18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Magnic 2013-02-19, 23:12 1
rusofil napisał/a:



Ty nawet po polsku nie umiesz się poprawnie wysłowić, więc wymaganie od ciebie znajomości podstaw języka obcego byłoby absurdalne. Każdy kto ma odrobinę mózgu, nauczy się w szkole angielskiego na tyle, by zrozumieć prosty tekst. A jak ktoś jest idiotą to już jego problem. Idioty nie nauczy się niczego.

Napisz prawdę, a dostaniesz ostrzeżenie. Jakie to żałosne. Widać, kto tak naprawdę rządzi Sadolem. Gimbaza, moi drodzy, gimbaza.

Dlaczego wszyscy, którzy jadą po idiocie, dostają takie śliczne, żółte paseczki z napisem?



Witaj w Polsce. W kraju w którym nawet internet nie jest wolny od absurdu i idiotyzmu.
Czasami wstyd mi się przyznać do tego, że jestem polakiem. Trzyma mnie tutaj jedynie wiara, że kiedyś na powrót będziemy mieli być z czego dumni i cały świat będzie nam zazdrościł jak to było w okresie średniowiecza i renesansu. Widać wpływ króla Sasa na polskiego popuszczaj-pasa. (Ha! Poeta się za mnie zrobił)
Zgłoś
Avatar
Satos 2013-02-19, 23:23
Maturę z angola zdałem wzorowo, a dalej tego gościa nie potrafię zrozumieć, więc wg. autora jestem poniżej poziomu gimbazy. Gdzie tu logika ? Co jak co, ale przy tak długim bądź skomplikowanym angielskim napisy być powinny. Nie dla tego, żeby poprzestać nauki tego języka, a dlatego by pomóc nam wychwytywać więcej treści. Zresztą napisy po angielsku też byłyby pomocne.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-19, 23:26
Satos napisał/a:

Maturę z angola zdałem wzorowo, a dalej tego gościa nie potrafię zrozumieć, więc wg. autora jestem poniżej poziomu gimbazy. Gdzie tu logika ? Co jak co, ale przy tak długim bądź skomplikowanym angielskim napisy być powinny. Nie dla tego, żeby poprzestać nauki tego języka, a dlatego by pomóc nam wychwytywać więcej treści. Zresztą napisy po angielsku też byłyby pomocne.



Matura ma się do umiejętności jak piernik do wiatraka.
Zgłoś
Avatar
Satos 2013-02-19, 23:33
Tym bardziej komentarz autora jest nie na miejscu..
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-02-20, 0:21
Plecionkarz napisał/a:


Widzę, że nawiązujesz znajomości na chatroulette z koniotrzepcami z całego świata.

Nie wiem jak ty zwiedzasz świat, ale ja po nim po prostu jeżdżę. Zaciekawi mnie jakiś kraj to szukam tam pracy, załatwiam sobie wizę jeśli trzeba i jazda, a że zawód mam taki jaki mam to i robota się znajdzie po całym świecie. Jak twój świat się kończy na monitorze, a jedyną zagranicę jaką widziałeś to ściany za plecami jakichś koniotrzepców z całego świata to mogę ci jedynie współczuć. Wiem, że jako typowy polaczek (nie mylić z Polakami) masz gówniane, życie i potrzebę sprowadzenia absolutnie wszystkich na swój poziom, ale ludzie potrafią żyć inaczej...

Satos napisał/a:

Maturę z angola zdałem wzorowo, a dalej tego gościa nie potrafię zrozumieć, więc wg. autora jestem poniżej poziomu gimbazy. Gdzie tu logika ? Co jak co, ale przy tak długim bądź skomplikowanym angielskim napisy być powinny. Nie dla tego, żeby poprzestać nauki tego języka, a dlatego by pomóc nam wychwytywać więcej treści. Zresztą napisy po angielsku też byłyby pomocne.

Nie odbierz tego jako wjazd na ego, ale to tylko świadczy o poziomie matury w naszym kraju. A do ciebie nic nie mam - po prostu miałes pecha się urodzić w jednym z roczników wyruchanych przez lewackich ministrów edukacji. Przykro mi.

PS. A jeśli faktycznie wzorcowo zdałeś to pojedź gdzieś za granicę na rok albo dwa. Jak masz solidne podstawy gramatyczne, to bez problemu zaczniesz nie tylko rozumieć, ale i rozróżniać różne akcenty.
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-20, 20:16
Szmigol napisał/a:

jesteś na Polskim portalu. Cwelu.


Kwintesencja polskości!
Zgłoś
Avatar
gklkdp 2013-02-20, 23:13
Aż się zalogowałem dać piwa wszystkim którzy hejtują matoła, nie rozumiesz, przewiń dalej.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-02-22, 13:55
@Szmigol,te cwelu na końcu rozpierdala system,a reszta komentarzy,to zwykłe cioty które chciały by być wyruchane przez czarnego kutasa,więc je olej.
Zgłoś