18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
H88tman 2013-02-19, 10:52 1
Dla mnie nie ma żadnej różnicy
Zgłoś
Avatar
SSMAN_MEGADETH 2013-02-19, 10:54 1
a ja się uczyłem niemieckiego od podstawówki w szkole i nie żałuję.
Zgłoś
Avatar
electric_wizard 2013-02-19, 10:58 23
Niezła parodia. Obrońca głąbów i nieuków dostaje ponad 40 piw, a autor tematu ostrzeżenie... Mod chyba też miał nie po drodze na lekcje angielskiego i jego też dupa zapiekła myślałem, że ten portal jest dla szyderców i osób z trochę odbiegającym od normy poczuciem humoru. Nie można być szydercą i ćwierćinteligentem, bo ktoś taki to zwyczajny idiota. To jakaś nowa moda, żeby równać w dół? Albo przyznawać się do swojej głupoty i jeszcze czuć się z tego powodu dumnym?

Nie słuchajcie Szmigola i nie spierdalajcie z lekcji angielskiego, żeby pośmieszkować z kolegami z klasy gdzieś na ławce za szkołą Później będziecie żałować, tak jak Szmigol już żałuje, że się nie uczył i nie jest w stanie zrozumieć filmiku.
Zgłoś
Avatar
psikuta55 2013-02-19, 11:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
p................s 2013-02-19, 11:03 3
@Szmigol, gardę tobą nieuku
Zgłoś
Avatar
albert124 2013-02-19, 11:10 1
@Szmigol nie uwazam sie za poliglote ani super bieglego w angielskim ale jakos nie mialem problemu ze zrozumieniem co mowi murzynek w filmiu. Nie wiem o co taki hejt.
Zgłoś
Avatar
jarcruci 2013-02-19, 11:12 5
"to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów"

Tłumacząc to na polski: "Nie chce mi się uczyć".

Wszyscy nauczyciele, których miałem znali angielski praktycznie. Nie ma podwójnych znaczeń czy przysłów? Spałeś na lekcji i udajesz pokrzywdzonego. Nie rozumiesz, nie oglądaj. Ci co rozumieją chętnie zobaczą. A propos, polski też Ci słabo wychodzi.
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-02-19, 11:12 11
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



Ja tam kurwa zrozumiałem, może jesteś po prostu tukiem ? Cwelu.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-02-19, 11:12 6
Niezły wysyp prostaków, aż chciałoby się być moderatorem... warnowałbym
Zgłoś
Avatar
psikuta55 2013-02-19, 11:16
kkswolf napisał/a:

Niezły wysyp prostaków, aż chciałoby się być moderatorem... warnowałbym


podnieca cię władza w internecie?
Zgłoś
Avatar
kaspiq 2013-02-19, 11:20 1
Generalne tłumaczenie: Kocham Polaków, ale nienawidzę Polaczków.

Mniej więcej o to samo kolesiowi chodzi tylko, że odnośnie murzynów.
Zgłoś
Avatar
mateusz1310 2013-02-19, 11:22 1
Ja też na początku nie zauważyłem kropki i zrozumiałem, że autor rozkazuje mi się nauczyć i mimo tego, ze wszystko zrozumialem to tym mnie wkurwil. Zwracam honor
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-02-19, 11:23 5
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



zalogowałem się tylko po to żeby dać Ci piwo! Normalnie mój tok myślenia
Zgłoś
Avatar
electric_wizard 2013-02-19, 11:27 1
Mogłeś się nie przyznawać.
Zgłoś
Avatar
zip0 2013-02-19, 11:35 4
Ten zjeb zrównuje sadoli z prostakami co nie potrafią lub nie chce im się nauczyć języka, którego nawet murzyni potrafią się nauczyć jako tako.

Ci co nie potrafią angielskiego mają problem i kropka. Było uważać w szkole a nie się opierdalać. Ew. wykazać się zaparciem i samemu się nauczyć (ok ok przesadzam)

Innymi słowy jebać polaczków co nie umio angielskyego. Polacy nie gęsi, ale i też nie tumany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie