18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
maciak 2013-02-19, 11:42 3
A pierdolicie o tym angielskim. Ja na drugim stopniu wtajemniczenia nie mam problemu ze zrozumieniem tego typu filmów, a jakiekolwiek programy z typowo amerykańskim angielskim są znacznie prostsze do zrozumienia. Już przyjmowałem u siebie w domu 2 razy ludzi z wymian, raz z Holandii, raz z Szkocji. I ja, gimbus, nie miałem problemy z rozmawianiem, żartowaniem w tym strasznym języku.

Nie psioczcie już więcej, a oglądanie filmów to jeden z lepszych sposobów na naukę i osłuchanie.
Zgłoś
Avatar
Kivas 2013-02-19, 12:01
@kaspiq

Dokładnie, a do tego robi to w zajebisty sposób.
Zgłoś
Avatar
jarzem 2013-02-19, 12:02 4
No trochę rzeczywiście pie***licie. Gdyby na sadolu miały być tylko polskie filmy to raczej niewiele bysmy obejrzeli a ruskich już mam dość. Oglądanie z polskimi napisami na dłuższą metę jest do bani, bo niczego się nie nauczysz (nie mówiąc juz o debilnej instytucji lektora..). Zassać sobie kilka seriali albo filmów, pościągać angielskie napisy i sie uczyć. Nic to nie kosztuje skoro już internet masz a przynejmniej sie pośmiejesz z takich filmów i jeszcze przy okazji na ludzi wyjdziesz.
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-02-19, 12:09 1
też mnie już wkurwiają te "angielskie na poziomie gimbazy". W podstawówce praktycznie co roku uczysz się tego samego, a w gimnazjach są zazwyczaj dwie grupy(przynajmniej w moim tak było) zaawansowana i podstawowa w zaawansowanej może się trochę czegoś nauczysz, ale na pewno nie angielskiego(czy amerykańskiego) slangu czy też gry słów, natomiast w podstawowej jedziesz od początku to co było np w 6 klasie podstawówki. Teraz jestem w technikum i znowu jade to samo co miałem w gimnazjum z tym, że wolniej bo kilka osób w klasie nie miało w gimnazjum angielskiego. Już nie mówię o moich rodzicach czy dziadkach, którzy uczyli się rosyjskiego. Tak więc nie zesraj już się z tym twoim angielskim bo to zależy do jakiej szkoły(lub bardziej na jaki profil) trafisz lub ewentualnie czy rodzice zapłacą ci za dodatkowy angielski
Zgłoś
Avatar
Herbatoholik 2013-02-19, 12:13 2
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



PS. "Ty chamie nieskrobany".
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-02-19, 12:28 7
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



Niedość kurwa, że nieuk i idiota to jeszcze jakie grono zwolenników zgromadził. Jebani panicze ze zmywaka...
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2013-02-19, 12:32
Kierwa no, jakbyś troche poszperał to jest wersja z napisami dupnymi mi się nie chce szukac
Zgłoś
Avatar
jezus_jakub 2013-02-19, 12:45 2
@Misotto "oglądnąć"? przeciez Ty kurwa nawet polskiego nie znasz!
Zgłoś
Avatar
marekjot 2013-02-19, 12:47
Ja tam w szkole uczyłem się rosyjskiego, z angielskim u mnie słabo i nie zrozumiałem ale nie płacze z tego powodu. Ludzie wyluzujcie troszkę .
!
Zgłoś
Avatar
Bartors 2013-02-19, 13:05 2
Mnie tylko wkurwia to "poziom gimbazy", nie lepiej napisać "anglik wygamany", bez przyrównywania bo gimbaza gimbazie nie równa, a do tego nawet kurwa nie precyzujesz czy chodzi o polską gimbazę, rosyjską, norweską czy angielską. Nie można podać informacji treściwie i konkretnie? "Angielski wymagany" i chuj, kropka.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-02-19, 13:26 4
@Szmigol

życzę powodzenia w życiu, serio, tobie i 144 podobnym jak ty, bo po tym co napisałeś, to nie widzę dla ciebie żadnej szansy w życiu na wbicie się na poziom szeregowego obywatela i zawsze już będziesz stanowić margines społeczny...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-02-19, 13:47
ech bez zbednego zaniżania i tak zaniżonego już poziomu w tym temacie, jak wam coś nie pasuje to nie toczyć wojenek o to że nie po Polsku tylko moi drodzy większość myszek ma coś takiego jak scroll i kręcić sobie panowie i panie w dół aż do znalezienia satysfakcjonującego tematu.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-19, 13:58 3
Cytat:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz? Blaaablaaablaaablaaablaaablaaablaaablaaablaaa



Strasznie dlugi wywód jak na przyznanie sie, że jesteś skończonym matolem. Jak czegos nie rozumiesz (gry słow itp.) to zapytaj, a nuż dowiesz sie czegos nowego.

Ale ogólnie to jesteś debilem oderwanym od rzeczywistosci.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-19, 14:14
Rocznik 92 jaki aktywny Dyskusję o byciu matołem bądź nie proponuje zacząć od tego kto spina dupę w necie przez to, że koleś napisał co o tym myśli ? Jedyny rozsądny koment tu napisał @kokroucz (bo jakimś cudem ludzie urodzeni przed 1990 rokiem są normalni )
Zgłoś
Avatar
szarri 2013-02-19, 14:14
Przede wszystkim - nawet głupie osłuchanie się z nieznajomym sobie językiem, jego brzmieniem - w jakiś sposób nas rozwija. Chociażby odróżnianie jednego języka od drugiego na słuch. Przy nauce języka to jest ważne - z angielskim to akurat większość była osłuchana od dziecka, ale przyznajcie, że w językach powiedzmy "egzotycznych" macie nawet problemy z oddzieleniem od siebie poszczególnych słów (tzn. kiedy się kończy i zaczyna słowo). Jakieś elementarne podstawy angielskiego ma jednak KAŻDY, a to już wystarczy do złapania kontekstu i prób zrozumienia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie