18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
alterego 2013-02-19, 14:19
Każdy wybiera swoją szkołę średnią, do huja wafla...

Pokolenie humanistów i ekonomistów, na geografii, historii, polskim i obcych to sobie kurwa w karty grają, kółka, kreski również kreślą albo śpią takie niedojeby....

Szmigol weź sobie wygoogluj słowo korepetycje i jeszcze takie inne magiczne samozaparcie....

Wybrałem świadomie naukę i zarabiam tam gdzie chcę... Europa mnie wita w wielu językach...
hehehehehehe
Zgłoś
Avatar
grappas 2013-02-19, 14:26
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.[\quote]

Uwierz, że żeby skumać tegoż czarnego jegomościa naprawdę wystarczy mieć IQ krewetki. Jeżeli Ci go nie wystarczyło, to wylewaj żale na swoich rodziców/nauczycieli/etc., bo jak wcześniej wspomniałeś, to jest sadol - tutaj z reguły ludzie są przyzwyczajeni do tekstów, jakie przedstawił autor i szczerze ich to pierdoli, że gość jedzie po gimbusach.

Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-19, 14:46 1
Czy na tym zjebanym forum obrazkowym admini i moderatorzy to 14 letnie gimbusy które potrafią warnować tylko tych których zdanie im sie nie podoba?
Zgłoś
Avatar
Shimmer76 2013-02-19, 15:11 1
Normalnie az sam sie sobie dziwie ze musialem konto zalozyc bo widze ze 90% piszacych komentarze to ludzie ktorzy nie wiedza nawet ze kiedys nie istnialo gimnazjum jak i to ze w szkole uczono jezyka rosyjskiego i niemieckieko ale kur*wa nie angielskiego bo ten jako jezyk zgnilego kapitalizmu byl be i fuj w Polskiej szkole . Czy wam sie nie wydaje drodzy " inteligenci " wypowiadajacy sie w tym temacie ze jesli ktos ma lat 30,40,50 itd to juz sadistica nie przeglada ? Moze jakis uklon w ich strone by i oni mogli w spokoju nacieszyc sie filmami ktore sa na tym portalu zamieszczane . No chyba ze zaraz dowiem sie ze ludzie w wyzej podanym wieku ( czyli rodzice dzieci tu piszacych ) to chamy , prostaki wiesniaki i nieuki
Koncze tym pozytywnym akcentem
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-02-19, 15:26
aaale się pięknie żrecie.

do szkoły uczyć się języków, te wasze politologie, socjologie i inne chuje muje możecie sobie wsadzić w dupę, jedyna rzecz, która wam się przyda w życiu to języki obce, a angielski to dziś konieczność czy to wam się podoba czy nie.
Zgłoś
Avatar
Uncle 2013-02-19, 15:33
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



Żeby komuś jechać po ambicji, należy chociaż mieć te IQ na poziomie krewetki, czego ty chyba nie posiadasz, bo czytać z zrozumieniem nawet nie potrafisz, to "Kurwa mać nauczcie się" nie tyczyło się języka, a różnic między czarnym a czarnuchem, japierdole, przejdź na Islam, tam z chęcią przyjmą idiotę który dobrze rozsiewa bzdury.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-02-19, 16:11 3
Ludzie jadący na Szmigola chyba nawet nie przeczytali jego wypowiedzi. Poza tym, drodzy poligloci z angielskim na poziomie pracy na zmywaku w UK, idiotą nazwiecie też kogoś kto mówi niemieckim, hiszpańskim, esperanto, niemieckim, mandaryńskim, japońskim, polskim i kurwa klingońskim, bo jebanego angielskiego nie umie? Jebnijcie się proszę w te puste sagany.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-02-19, 16:50 3
psikuta55, kto powiedział, że angielski to jezyk światowy? Jakoś nigdzie kurwa nie widziałem zapisu " angielski kurwa !!! Uczta się, bo to jezyk całego świata!!1!1!1!1!!!!!" Więc zamknij twarz gimbusie i do odrabiania lekcji wypierdalaj.

Poza tym do wszystkich pseudo inteligentów:

Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-19, 17:52
Ci poligloci niby tacy mądrzy a prostej rzeczy nie mogą pojąć. Jak ktoś uważa, że nie każdy musi znać angielski to nie ma żadnego związku z tym, że sam go nie zna. Wasz światopogląd i ocenianie otoczenia jest bardzo płytkie. Ogranicza się do wyszukania u siebie cech które podłechtają wasze ego i szukania kogoś kto nie umie tego co wy. Możecie się wtedy mądrzyć co to nie wy i czego to nie potraficie. Z drugiej strony jak ktoś jest w czymś lepszy od was to trzeba powiedzieć, że ma chujowe nieprzydatne i niefajne umiejętności których nie chcielibyście nawet mieć. Bambaryły.
Zgłoś
Avatar
momkai 2013-02-19, 18:22
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
KANIBAL22 2013-02-19, 18:25
Sam angielskiego perfekcyjnie nie znam i mam czasami spore problemy ze zrozumieniem tego co słyszę, dlatego dla mnie dobra alternatywą są napisy po angielsku, one mi wystarczą w zupełności.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-02-19, 18:31 2
Jak pojedziesz za granicę to też będziesz się domagać napisów? Angielski nie jest językiem ogólnoświatowym? Dziwna sprawa, bo tylko w tym języku dogadasz się w absolutnie każdym kraju (może nie z każdym, ale zawsze znajdziesz jednego gościa co może tłumaczyć na lokalny). Próbowałem już od Wschodniej Azji, przez Afrykę, aż do obu Ameryk (o Europie przez litość nie wspominam). Zawsze znalazł się przynajmniej jeden typek mówiący po angielsku. Ale chuj z tym, bo nie o tym chciałem pisać.

Dobrze murzyn gada. Różni nas tylko to, że ja nie lubię zarówno czarnuchów jak i murzynów.

A i słówko do moderatora jawnie wspierającego jedną ze stron konfliktu:
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



http://www.sadistic.pl/zaostrzenie-kar-za-obrazanie-uzytkownikow-vt76102.htm#650111 . Podkreśliłem cobyś się nie zgubił(a)...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-19, 20:06
Cyrk napisał/a:

Jak pojedziesz za granicę to też będziesz się domagać napisów? Angielski nie jest językiem ogólnoświatowym? Dziwna sprawa, bo tylko w tym języku dogadasz się w absolutnie każdym kraju (może nie z każdym, ale zawsze znajdziesz jednego gościa co może tłumaczyć na lokalny). Próbowałem już od Wschodniej Azji, przez Afrykę, aż do obu Ameryk (o Europie przez litość nie wspominam). Zawsze znalazł się przynajmniej jeden typek mówiący po angielsku. Ale chuj z tym, bo nie o tym chciałem pisać.


Widzę, że nawiązujesz znajomości na chatroulette z koniotrzepcami z całego świata.
Zgłoś
Avatar
I2ufu5 2013-02-19, 21:55
łoj wy się spieracie jak jakieś gimbusy a ja się śmieje z dobrego standup-u
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-19, 23:03 2
Szmigol napisał/a:

Do autora tematu i jego podobnym jegomościom.
Zakalcu z IQ krewetki , jesteśmy na portalu sadistic.pl , rozumiesz?
sadistic.PL , spróbuj ruszyć swoim małym móżdżkiem i pomyśl przez chwilę.
Co jeżeli ktoś uczył się w szkole Niemieckiego , Włoskiego , Rosyjskiego , czy jakiegokolwiek innego języka , niech oni zaczną wrzucać materiały w wyżej wymienionych językach i podpisują pod filmem "Nauczcie się kurwa Włoskiego!".
Większość szkół oferuje Angielski , ale to nie zmienia faktu że po iluś tam latach nauki języka z nauczycielem który tak na serio potrafi język tylko teoretycznie. Nie znamy akcentów , gry słów , podwójnych znaczeń zdań , przysłów. Jak kurwa taki ktoś ma zrozumieć filmik z mudżinem który używa swojego nyga akcentu z NY czy jakiegokolwiek innego miasta Hamburgerolandii?

Powiem Ci jeszcze tak , wypierdalaj. Albo zrób napisy i wrzuć film z napisami żeby inni którzy nie potrafią Angielskiego też mogli sobie oglądnąć bo jesteś na Polskim portalu. Cwelu.



Ty nawet po polsku nie umiesz się poprawnie wysłowić, więc wymaganie od ciebie znajomości podstaw języka obcego byłoby absurdalne. Każdy kto ma odrobinę mózgu, nauczy się w szkole angielskiego na tyle, by zrozumieć prosty tekst. A jak ktoś jest idiotą to już jego problem. Idioty nie nauczy się niczego. Przyznawanie się do bycia matołem nie czyni cię zajebistym. W każdej szkole miałam chujowych anglistów (a raczej pseudo-anglistów) i gdyby nie filmy, muzyka, książki i wszystko inne po angielsku, to chuja bym umiała. W Internecie jest tyle materiałów po angielsku (na przykład podręczniki i słowniki), że każdy, kto nie jest takim kretynem jak ty, nauczy się choćby podstaw (nie mówię tu o starszych pokoleniach, bo te miały w szkołach rosyjski). Lenistwo nie tłumaczy twojej ignorancji. Jakbyś w gimbazie nie był ochlajmordą, imprezowiczem i matołem, to byś nie musiał pierdolić teraz głupot (które, swoją drogą, powstały z czystej zazdrości tylko dlatego, że nie rozumiesz, podczas gdy inni nie mają z tym problemów). Takie warcholstwo powinno być tępione.

psikuta55 napisał/a:



Spierdalaj zajebać żonie taboretem prostaku. Przez takie życiowe pokraki jak ty, i tobie podobnym, wstyd się przyznać że się jest polakiem za granicą. Zacofany, tępy pajacu, jeśli ciężko ci się nauczyć tak prostego języka jak angielski, to zamknij japę i ze wstydu nie odzywaj, tylko kiwaj głową jak jebana małpa udając że rozumiesz. Język globalny, większość internetu, sensownych informacji, oprogramowania, filmów, muzyki, wszystko kurwa po angielsku, a ten się burzy. byłeś kiedyś za granicą? wyśmiewały cię małe dzieci jak w sklepie chciałeś kupić bułkę i pokazywałeś palcami jak idiota? jebana cebulandia, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. nic się w tym kraju nie zmieni z takim podejściem, a jeszcze mu kurwa przyklaskują.

musiałem aż zrobić konto bo się zbulwersowałem, pozdrawiam.



Napisz prawdę, a dostaniesz ostrzeżenie. Jakie to żałosne. Widać, kto tak naprawdę rządzi Sadolem. Gimbaza, moi drodzy, gimbaza.

ssij mi napisał/a:



Ja tam kurwa zrozumiałem, może jesteś po prostu tukiem ? Cwelu.



Dlaczego wszyscy, którzy jadą po idiocie, dostają takie śliczne, żółte paseczki z napisem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie