a:

o, znowu kątrol ce, kątrol fał


Na tyle dobra ta nazwa że nie było po co zmieniać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie