18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
ja.nie.kradne 2013-02-18, 11:08 3
toż to jeden chuj...
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-02-18, 11:43
Jak go nygusy beda obijac, to zaden z jego ''prawdziwych czarnych ludzi'' mu nie pomoze
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-18, 12:38 3
Na poziomie gimbazy to nie zrozumieją przecież.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-18, 14:34 387
Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.
Zgłoś
Avatar
G................a 2013-02-18, 14:53 37
@up Po pierwsze: Mówisz, że Ja oraz mnie podobni mają IQ krewetki, po czym przyznajesz się, że sam jesteś debilem, bo nawet języka na poziomie średniozaawansowanego gimbazjum czy liceum (mimo 20 lat) nie znasz. Nie trzeba być native speakerem, aby zrozumieć 98% kontekstu z tej wrzuty, wystarczy umieć cokolwiek.
Po drugie: Spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
dhex 2013-02-18, 15:22 17
@up & 2up
jak to jest ze jeden i drugi wypowiadaja sobie dzihad a tylko jeden dostaje po ryju? e?
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-18, 17:02 66
@up
Może dlatego że napisałem prawdę?

Do autora:

Nie wiem gdzie wyczytałeś że nie rozumiem , napisałem tylko o realiach jakie panują i że nie każdy musi płynnie mówić po angielsku (; Nawet nie chodzi o sam materiał ale durne podpisy typu - "Ci co nie rozumieją mają problem , angielski wymagany." Jestem na Polskim portalu i chce oglądać materiały po Polsku , jakbym chcial czytać po chińsku , angielsku , hebrajsku czy esperanto najzwyczajniej założył bym konto na jakimś portalu innojęzycznym.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-02-18, 17:04 5
Moze i angielski na poziomie gimbazy potrzebny, ale nie przestrzegasz ludzi, że wymagany jest język z dorzecza Konga... Gdyby nie to coroczne safari sam nie wiedzialbym co on do mnie gada
Zgłoś
Avatar
mrwieszkto 2013-02-19, 9:28 2
@dhex, bo tylko jeden ma rację. Jak zawsze.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-19, 9:29 25
Gouranga napisał/a:

Kurwa mać nauczcie się.
Wymagany angielski na poziomie gimbazy.


Nie szpanuj tak. To, że rozumiesz mowę murzynów nie czyni z ciebie geniusza. Pewnie jesteś jednym z tych którzy dają wrzuty na fejsika typu: matematyka - a po chuj to komu.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-02-19, 10:02 2
Dla tych, którzy nie rozumieją:
Czarni to ci wykształceni i podobni do białych w zachowaniu.
Czarnuchy to ci głupi, którzy kradną, gwałcą i latają po drzewach. Czyli zachowują się jak małpy.

Ktoś potrzebuje kompletnego tłumaczenia czy wystarczy?
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2013-02-19, 10:37 6
KAŻDY ale to KAŻDY musi znać język obcy a angielski to podstawa,reszta w zależności do jakiego kraju się wybieracie wy debile jebane (no chyba że chcecie tu gnić i narzekać na życie i dawać się pierdolić w dupsko cały czas).
Także nie rozumiem spin do użytkownika Gouranga,a jak chcecie samych polskich materiałów("bo nauczyciele chuje nie umiom mnie uczydź ;_;")to po prostu ten omińcie.
Zgłoś
Avatar
Shaggy0 2013-02-19, 10:39 2
Chcial bym zobaczyc czy rowniez by klaskali gdyby ten "pan" byl innej karnacji...
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2013-02-19, 10:42 1
dhex napisał/a:

@up & 2up
jak to jest ze jeden i drugi wypowiadaja sobie dzihad a tylko jeden dostaje po ryju? e?



Po prostu, są równi i równiejsi, czarni i jaśniejsi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie