18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
euro-tel 2015-01-04, 14:34 1
Już widze dobry materiał na Harda jak go dopadnie seryjny samobójca.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2015-01-04, 15:27 1
Sam wspomniał o tym seryjnym samobójcy. To jest w sumie śmieszne, bo żyjemy w hardcorowej, totalitarnej komunie, a wszyscy na świecie i my sami Polacy udajemy że wszystko jest ok i nie ma się czym przejmować. W sumie w Polsce na dziś dzień któryś z najwyższych urzędników państwowych mógłby wyjść na środek sejmu i przed kamerą powiedzieć, kradnę, wszyscy tutaj kradniemy w wy i tak nam gówno zrobicie. Nic by się nie zmieniło.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-01-04, 16:36
@up

przecież Tusk tak zrobił, Kopacz tak robi prawie za każdym razem jak pokaże się przed kamerą. Każdy o tym wie.

...więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
nickname010 2015-01-04, 18:00 1
Dwa tematy niżej (Czy polskie elity wyginęły?) jest odpowiedź, a właściwie przyczyna tego o czym jest dyskusja. Nic nie trwa wiecznie, jeszcze będzie normalnie.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2015-01-04, 18:40 1
@up
Zależy komu tam zabór rosyjski odpowiada...
@Rockwood
Nie do końca. Nikt wprost o tym nie mówi. Przez jakieś ogródki zawsze.
Problem we wszystkich śpiących Polakach
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2015-01-04, 20:39 1
Ja nie mogę, skąd się bierzecie ludzie ? Każdy kuźwa wielki prawacki patriota i do tego walczy z wszechobecną komuną, no proszę was... Wymrzyjcie polaczki !
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-05, 10:11 2
meriadoc napisał/a:

Ja nie mogę, skąd się bierzecie ludzie ? Każdy kuźwa wielki prawacki patriota i do tego walczy z wszechobecną komuną, no proszę was... Wymrzyjcie polaczki !


Wybaczam Ci głupotę. Znak krzyża. Idź i nie czyń zła dalej.
Zgłoś
Avatar
osa79 2015-01-09, 23:07
Solidarny ^^ z tym idiotą co zabił siebie i 95 innych osób ?
Zgłoś